XX Nuorisoviesti ja VIII Sprinttiviesti [24.9.2011], A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
       1. Os. (3,7 km)
       2. Os. (2,0 km)
       3. Os. (3,0 km)
       4. Os. (3,0 km)
       5. Os. (3,0 km)
       6. Os. (3,0 km)
       7. Os. (3,7 km)
   B
   C
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Lopulliset tulokset (Lähteneet 50, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 5)


Sija LNro Joukkue Os. Os.         Aika   Ero
    Nimi aika sija   Hajonta HajSij.   Vaihto   VaihtoSij.
1.2Tampereen Pyrintö 12:07:11
Anton Kuukka21:263 /47 AAB1.21:263
Salla Pitkänen13:012 /48 A2.34:271
Konsta Pitkänen19:326 /50 BAA2.53:591
Teemu Eerola16:512 /50 ABB1.1:10:501
Johanna Viilo19:093 /50 BAB2.1:29:591
Jussi Harju17:172 /50 ABA1.1:47:161
Aleksi Niemi19:551 /49 BBA1.2:07:111
2.1Helsingin Suunnistajat 12:09:32+2:21
Ville Lampinen21:406 /47 AAA3.21:406
Veeti Otsamo12:471 /48 A1.34:271
Essi Roininen19:437 /50 AAA3.54:102
Helena Matilainen21:4715 /50 BBB6.1:15:573
Atte Hietaoja16:191 /50 AAB1.1:32:162
Topi Syrjäläinen16:251 /50 BBA1.1:48:412
Arttu Syrjäläinen20:515 /49 BBB1.2:09:322
3.5MS Parma 12:18:39+11:28
Aaro Ruohola23:3116 /47 BAA4.23:3116
Niklas Ekström13:012 /48 A2.36:326
Akseli Ruohola18:484 /50 AAB2.55:204
Anni Valtonen19:125 /50 BBA5.1:14:322
Emilia Rantanen22:4117 /50 AAA13.1:37:133
Essi Hakala21:0218 /50 BBB4.1:58:154
Arto Talvinen20:242 /49 ABB1.2:18:393
4.8Delta 2:19:21+12:10
Elmeri Toivanen25:5823 /47 BBB5.25:5823
Sohvi Suominen18:1733 /48 A33.44:1520
Vilho Loukkalahti16:131 /50 BBB1.1:00:2810
Josefina Sundman20:277 /50 AAA7.1:20:557
Benjamin Tulonen18:192 /50 BBA2.1:39:144
Tuomas Puputti19:177 /50 AAB3.1:58:315
Edvard Sundman20:504 /49 AAA1.2:19:214
5.4Kangasala SK 12:20:03+12:52
Ville Heikkilä23:2314 /47 ABB2.23:2314
Ronja Kontkanen15:4817 /48 A17.39:119
Panu Ternola19:025 /50 BBA4.58:137
Vilma Annala22:0618 /50 AAB8.1:20:196
Erik Ahola20:257 /50 BBB2.1:40:445
Eevert Toivonen17:172 /50 AAA1.1:58:013
Lasse-Pekka Lahti22:027 /49 BAA1.2:20:035
6.3Tuusulan Voima-Veikot 2:22:42+15:31
Eero Saleva21:131 /47 ABA1.21:131
Matilda Latvala23:3845 /48 A45.44:5127
Eero Tuomaala18:092 /50 ABA2.1:03:0014
Anni Malinen21:1912 /50 BAB10.1:24:1915
Teemu Lehtoranta19:325 /50 ABB4.1:43:5111
Antti Sainio18:155 /50 BAA1.2:02:069
Topi Raitanen20:363 /49 BAB1.2:22:426
7.6Koovee 12:24:10+16:59
Justus Laitinen21:304 /47 BAB2.21:304
Nella Laurikkala15:3216 /48 A16.37:028
Severi Valkamo20:0211 /50 BAB3.57:046
Iiris Taubert21:5717 /50 ABA9.1:19:015
Konsta Puranen23:3422 /50 BAA10.1:42:357
Jaakko Skog17:464 /50 ABB2.2:00:216
Markus Arvola23:4912 /49 ABA4.2:24:107
8.9Mäntsälän Urheilijat 12:24:26+17:15
Tuomas Heikkilä23:009 /47 AAA6.23:009
Liinu Nummela18:0431 /48 A31.41:0412
Aaro Lampinen19:539 /50 AAA4.1:00:5711
Kiia Lampinen22:2523 /50 BBB10.1:23:2211
Tuomo Niskanen19:386 /50 AAB4.1:43:008
Venla Heikkilä18:246 /50 BBA3.2:01:247
Arttu Nummela23:029 /49 BBB2.2:24:268
9.23Helsingin Suunnistajat 22:26:46+19:35
Lauri Roininen21:345 /47 BBA2.21:345
Anna Kuronen13:388 /48 A8.35:123
Miika Tala21:3615 /50 ABB9.56:485
Katariina Aaltonen26:3440 /50 BAA15.1:23:2211
Artur Kulagin20:3110 /50 ABA3.1:43:5312
Kasperi Niemi21:1420 /50 BAB9.2:05:0711
Veli Kangas21:396 /49 AAB2.2:26:469
10.16Hämeenlinnan Suunnistajat 12:28:02+20:51
Jere Kommio25:0120 /47 BBB4.25:0120
Anu Vainionpää17:4429 /48 A29.42:4517
Juuso Järviö21:5120 /50 BBB7.1:04:3616
Niko Kommio16:241 /50-1:21:009
Hanna-Maija Rantakylä24:4929 /50 BBA19.1:45:4913
Eero Penttilä19:458 /50 AAB5.2:05:3412
Pyry-Santeri Paloposki22:288 /49 AAA5.2:28:0210
11.7OK77 12:31:31+24:20
Fabian Af_hällström23:2715 /47 BBA3.23:2715
Valter Mårtensson13:012 /48 A2.36:284
Janina Donner23:3030 /50 ABB13.59:589
Oscar Brenner22:2221 /50 BAA5.1:22:2010
Isabel Donner20:5312 /50 ABA5.1:43:1310
Ilari Visuri20:109 /50 BAB4.2:03:2310
Kare Visuri28:0821 /49 AAB8.2:31:3111
12.40Rastikarhut 2:31:45+24:34
Hermanni Willman23:0711 /47 BBB3.23:0711
Otso Huhtala13:297 /48 A7.36:367
Pia Isolähteenmäki22:3123 /50 BBB11.59:078
Konsta Jutila21:5016 /50 AAA11.1:20:578
Liina Mikkola22:1015 /50 BBA12.1:43:079
Lotta Sandroos22:5229 /50 AAB9.2:05:5913
Jarkko Koivumäki25:4614 /49 AAA8.2:31:4512
13.18Rastivarsat 12:33:05+25:54
Olli Liikkanen25:5122 /47 AAB4.25:5122
Aatu Orava14:029 /48 A9.39:5310
Elina Immonen23:2929 /50 BAA9.1:03:2215
Verneri Nieminen20:539 /50 ABB6.1:24:1514
Anni Kyrö23:0520 /50 BAB14.1:47:2015
Eemeli Kiljunen20:5516 /50 ABA6.2:08:1514
Miska Tervala24:5013 /49 BBA5.2:33:0513
14.41Vehkalahden Veikot 12:33:11+26:00
Lauri Takanen21:131 /47 AAA2.21:131
Reetta Pakkenen15:1514 /48 A14.36:284
Valtteri Heikkinen18:203 /50 AAA2.54:483
Samu Takanen21:0911 /50 BBB5.1:15:573
Janne Niskanen24:5631 /50 AAB16.1:40:536
Timi Jaarinen20:3612 /50 BBA7.2:01:298
Kaisa Kiri31:4241 /49 BBB8.2:33:1114
15.20Espoon Suunta 2:35:09+27:58
Niko Larmala27:4326 /47 ABB5.27:4326
Iina Ridanpää17:1825 /48 A25.45:0128
Lari Pernu19:528 /50 BBA6.1:04:5317
Ella Mahlamäki19:073 /50-1:24:0013
Alvar Palmen23:0019 /50 BBB13.1:47:0014
Juha Rauhala21:3222 /50 AAA10.2:08:3215
Aapo Linjama26:3717 /49 BAA6.2:35:0915
16.29Lynx 2:36:41+29:30
Ollipekka Heikkilä23:0210 /47 BAA3.23:0210
Anni Kivilaakso18:2534 /48 A34.41:2713
Nelli Rehn26:1540 /50 AAB20.1:07:4226
Ville Rehn21:2713 /50 BBA8.1:29:0921
Heidi Plit22:0614 /50 AAA12.1:51:1518
Tuuli Heikkilä22:0123 /50 BBB9.2:13:1618
Niklas Sarparanta23:2511 /49 ABB3.2:36:4116
17.19Suomusjärven Sisu 2:38:12+31:01
Riku Kerkola29:1033 /47 ABA7.29:1032
Teemu Kerkola15:1413 /48 A13.44:2421
Tiina Anttila22:4426 /50 ABA15.1:07:0824
Teemu Anttila22:1719 /50 BAB12.1:29:2522
Nico Kerkola19:284 /50 ABB3.1:48:5316
Henna Yliluikki23:0630 /50 BAA7.2:11:5916
Aapo Lönnroth26:1315 /49 BAB4.2:38:1217
18.15Angelniemen Ankkuri 12:40:41+33:30
Anni Reiman27:5829 /47 BBA8.27:5829
Niklas Rontu16:3520 /48 A20.44:3322
Jonna Juva21:1713 /50 ABB8.1:05:5019
Emilia Vuori24:3932 /50 BAA14.1:30:2924
Joona Kirmula22:2916 /50 ABA13.1:52:5821
Lilia Emaldynova20:1810 /50 BAB5.2:13:1618
Joni Juva27:2520 /49 AAB6.2:40:4118
19.14Tampereen Pyrintö 22:43:28+36:17
Anna-Reetta Reunanen30:4938 /47 BAB8.30:4937
Taavi Mustajoki13:215 /48 A5.44:1019
Emmi Hakomäki21:4318 /50 BAB11.1:05:5320
Jonne Pitkänen21:0810 /50 ABA7.1:27:0117
Jutta Jussila22:5318 /50 BAA6.1:49:5417
Meikku Rinta-Jouppi22:0724 /50 ABB10.2:12:0117
Salla Saarijärvi31:2740 /49 ABA10.2:43:2819
20.44Kangasala SK 22:43:30+36:19
Antti Leonsaari24:5619 /47 ABB4.24:5619
Eveliina Piippo15:0612 /48 A12.40:0211
Emmi Santamäki22:4325 /50 BBA13.1:02:4513
Jonna Järvinen25:4338 /50 AAB18.1:28:2819
Siiri Hämäläinen24:0024 /50 BBB15.1:52:2819
Mikko Kemppi20:4913 /50 AAA9.2:13:1720
Netta Rajamäki30:1335 /49 BAA10.2:43:3020
21.43Hämeenlinnan Suunnistajat 22:43:31+36:20
Juho Elovaara28:1431 /47 ABA5.28:1430
Aino Prittinen16:2318 /48 A18.44:3724
Viljo Johansson21:4216 /50 ABA8.1:06:1922
Antti Kivokko22:2422 /50 BAB13.1:28:4320
Anna Virtanen24:3928 /50 ABB18.1:53:2222
Olli Jalonen20:5215 /50 BAA4.2:14:1422
Joona Leipijärvi29:1730 /49 BAB6.2:43:3121
22.11Lapuan Virkiä 2:44:50+37:39
yy xx29:1134 /47 ABA8.29:1133
Antti Ketola18:5535 /48 A35.48:0633
Noora Hakala25:1238 /50 ABA19.1:13:1834
Matti Herttua19:084 /50 BAB1.1:32:2627
Salla Pajula20:298 /50 ABB5.1:52:5520
Milla Rajala20:3111 /50 BAA3.2:13:2621
Joonas Mäkelä31:2439 /49 BAB9.2:44:5022
23.30Rajamäen Rykmentti 2:45:29+38:18
Tomi Minkkinen25:4721 /47 BAB3.25:4721
Verner Vähätalo16:2619 /48 A19.42:1316
Iida Varmavuo26:1540 /50 BAB19.1:08:2827
Lauri Laajaniemi22:4224 /50 ABA14.1:31:1025
Joela Väisänen29:4943 /50 BAA18.2:00:5930
Riikka Haltia21:0719 /50 ABB7.2:22:0626
Miika Koskinen23:2310 /49 ABA3.2:45:2923
24.25Ulvilan Ura 12:48:29+41:18
Eetu Holmberg21:437 /47 AAA4.21:437
Milla Lageroos20:0338 /48 A38.41:4615
Ville Nissinen19:5710 /50 AAA5.1:01:4312
Kalle Heinonen25:2737 /50 BBB16.1:27:1018
Severi Salonen27:5938 /50 AAB21.1:55:0923
Laura Holmberg26:4038 /50 BBA20.2:21:4925
Ville Sundelin26:4018 /49 BBB6.2:48:2924
25.36Hyvinkään Rasti 2:49:21+42:10
Ville Tiljander29:4335 /47 ABB8.29:4334
Ronja Friman16:4722 /48 A22.46:3030
Sakari Puolakanaho23:1027 /50 BBA15.1:09:4030
Sanni Norrbacka24:1027 /50 AAB12.1:33:5029
Vinsci Kivinen25:2733 /50 BBB16.1:59:1726
Oskari Jumppanen22:4926 /50 AAA14.2:22:0626
Marko Pietari27:1519 /49 BAA7.2:49:2125
26.27Mäntsälän Urheilijat 22:49:32+42:21
Pinja Antikainen30:1037 /47 ABA9.30:1036
Siiri Saalo15:1514 /48 A14.45:2529
Hanna-Mari Saalo22:1121 /50 ABA10.1:07:3625
Hilla Antikainen24:4634 /50 BAB18.1:32:2226
Helena Hankonen24:2327 /50 ABB16.1:56:4524
Nea Koivunen23:0831 /50 BAA8.2:19:5323
Laura Sinisalo29:3932 /49 BAB7.2:49:3226
27.37Kymin Suunnistajat 2:50:24+43:13
Lauri Lavikainen22:598 /47 BAA2.22:598
Sonja Mattila24:1846 /48 A46.47:1731
Roosa Metsola21:4216 /50 AAB7.1:08:5928
Daniel Koivisto24:3330 /50 BBA18.1:33:3228
Miisamaria Leinonen25:4934 /50 AAA17.1:59:2127
Antti Väyrynen20:5516 /50 BBB3.2:20:1624
Aino Väyrynen30:0834 /49 ABB9.2:50:2427
28.12Turun Suunnistajat 12:55:15+48:04
Otto Itkonen35:1544 /47 ABB11.35:1543
Johanna Siltanen15:0410 /48 A10.50:1937
Laura Neuvonen21:3514 /50 BBA9.1:11:5431
Lauri Siltanen24:4333 /50 AAB15.1:36:3730
Edvin Kuokkanen23:2221 /50 BBB14.1:59:5928
Siiri Koskinen26:1636 /50 AAA18.2:26:1529
Lilja Österman29:0027 /49 BAA9.2:55:1528
29.26IF Sibbo-Vargarna 2:55:19+48:08
Christoffer Hindsberg24:0517 /47 AAB3.24:0517
Tuuli Raitio17:2526 /48 A26.41:3014
Teo Kettunen24:2735 /50 BAA12.1:05:5721
Aino Pullinen24:1328 /50 ABB15.1:30:1023
Anni Pakkanen26:4235 /50 BAB20.1:56:5225
Maximilian Järvinen29:3345 /50 ABA24.2:26:2531
Valtteri Alanko28:5426 /49 BBA10.2:55:1929
30.28Tampereen Pyrintö 32:55:58+48:47
Ossi Järvinen27:4628 /47 ABB6.27:4628
Sonja Laasonen16:4722 /48 A22.44:3322
Kiri Huhtanen21:4719 /50 BBA11.1:06:2023
Hilla Vahvelainen32:1948 /50 AAB24.1:38:3933
Anni Haanpää22:0013 /50 BBB8.2:00:3929
Minttu Paunu26:2637 /50 AAA19.2:27:0532
Tuomas Kaunisto28:5324 /49 BAA8.2:55:5830
31.33Ikaalisten Nouseva-Voima 2:57:01+49:50
Kangasniemi Henri23:1612 /47 AAA7.23:1612
Vehkalahti Jenny19:4237 /48 A37.42:5818
Hankala Kaisa26:3242 /50 AAA20.1:09:3029
Vehkalahti Juulia28:0541 /50 BBB22.1:37:3532
Kangasniemi Heidi24:0925 /50 AAB11.2:01:4431
Pohjonen Anri24:3232 /50 BBA17.2:26:1630
Oksanen Maiju30:4536 /49 BBB7.2:57:0131
32.48Helsingin Suunnistajat 32:57:21+50:10
Johannes Louhi31:5942 /47 BBB11.31:5941
Annika Matilainen17:4830 /48 A30.49:4735
Iida Heiskanen26:1039 /50 BBB18.1:15:5736
Kalle Summanen24:5836 /50 AAA16.1:40:5534
Aino Summanen23:4923 /50 BBA16.2:04:4433
Niilo Summanen21:3021 /50 AAB6.2:26:1428
Max-Mikael Wörlin31:0738 /49 AAA10.2:57:2132
33.50Tuusulan Voima-Veikot 3:03:40+56:29
Aleksi Mäenpää27:0125 /47 AAB5.27:0125
Emmi Korhonen17:3727 /48 A27.44:3825
Saara Korhonen27:4343 /50 BAA16.1:12:2132
Erika Tonteri24:5435 /50 ABB19.1:37:1531
Sara Tuomaala30:4844 /50 BAB23.2:08:0334
Hanni Tihilä29:1643 /50 ABA21.2:37:1933
Olli Malinen26:2116 /49 BBA6.3:03:4033
34.35Hiisirasti 3:12:02+1:04:51
Joona Huila23:1612 /47 ABA2.23:1612
Janne Lehtimäki21:3241 /48 A41.44:4826
Sarianna Sievi-Korte20:5012 /50 ABA4.1:05:3818
Noora Koskinen20:508 /50 BAB7.1:26:2816
Laura Reuna36:0648 /50 ABB24.2:02:3432
Kia Lehtimäki40:3549 /50 BAA25.2:43:0935
Riku Juhala28:5324 /49 BAB5.3:12:0234
35.24OK Raseborg 3:13:32+1:06:21
Andre Lindroos31:4240 /47 BBB8.31:4239
Cedrik Sandell25:0547 /48 A47.56:4742
Tobias Söderholm28:2444 /50 BBB23.1:25:1141
Linus Westerlund20:256 /50 AAA6.1:45:3636
Nora Lindroos34:5846 /50 BBA23.2:20:3439
Josefina Bäck24:3833 /50 AAB14.2:45:1237
Michael Lindholm28:2022 /49 AAA9.3:13:3235
36.46Ulvilan Ura 23:16:59+1:09:48
Iida Heinonen37:0447 /47 BAB11.37:0446
Juho Ojala21:3241 /48 A41.58:3643
Olli Tuhkanen24:4137 /50 BAB17.1:23:1740
Lauri Vähä-Salo22:2020 /50 ABA11.1:45:3737
Roope Varjus29:2840 /50 BAA17.2:15:0536
Veera Helppolainen29:3044 /50 ABB21.2:44:3536
Anni-Kaisa Mäkipää32:2442 /49 ABA11.3:16:5936
37.47Vehkalahden Veikot 23:25:14+1:18:03
Matti Suutari28:2532 /47 BBA9.28:2531
Miina Ruoti19:1936 /48 A36.47:4432
Roosa Ruoti29:5346 /50 ABB22.1:17:3739
Anni-Elona Koskiaho30:4347 /50 BAA20.1:48:2039
Aino Koskivirta29:2840 /50 ABA22.2:17:4837
Iida Heijari29:0842 /50 BAB22.2:46:5638
Janita Ojala38:1847 /49 AAB12.3:25:1437
38.17MS Parma 23:25:52+1:18:41
Oskari Kuusisto35:2146 /47 AAA13.35:2145
Anniina Aaltonen17:0724 /48 A24.52:2839
Hanne-Line Ekström23:4833 /50 AAA15.1:16:1637
Markus Nordman26:1639 /50 BBB19.1:42:3235
Jenna Rantala28:1339 /50 AAB22.2:10:4535
Jessi Mäkinen30:2946 /50 BBA22.2:41:1434
Verneri Venojärvi44:3848 /49 BBB12.3:25:5238
39.31Koovee 23:28:25+1:21:14
Leevi Pohja27:4527 /47 BBA7.27:4527
Moona Huttunen22:1143 /48 A43.49:5636
Akseli Ketola22:3224 /50 ABB12.1:12:2833
Lotta Salonen37:0349 /50 BAA24.1:49:3140
Pirjo Ala-Mäyry29:3242 /50 ABA23.2:19:0338
Noora Ahonen38:2648 /50 BAB24.2:57:2941
Lassi Markkula30:5637 /49 AAB11.3:28:2539
40.10Kokkolan Suunnistajat 3:28:26+1:21:15
Sami Kattilakoski29:4636 /47 AAB10.29:4635
Peetu Rantala21:1840 /48 A40.51:0438
Lauri Koivumäki23:4431 /50 BAA11.1:14:4835
Venla Saarela45:5350 /50 ABB25.2:00:4142
Henna Virkkala27:4137 /50 BAB21.2:28:2242
Joose Nurmela25:1434 /50 ABA20.2:53:3640
Henna Jylhä34:5044 /49 BBA13.3:28:2640
41.45Länsi-Lavian Loiske 23:36:29+1:29:18
Hannele Tenhonen35:1945 /47 BAA11.35:1944
Santtu Kanerva17:3928 /48 A28.52:5840
Essi Mäkelä24:1834 /50 AAB13.1:17:1638
Sanna Rantala29:0442 /50 BBA21.1:46:2038
Joni Satama37:2149 /50 AAA24.2:23:4140
Atte Isolähteenmäki27:2440 /50 BBB20.2:51:0539
Suvi Jokinen45:2449 /49 ABB12.3:36:2941
42.32Rasti-Nokia 3:38:15+1:31:04
Saara Siren31:5041 /47 BBB10.31:5040
Ossi Siren22:5144 /48 A44.54:4141
Marianne Pinola30:5147 /50 BBB25.1:25:3242
Sarianna Pinola30:2846 /50 AAA22.1:56:0041
Nina Viitala42:4650 /50 BBA25.2:38:4644
Petteri Hakala25:5435 /50 AAB19.3:04:4042
Jalmari Männistö33:3543 /49 AAA11.3:38:1542
43.22OK77 23:44:48+1:37:37
John Von_schoultz31:2639 /47 BAB10.31:2638
Linus Jern18:1232 /48 A32.49:3834
Julia Ståhle44:3750 /50 BAB25.1:34:1544
Jonny Donner30:1345 /50 ABA25.2:04:2844
Julia Lönnfeldt31:1845 /50 BAA22.2:35:4643
Valter Pasanen32:2847 /50 ABB23.3:08:1443
Alexander Blomqvist36:3446 /49 ABA12.3:44:4843
13Turun Suunnistajat 2hyl.
Eero Heinonenhyl.- /47 BAAhyl.
Alli Haavisto13:286 /48 A6.
Ilona Haapasaari23:1528 /50 AAB10.
Laura Jerkku22:5325 /50 BBA14.
Inna Antikainen20:298 /50 AAA8.
Saku Valkila22:4926 /50 BBB12.
Venla Kinnala29:2931 /49 ABB7.
21Länsi-Lavian Loiske 1hyl.
Petja Pöyhönen26:2324 /47 BAA5.26:2324
Maija Vasanenhyl.- /48 Ahyl.
Nea Isolähteenmäki29:3245 /50 AAB23.
Susanna Aho21:4514 /50 BBA10.
Marjaana Isokallio27:3836 /50 AAA21.
Emilia Riitaoja27:5641 /50 BBB21.
Saina Pöyhönen35:0245 /49 ABB10.
34Rastivarsat 2hyl.
Lauri Leirimaahyl.- /47 AABhyl.
Iiro Kuusela15:0410 /48 A10.
Terhi Ruponen31:1548 /50 BAA21.
Ella Immonen23:4926 /50 ABB14.
Annika Tuoresjärvi24:2026 /50 BAB16.
Roosa Hyvärinen22:2225 /50 ABA12.
Tapani Tuoresjärvi29:1229 /49 BBA11.
38Lounais-Hämeen Rasti hyl.
Aaro Julkunenhyl.- /47 BABhyl.
Anna Simola20:2139 /48 A39.
Akseli Julkunen23:4532 /50 BAB15.
Mira Turunen24:3229 /50 ABA17.
Ida-Maria Piminäinen36:0547 /50 BAA23.
Paavo Simola27:1339 /50 ABB20.
Eero Jalli28:4123 /49 ABA6.
39OK Orient hyl.
Emil Sevelius24:0517 /47 BBA4.24:0517
Luna Ketonenhyl.- /48 Ahyl.
Tobias Söderholm22:1522 /50 ABB11.
Janina Salo30:1143 /50 BAA19.
Anton Kulju24:5030 /50 ABA18.
Niklas Salo20:5114 /50 BAB8.
Emil Lönnström29:0628 /49 AAB9.
49Turun Suunnistajat 3kesk
Pyry Viberg34:3143 /47 AAA12.34:3142
Kalle Kinnala25:1248 /48 A48.59:4344
Ilona Lainio32:1349 /50 AAA23.1:31:5643
Antti Silander30:1143 /50 BBB24.2:02:0743
Ville Kinnala25:1632 /50 AAB17.2:27:2341
Ella Haavisto40:5150 /50 BBA24.3:08:1443
vacant vacantei läht.- /49-ei läht.
ulkop42AngA/PR 22:47:15
Miguel Moreno Martin27:5930 /47 AAB7.27:59
Aino Reiman16:4121 /48 A21.44:40
Arttu Laaksonen24:3536 /50 BAA13.1:09:15
Nella Rontu24:3531 /50 ABB17.1:33:50
Matias Arola20:3911 /50 BAB6.1:54:29
Ilari Korsimo22:5028 /50 ABA16.2:17:19
Niina Reponen29:5633 /49 BBA12.2:47:15

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen