SM-viesti, R2 [18.9.2011], H40, 2. Os.


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   H45
   H50
   H55
   H60
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
| Varoitus | Vaihto | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Lopulliset tulokset (Lähteneet 27, Keskeyttäneet 2, Hylätyt 0)

Os. Os.
Sija LNro   Joukkue Varoitus  Vaihto       Nimi sija   aika   Hajonta   HajSij.
1.120 OK Orient 1:21:17+0:001:22:11(1)14 Mikael Salo1 39:07 A 2
2.106 Delta 1:21:44+0:271:22:41(3)2 Manne Suominen7 43:17 A 8
3.124 Saarijärven Pullistus 1:21:47+0:301:22:40(2)2 Petri Moisio6 43:06 A 7
4.108 Rasti-Kurikka 1:22:40+1:231:23:36(4)2 Esko Ylikangas2 41:39 A 3
5.119 MS Parma 1:23:27+2:101:24:19(5)8 Olli Mattila3 41:49 C 7
6.105 Rajamäen Rykmentti 1:23:28+2:111:24:20(6)3 Antero Pulli4 42:08 C 8
7.110 Espoon Suunta 11:25:46+4:291:26:43(7)11 Markus Kaukonen5 43:01 B 10
8.111 Espoon Suunta 21:25:58+4:411:26:54(8)1 Mika Loukkalahti10 44:56 C 13
9.107 Hämeenlinnan Suunnistajat 1:26:01+4:441:26:58(9)1 Juha Prittinen8 44:36 C 12
10.126 Suomusjärven Sisu 11:26:42+5:251:27:39(10)4 Mika Kerkola9 44:41 A 10
11.118 Lynx 21:27:05+5:481:28:13(11)9 Juha Tilli17 48:40 A 16
12.116 Laitilan Jyske 1:27:52+6:351:28:49(12)4 Juha-Matti Suominen13 46:50 B 17
13.129 Urjalan Urheilijat 1:28:34+7:171:29:30(13)4 Mika Numminen12 46:22 C 14
14.114 Helsingin Suunnistajat 1:29:39+8:221:30:48(14)2 Kimmo Liljeström16 48:20 A 15
15.123 Rastivarsat 1:29:59+8:421:31:00(15)1 Mika Tervala14 47:55 C 15
16.117 Lynx 11:31:14+9:571:32:17(16)11 Tom Asklöf19 50:27 C 20
17.122 Rasti-Hyry 1:32:34+11:171:33:45(17)3 Juha Partanen11 46:06 B 16
18.130 Vesaisen Pojat 1:33:35+12:181:34:35(18)7 Hannu Holappa21 52:12 A 20
19.104 Pargas IF 1:37:55+16:381:38:57(20)4 Rainer Räbb15 48:06 B 18
20.115 Karkki-Rasti 1:37:56+16:391:38:45(19)2 Jukka Havento18 48:55 B 19
21.128 Turengin Sarastus 1:43:27+22:101:44:30(21)5 Jyrki Kopra20 50:40 B 21
22.127 Suomusjärven Sisu 21:47:24+26:071:48:33(22)1 Tuomo Ratia23 58:42 B 24
23.125 Saloisten Reipas 1:49:16+27:591:50:24(23)2 Harri Lammi22 56:40 C 22
24.113 Hauhon Sisu 1:49:25+28:081:50:29(24)5 Timo Suuriniemi24 1:02:52 C 24
25.112 Espoon Suunta 31:52:22+31:051:53:24(25)4 Tomi Mahlamäki26 1:03:34 A 24
26.121 Raisu Lumous 2:06:34+45:172:07:47(26)1 Jyrki Piirainen25 1:03:29 B 25
109 Kangasala SK 0:00+0:00kesk   Jari Hämäläinen-    

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen