SM-viesti, R2 [18.9.2011], Hajontatulokset: H55/D35 /B


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
   H45
   H50
   H55
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   H60
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.179 Jukka-Pekka Rantio26:192.6 3 1 /20 Hauhon Sisu
2.10 Maaret Rantanen29:03+2:443.1 3 2 /17 Jämsän Retki-Veikot
3.4 Sanna Nymalm29:15+2:564.1 3 3 /17 Pargas IF
4.1 Mervi Pesu29:22+3:031.4 2 1 /17 Rajamäen Rykmentti
5.188 Vesa Tervo29:38+3:191.8 2 3 /21 Rajamäen Rykmentti
6.8 Päivi Malmi29:56+3:371.   1 1 /17 Helsingin Suunnistajat
7.174 Ilkka Saarimäki30:18+3:595.1 3 6 /20 Angelniemen Ankkuri 1
8.182 Jukka Nyystilä30:22+4:032.1 2 4 /21 Laihian Luja
9.172 Risto Wessman30:24+4:0510.   1 10 /21 Delta
9.190 Kauko Vainiomäki30:24+4:0510.   1 10 /21 Suunta-Sepot
11.181 Veikko Pellinen30:27+4:0812.   1 12 /21 Joutsenon Kullervo
12.185 Kurt Höglund31:19+5:006. 3 7 /20 OK Orient
13.13 Hanna Kangasaho32:11+5:525.3 2 5 /17 Lynx
14.177 Nummi Esko32:35+6:1613.2 2 10 /21 Punkalaitumen Kunto 1
15.176 Jouko Nurminen32:41+6:2214. 2 11 /21 Tampereen Pyrintö
16.171 Veikko Kovanen32:48+6:297.6 2 12 /21 SK Vuoksi
17.173 Markku Ritanotko33:16+6:579. 3 11 /20 Turun Metsänkävijät
18.9 Johanna Niittymäki33:17+6:5811.1 3 8 /17 Hämeenlinnan Suunnistajat
19.16 Raisa Sell33:22+7:0310.1 3 9 /17 OK77
20.175 Arhi Tervo33:27+7:0816.   1 16 /21 Oulun NMKY:n Urheilijat
21.18 Kirsi Niskanen34:06+7:476.1 2 7 /17 Vehkalahden Veikot
22.191 Timo Ahlroth34:38+8:1917.2 3 12 /20 Turengin Sarastus
23.184 Sven-Olof Nylund34:47+8:2817.   1 17 /21 OK Botnia
24.178 Markku Vesalainen34:59+8:4018.   1 18 /21 Angelniemen Ankkuri 2
25.15 Monica Boström35:16+8:578.1 3 11 /17 OK Raseborg
26.2 Sanna Tervakangas36:11+9:5211.   1 11 /17 Espoon Suunta 1
27.180 Martti Leppälä37:10+10:5113.3 3 14 /20 Hämeenlinnan Suunnistajat
28.6 Terhi Matintalo37:48+11:2910. 2 10 /17 Lauttakylän Luja
29.12 Katarina Nikkinen37:51+11:329.1 2 12 /17 Kouvolan Suunnistajat
30.11 Tanja Autio39:27+13:0812.   1 12 /17 Karkki-Rasti
31.5 Lilian Björndahl40:21+14:0213.   1 13 /17 IK Falken
32.187 Mykrälaakso Pentti42:01+15:4220.   1 20 /21 Punkalaitumen Kunto 2
33.14 Ulla-Maria Åstrand44:12+17:5315.   1 15 /17 OK Botnia
34.189 Pentti Nykänen44:30+18:1118.1 2 19 /21 Rasti-Jyry
35.17 Kirsi Korpijärvi44:51+18:3216.   1 16 /17 Saarijärven Pullistus
36.7 Marjo Koistinen56:42+6:2317. 2 17 /17 Espoon Suunta 2
37.183 Risto Lempinen56:50+6:3120.18 2 21 /21 Maarian Mahti

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen