SM-viesti, R2 [18.9.2011], Hajontatulokset: H55/D35 /C


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
   H45
   H50
   H55
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   H60
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.171 Hannu Kurppa26:473.4 3 2 /20 SK Vuoksi
2.182 Esko Pensas28:34+1:473.   1 3 /21 Laihian Luja
3.185 Kaj Bäckman28:55+2:086.   1 6 /21 OK Orient
4.175 Markku Heikka29:01+2:148.4 3 4 /20 Oulun NMKY:n Urheilijat
5.179 Veli-Matti Heikkilä29:04+2:177.   1 7 /21 Hauhon Sisu
6.173 Rauli Helkkula29:06+2:198.   1 8 /21 Turun Metsänkävijät
7.181 Markku Pietikäinen29:09+2:224.1 3 5 /20 Joutsenon Kullervo
8.188 Veijo Salmi29:12+2:259.   1 9 /21 Rajamäen Rykmentti
9.172 Veli-Matti Heinonen29:34+2:475.5 2 2 /21 Delta
10.1 Päivi Kulmala29:47+3:002.1 3 5 /17 Rajamäen Rykmentti
11.13 Johanna Asklöf30:59+4:125. 3 6 /17 Lynx
12.174 Tapio Halme31:17+4:304.1 2 6 /21 Angelniemen Ankkuri 1
13.4 Tatjana Eskolin31:36+4:493.2 2 2 /17 Pargas IF
14.10 Nina Mäki31:45+4:584. 2 3 /17 Jämsän Retki-Veikot
14.180 Esko Savonen31:45+4:5810.3 2 7 /21 Hämeenlinnan Suunnistajat
16.8 Minna Ryyppö31:49+5:022.1 2 4 /17 Helsingin Suunnistajat
17.9 Mervi Ketola32:03+5:163.   1 3 /17 Hämeenlinnan Suunnistajat
18.177 Laakso Antero32:31+5:4411.2 3 10 /20 Punkalaitumen Kunto 1
19.176 Arto Kiiskinen32:55+6:0814.   1 14 /21 Tampereen Pyrintö
20.18 Reetta Lakanen33:20+6:337.   1 7 /17 Vehkalahden Veikot
21.2 Astra Francke33:21+6:348.3 2 6 /17 Espoon Suunta 1
22.12 Marja Laukkanen33:26+6:398.   1 8 /17 Kouvolan Suunnistajat
23.15 Pernilla Rantamäki33:44+6:579.   1 9 /17 OK Raseborg
24.6 Kati Yli-Sipilä34:17+7:3010.   1 10 /17 Lauttakylän Luja
25.186 Jari Virtanen35:00+8:1311.7 2 15 /21 Paimion Rasti
26.178 Harri Niinistö35:13+8:2616.2 2 16 /21 Angelniemen Ankkuri 2
27.17 Anne-Mari Niemi35:17+8:3013.2 3 12 /17 Saarijärven Pullistus
28.190 Tuomo Koskinen35:22+8:3515.5 2 17 /21 Suunta-Sepot
29.5 Yvonne Backman37:21+10:3414.1 3 13 /17 IK Falken
30.16 Carola Ray37:49+11:0211.3 2 11 /17 OK77
31.7 Saara Mahlamäki37:51+11:0416.1 3 14 /17 Espoon Suunta 2
32.14 Kati Nynäs38:04+11:1714.1 2 13 /17 OK Botnia
33.187 Immonen Matti39:17+12:3018.3 3 15 /20 Punkalaitumen Kunto 2
34.184 Harald Slotte41:43+14:5617. 2 18 /21 OK Botnia
35.183 Ossi Karjalainen46:44+19:5720. 3 19 /20 Maarian Mahti
36.191 Pentti Suhonen47:17+20:3021.   1 21 /21 Turengin Sarastus
37.189 Timo Glad48:57+22:1019.1 3 20 /20 Rasti-Jyry
38.11 Päivi Ahonen58:12+7:2517.1 3 17 /17 Karkki-Rasti

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen