SM-viesti, R2 [18.9.2011], H40, 2. Os.


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   H45
   H50
   H55
   H60
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
| Varoitus | Vaihto | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Lopulliset tulokset (Lähteneet 27, Keskeyttäneet 2, Hylätyt 0)

Os. Os.
Sija LNro   Joukkue Varoitus  Vaihto       Nimi sija   aika   Hajonta   HajSij.
1.120 OK Orient 1:21:17(1)1:22:1114 Mikael Salo1 39:07 A 2
2.124 Saarijärven Pullistus 1:21:47(3)1:22:40+0:292 Petri Moisio6 43:06 A 7
3.106 Delta 1:21:44(2)1:22:41+0:302 Manne Suominen7 43:17 A 8
4.108 Rasti-Kurikka 1:22:40(4)1:23:36+1:252 Esko Ylikangas2 41:39 A 3
5.119 MS Parma 1:23:27(5)1:24:19+2:088 Olli Mattila3 41:49 C 7
6.105 Rajamäen Rykmentti 1:23:28(6)1:24:20+2:093 Antero Pulli4 42:08 C 8
7.110 Espoon Suunta 11:25:46(7)1:26:43+4:3211 Markus Kaukonen5 43:01 B 10
8.111 Espoon Suunta 21:25:58(8)1:26:54+4:431 Mika Loukkalahti10 44:56 C 13
9.107 Hämeenlinnan Suunnistajat 1:26:01(9)1:26:58+4:471 Juha Prittinen8 44:36 C 12
10.126 Suomusjärven Sisu 11:26:42(10)1:27:39+5:284 Mika Kerkola9 44:41 A 10
11.118 Lynx 21:27:05(11)1:28:13+6:029 Juha Tilli17 48:40 A 16
12.116 Laitilan Jyske 1:27:52(12)1:28:49+6:384 Juha-Matti Suominen13 46:50 B 17
13.129 Urjalan Urheilijat 1:28:34(13)1:29:30+7:194 Mika Numminen12 46:22 C 14
14.114 Helsingin Suunnistajat 1:29:39(14)1:30:48+8:372 Kimmo Liljeström16 48:20 A 15
15.123 Rastivarsat 1:29:59(15)1:31:00+8:491 Mika Tervala14 47:55 C 15
16.117 Lynx 11:31:14(16)1:32:17+10:0611 Tom Asklöf19 50:27 C 20
17.122 Rasti-Hyry 1:32:34(17)1:33:45+11:343 Juha Partanen11 46:06 B 16
18.130 Vesaisen Pojat 1:33:35(18)1:34:35+12:247 Hannu Holappa21 52:12 A 20
19.115 Karkki-Rasti 1:37:56(20)1:38:45+16:342 Jukka Havento18 48:55 B 19
20.104 Pargas IF 1:37:55(19)1:38:57+16:464 Rainer Räbb15 48:06 B 18
21.128 Turengin Sarastus 1:43:27(21)1:44:30+22:195 Jyrki Kopra20 50:40 B 21
22.127 Suomusjärven Sisu 21:47:24(22)1:48:33+26:221 Tuomo Ratia23 58:42 B 24
23.125 Saloisten Reipas 1:49:16(23)1:50:24+28:132 Harri Lammi22 56:40 C 22
24.113 Hauhon Sisu 1:49:25(24)1:50:29+28:185 Timo Suuriniemi24 1:02:52 C 24
25.112 Espoon Suunta 31:52:22(25)1:53:24+31:134 Tomi Mahlamäki26 1:03:34 A 24
26.121 Raisu Lumous 2:06:34(26)2:07:47+45:361 Jyrki Piirainen25 1:03:29 B 25
109 Kangasala SK 0:00kesk   Jari Hämäläinen-    

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen