SM-viesti, R2 [18.9.2011], Hajontatulokset: H70/D50/D55 /C


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
   H45
   H50
   H55
   H60
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   D60
   D65
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.249 Aarno Hovikorpi27:171. 3 2 /13 Hämeenlinnan Suunnistajat 1
2.52 Liisa Juga27:21+43.   1 3 /14 Keravan Urheilijat
3.50 Raija Lappeteläinen27:32+151.4 2 1 /14 Hyvinkään Rasti
4.257 Reijo Leino27:42+251.   1 1 /15 Hiidenkiertäjät
5.261 Arvo Paavilainen28:25+1:0811.3 3 4 /13 Itä-Päijänteen Rasti
6.259 Seppo Jokipelto28:27+1:105.4 3 5 /13 Hollolan Urheilijat -46
7.61 Airi Kattelus28:47+1:302.   1 2 /10 Kouvolan Suunnistajat
8.58 Raija Nurmi29:02+1:453.   1 3 /10 Rasti-Lukko
8.65 Arja Nurminen29:02+1:452.5 2 1 /10 Valkeakosken Haka
10.255 Reijo Wastimo29:15+1:584.2 3 6 /13 Pihkaniskat
11.251 Heikki Tamminen29:28+2:115.   1 5 /15 Maarian Mahti
12.55 Heli Antikainen-Pauna29:54+2:378.   1 8 /14 Pargas IF
13.46 Päivi Puolakka30:22+3:059.   1 10 /14 Säyneisen Salpa
14.250 Kalevi Eilu30:38+3:213.3 2 1 /15 Rasti-Lukko
15.56 Sinikka Illaru30:53+3:364.1 3 4 /10 Delta
16.60 Tuire Niemi31:04+3:477. 3 6 /10 Tampereen Pyrintö
17.260 Ilari Virtanen31:19+4:027.   1 7 /15 Hämeenlinnan Suunnistajat 2
18.263 Pentti Saario32:08+4:5110.   1 10 /15 Loimaan Jankko
19.53 Tea Eisanen32:20+5:035.1 3 7 /13 Maarian Mahti
20.48 Päivi Reiman32:22+5:058.1 2 8 /14 Hiisirasti
21.49 Terttu Lahtinen32:37+5:2010.   1 11 /14 Itä-Hämeen Rasti
22.44 Kaija Heinonen32:47+5:306.2 2 10 /14 Pihkaniskat
23.62 Salme Åsten34:08+6:519.1 3 9 /10 OK Raseborg
24.254 Erkki Raimovaara34:12+6:5513.   1 13 /15 Helsingin Suunnistajat 1
25.59 Pirjo Lähteenmäki34:24+7:074.2 2 4 /10 Paimion Rasti
26.45 Rita Linko34:27+7:104.2 3 10 /13 Espoon Suunta
27.262 Rolf Nordell34:44+7:274.4 2 6 /15 Kimito SF
28.64 Anja Siuko34:57+7:409.   1 9 /10 Suunta-Sepot
29.42 Maija Kerkola35:05+7:485.4 2 12 /14 Tampereen Pyrintö
30.43 Terhi Rajamäki36:44+9:2712.   1 13 /14 Kangasala SK
31.252 Esa Klinga38:31+11:145.3 2 11 /15 Lahden Suunnistajat-37
32.47 Marjatta Vaara41:04+13:47ulkop.   3 12 /13 Hankasalmen Hanka
33.51 Orvokki Soikkeli42:13+14:5612.1 3 13 /13 Jämsän Retki-Veikot
34.256 Kalevi Tarvainen45:05+17:4813.1 2 14 /15 Helsingin Suunnistajat 2
35.57 Sinikka Taimisto53:53+2:369.8 2 9 /10 MS Parma
36.258 Olavi Huhtala58:19+7:0215.4 2 15 /15 Hiisirasti
37.54 Leena Piskonen1:02:10+10:5313. 2 14 /14 Navi
38.63 Marja Kanerva1:06:17+15:0010.6 2 10 /10 Raisu Lumous
253 Paavo Kinnunenhyl.   3 - /13 Epilän Esa

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen