SM-viesti, R2 [18.9.2011], H60, 2. Os.


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
   H45
   H50
   H55
   H60
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
| Varoitus | Vaihto | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Lopulliset tulokset (Lähteneet 25, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 2)

Os. Os.
Sija LNro   Joukkue Varoitus  Vaihto       Nimi sija   aika   Hajonta   HajSij.
1.215 SOC Asikkala 51:45(1)52:461 Jorma Karvonen1 26:08 B 4
2.214 Pitäjänmäen Tarmo 56:12(2)57:25+4:394 Heikki Lassila3 29:22 A 8
3.210 Kouvolan Suunnistajat 156:39(3)57:43+4:572 Asko Määttä7 30:05 B 12
4.212 Pihkaniskat 158:05(4)59:19+6:331 Lauri Karhumäki15 32:19 A 22
5.197 Kankaanpään Suunnistajat 58:26(5)59:50+7:044 Pentti Hämäläinen17 33:23 B 26
6.192 Suomusjärven Sisu 159:00(6)1:00:07+7:215 Esko Salminen5 29:37 B 10
7.207 Hollolan Urheilijat -46 59:18(7)1:00:24+7:385 Seppo Kiuru6 29:49 C 19
8.193 MS Parma 59:26(9)1:00:33+7:476 Tarmo Mäkeläinen2 28:27 C 14
9.213 Pihkaniskat 259:21(8)1:00:35+7:49 Veikko Savolainen8 30:11 C 21
10.194 Hirvensalon Heitto 59:38(10)1:00:40+7:543 Pertti Salmenoja9 30:20 A 11
11.202 Valkeakosken Haka 1:00:33(11)1:01:39+8:532 Kaj Koskinen10 30:35 A 16
12.218 Vaajakosken Terä 1:01:01(14)1:01:57+9:114 Timo Turpeinen12 31:34 A 21
13.198 Helsingin Suunnistajat 11:00:42(12)1:02:00+9:143 Kari Sane13 31:35 B 20
14.208 Järvenpään Palo 1:00:51(13)1:02:04+9:1810 Toivo Setälä20 34:30 A 28
15.211 Kouvolan Suunnistajat 21:04:37(15)1:05:50+13:043 Eero Pasanen14 31:59 C 25
16.196 Saloisten Reipas 1:05:44(16)1:06:56+14:101 Ossi Lakkala19 34:08 A 26
17.199 Helsingin Suunnistajat 21:06:30(17)1:07:39+14:532 Antti Mustaranta18 33:44 C 30
18.204 Jämsän Retki-Veikot 1:07:09(18)1:08:14+15:282 Eero Sompi21 35:25 B 31
19.216 Suomusjärven Sisu 21:08:40(19)1:09:56+17:104 Lasse Kataja11 30:54 B 16
20.205 Espoon Suunta 1:08:54(20)1:10:01+17:152 Ilmari Mäkilä16 33:20 C 29
21.195 Suunta-Sepot 1:10:23(21)1:11:37+18:511 Keijo Lakkinen23 37:22 C 35
22.203 Rastikarhut 1:11:24(22)1:12:35+19:495 Jouko Koivula25 39:20 B 36
23.206 Helsingin Suunnistajat 31:12:12(23)1:13:32+20:462 Jaakko Laine24 38:18 A 34
201 Oriveden Ponnistus 59:29hyl.   Risto Jarva4 29:35 C 17
217 Turun Suunnistajat 1:07:29hyl.   Pekka Laakso22 36:52 C 33
200 Piikkiön Kehitys 0:00ei läht.   Lasse Vuorinen-    
209 Keravan Urheilijat 0:00ei läht.   Risto Sirola-    

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen