SM-viesti, R2 [18.9.2011], Hajontatulokset: H55/D35 /A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
   H45
   H50
   H55
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   H60
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.188 Arto Niemi27:301. 3 3 /20 Rajamäen Rykmentti
2.8 Heidi Liljeström28:17+471.1 3 1 /17 Helsingin Suunnistajat
3.171 Anssi Juutilainen28:25+551.   1 1 /21 SK Vuoksi
4.181 Pekka Pulkkinen28:32+1:023.9 2 1 /21 Joutsenon Kullervo
5.183 Kari Venho28:33+1:032.   1 2 /21 Maarian Mahti
6.186 Jarmo Sipponen28:35+1:054.   1 4 /21 Paimion Rasti
7.174 Risto Kallio28:40+1:105.   1 5 /21 Angelniemen Ankkuri 1
8.18 Riikka Kivelä29:17+1:476. 3 4 /17 Vehkalahden Veikot
9.2 Mirka Haataja31:07+3:377.1 3 7 /17 Espoon Suunta 1
10.175 Risto Airaksinen31:08+3:3812.4 2 5 /21 Oulun NMKY:n Urheilijat
11.180 Jarmo Vainio31:13+3:4313.   1 13 /21 Hämeenlinnan Suunnistajat
12.185 Henry Nyberg31:52+4:226. 2 8 /21 OK Orient
13.13 Meri Vihavainen32:01+4:312.   1 2 /17 Lynx
14.10 Taija Huuskonen32:06+4:364.   1 4 /17 Jämsän Retki-Veikot
15.176 Pekka Kerkola32:10+4:4010.4 3 8 /20 Tampereen Pyrintö
16.179 Erkki Paananen32:11+4:418.1 2 9 /21 Hauhon Sisu
17.1 Lila Harjamäki32:13+4:435.   1 5 /17 Rajamäen Rykmentti
17.4 Ingela Mattsson32:13+4:435.   1 5 /17 Pargas IF
19.172 Matti Viirto32:30+5:007.2 3 9 /20 Delta
20.177 Hirvelä Reijo33:00+5:3015.   1 15 /21 Punkalaitumen Kunto 1
21.173 Jaakko Raula33:21+5:519.1 2 13 /21 Turun Metsänkävijät
22.12 Piritta Wartiainen34:08+6:389. 3 10 /17 Kouvolan Suunnistajat
23.191 Pekka Palttala34:22+6:5219.2 2 14 /21 Turengin Sarastus
24.15 Åsa Bengtsson35:46+8:167.2 2 8 /17 OK Raseborg
25.189 Timo Herranen35:59+8:2919.   1 19 /21 Rasti-Jyry
26.184 Håkan Rauma36:58+9:2816.1 3 13 /20 OK Botnia
27.17 Anu Vesisenaho37:33+10:0315.1 2 9 /17 Saarijärven Pullistus
28.190 Harri Mäkelä39:17+11:4714.1 3 15 /20 Suunta-Sepot
29.182 Lasse Kalliomaa39:40+12:1012.10 3 17 /20 Laihian Luja
30.14 Heidi Forsström39:47+12:1715.1 3 15 /17 OK Botnia
31.178 Lasse Vuorinen40:08+12:3815.1 3 18 /20 Angelniemen Ankkuri 2
32.16 Heidi Torp-Donner41:02+13:3214.   1 14 /17 OK77
33.5 Linda Ena41:35+14:0513. 2 14 /17 IK Falken
34.6 Kristiina Vaano44:49+17:1912.2 3 16 /17 Lauttakylän Luja
35.7 Sari Nousiainen45:32+18:0217.   1 17 /17 Espoon Suunta 2
36.187 Kuusela Pentti46:40+19:1021.1 2 20 /21 Punkalaitumen Kunto 2
37.9 Maria Svetloff47:59+20:2912.9 2 15 /17 Hämeenlinnan Suunnistajat
38.11 Tanja Nyholm50:33+23:0316.4 2 16 /17 Karkki-Rasti

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen