SM-viesti, R2 [18.9.2011], H60, 3. Os.


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
   H45
   H50
   H55
   H60
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
| Varoitus | Maali | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Lopulliset tulokset (Lähteneet 25, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 2)

Os. Os.
Sija LNro   Joukkue Varoitus  Maali       Nimi sija   aika   Hajonta   HajSij.
1.215 SOC Asikkala 1:19:57(1)1:21:06 Martti Mäkelä5 28:20 A 5
2.210 Kouvolan Suunnistajat 11:22:53(2)1:23:55+2:491 Ossi Tani1 26:12 C 3
3.198 Helsingin Suunnistajat 11:27:34(3)1:28:34+7:2810 Heimo Pulkkinen2 26:34 C 5
4.197 Kankaanpään Suunnistajat 1:27:47(4)1:28:43+7:371 Seppo Hämäläinen6 28:53 A 7
5.193 MS Parma 1:27:48(5)1:28:45+7:393 Jaakko Hörkkö4 28:12 A 4
6.192 Suomusjärven Sisu 11:28:11(6)1:29:13+8:07 Reino Sinnelä8 29:06 C 16
7.202 Valkeakosken Haka 1:28:21(7)1:29:30+8:244 Heikki Hillo3 27:51 C 10
8.212 Pihkaniskat 11:28:43(8)1:29:55+8:494 Reima Parkkonen12 30:36 B 15
9.214 Pitäjänmäen Tarmo 1:29:09(9)1:30:16+9:107 Juhani Tarvainen17 32:51 C 27
10.208 Järvenpään Palo 1:29:54(10)1:31:02+9:564 Raimo Hirsimäki7 28:58 C 15
11.218 Vaajakosken Terä 1:30:21(11)1:31:29+10:231 Ensio Lakanen9 29:32 B 9
12.207 Hollolan Urheilijat -46 1:30:53(12)1:31:57+10:515 Raimo Kaukiainen13 31:33 B 19
13.194 Hirvensalon Heitto 1:31:41(13)1:32:45+11:393 Veikko Rautarae15 32:05 B 22
14.213 Pihkaniskat 21:33:54(14)1:35:20+14:145 Pekka Rytkönen18 34:45 B 30
15.205 Espoon Suunta 1:38:51(15)1:40:00+18:545 Seppo Väätäinen10 29:59 A 10
16.211 Kouvolan Suunnistajat 21:40:46(16)1:41:49+20:431 Matti Espo20 35:59 A 30
17.195 Suunta-Sepot 1:41:14(17)1:42:11+21:054 Erkki Turunen11 30:34 B 14
18.196 Saloisten Reipas 1:41:27(18)1:42:33+21:272 Juhani Mäkinen19 35:37 C 32
19.204 Jämsän Retki-Veikot 1:45:45(19)1:46:52+25:461 Matti Valta23 38:38 C 36
20.216 Suomusjärven Sisu 21:45:59(20)1:47:13+26:071 Aare Virta22 37:17 C 34
21.203 Rastikarhut 1:47:50(21)1:49:14+28:081 Altti Varheensalo21 36:39 A 32
22.206 Helsingin Suunnistajat 31:59:29(22)2:00:37+39:311 Rolf Eklund24 47:05 B 37
201 Oriveden Ponnistus 1:31:33hyl.   Tapio Lindstedt14 32:00 B 21
217 Turun Suunnistajat 1:40:02hyl.   Oke Peltola16 32:28 A 23
199 Helsingin Suunnistajat 20:00kesk    Vacant-    
200 Piikkiön Kehitys 0:00ei läht.   Veikko Loukonen-    
209 Keravan Urheilijat 0:00ei läht.   Pekka Muukkonen-    

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen