SM-viesti, R2 [18.9.2011], H40, 3. Os.


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   H45
   H50
   H55
   H60
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
| Varoitus | Maali | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Lopulliset tulokset (Lähteneet 27, Keskeyttäneet 2, Hylätyt 0)

Os. Os.
Sija LNro   Joukkue Varoitus  Maali       Nimi sija   aika   Hajonta   HajSij.
1.108 Rasti-Kurikka 2:00:48(1)2:01:343 Matti Vainionpää2 37:58 C 1
2.105 Rajamäen Rykmentti 2:01:03(2)2:02:00+0:264 Marko Väisänen1 37:40 A 1
3.106 Delta 2:02:10(3)2:03:09+1:35 Jari Laitamäki3 40:28 B 1
4.119 MS Parma 2:03:59(4)2:05:06+3:321 Pekka Lapila4 40:47 B 2
5.124 Saarijärven Pullistus 2:05:44(5)2:06:44+5:103 Jorma Hirvensalo8 44:04 B 14
6.107 Hämeenlinnan Suunnistajat 2:07:01(6)2:07:53+6:193 Antti Virtanen5 40:55 B 3
7.126 Suomusjärven Sisu 12:08:05(7)2:09:02+7:283 Matti Yliluikki6 41:23 C 6
8.110 Espoon Suunta 12:09:57(8)2:11:01+9:271 Terho Lahtinen9 44:18 C 11
9.120 OK Orient 2:10:33(9)2:11:33+9:598 Jari Johansson14 49:22 C 16
10.111 Espoon Suunta 22:12:12(10)2:13:14+11:402 Tommi Tervakangas12 46:20 A 12
11.122 Rasti-Hyry 2:14:59(11)2:15:59+14:256 Petteri Niskanen7 42:14 C 9
12.123 Rastivarsat 2:15:41(12)2:16:41+15:073 Jarkko Ryyppö11 45:41 A 11
13.118 Lynx 22:18:21(13)2:19:30+17:562 Mattias Ericsson16 51:17 B 22
14.117 Lynx 12:20:02(14)2:21:01+19:272 Janne Kivilaakso13 48:44 A 17
15.116 Laitilan Jyske 2:20:49(15)2:21:58+20:243 Erkki Pirilä18 53:09 C 21
16.130 Vesaisen Pojat 2:23:35(16)2:24:35+23:012 Lasse Westerholm15 50:00 B 20
17.114 Helsingin Suunnistajat 2:34:25(17)2:35:29+33:553 Sami Sundström22 1:04:41 C 26
18.113 Hauhon Sisu 2:34:51(18)2:35:55+34:216 Arttu Koskinen10 45:26 B 15
19.115 Karkki-Rasti 2:36:10(19)2:37:12+35:38 Mikko Lindroth20 58:27 A 23
20.129 Urjalan Urheilijat 2:37:57(20)2:39:12+37:387 Panu Koivula24 1:09:42 A 25
21.127 Suomusjärven Sisu 22:39:05(21)2:40:05+38:311 Jyrki Kuusisto17 51:32 A 19
22.104 Pargas IF 2:43:42(22)2:44:54+43:202 Anders Brink23 1:05:57 C 27
23.125 Saloisten Reipas 2:44:31(23)2:45:33+43:59 Marko Kuusikko19 55:09 B 23
24.128 Turengin Sarastus 2:45:39(24)2:46:49+45:153 Pertti Koskela21 1:02:19 C 23
25.121 Raisu Lumous 3:18:45(25)3:19:53+1:18:191 Markku Ijas25 1:12:06 A 26
109 Kangasala SK 0:00kesk   Vesa Ruuska-    
112 Espoon Suunta 30:00kesk   Harri Jakobsson-    

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen