SM-viesti, R2 [18.9.2011], Hajontatulokset: H65/D45 /C


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
   H45
   H50
   H55
   H60
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
   D45
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   D50
   D55
   D60
   D65
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.219 Tuomo Peltola24:078.3 3 4 /30 MS Parma
2.36 Elina Raijas24:35+281. 3 3 /9 Kalevan Rasti
3.32 Kaija Kekäläinen24:59+522.1 3 5 /9 Helsingin Suunnistajat 1
4.245 Jouko Visa25:06+591.   1 1 /30 Suomusjärven Sisu 1
5.236 Jussi Viitasaari25:08+1:012.   1 2 /30 Himangan Urheilijat
6.35 Pia Molnar25:18+1:112.1 2 2 /9 Helsingin Suunnistajat 2
7.221 Hannu Erkiö25:25+1:185.   1 5 /30 Helsingin Suunnistajat 1
8.240 Juhani Kytöjoki25:31+1:243.13 2 1 /29 Rasti-Jyry 1
9.226 Pertti Havia25:48+1:415.7 2 2 /29 Maarian Mahti 1
10.224 Mikko Palomäki25:49+1:4211.   1 11 /30 Hyvinkään Rasti 1
11.248 Heikki Vennelä25:52+1:4512.   1 12 /30 Vakka-Rasti
12.231 Raimo Karsikas26:00+1:5312.7 3 7 /30 Maarian Mahti 2
13.233 Matti J. Koski26:04+1:5715.   1 15 /30 Närpes OK
14.232 Viljo Kajava26:22+2:154. 2 5 /29 Kuopion Suunnistajat
15.242 Antero Kärkkäinen27:10+3:0318.   1 18 /30 Rasti-Lukko
16.220 Jorma Paldanius27:21+3:146. 2 6 /29 Turun Suunnistajat
17.235 Erkki Laine27:54+3:4711.1 3 14 /30 Angelniemen Ankkuri
18.37 Annika Westberg-Arrakoski28:19+4:124.   1 4 /9 OK77
19.40 Leena Mutka28:25+4:185.   1 5 /9 Suunta Jyväskylä
20.237 Jukka Niinimäki28:48+4:4128.1 3 17 /30 Hyvinkään Rasti 2
21.246 Matti Mäkirinne29:17+5:1010.7 2 10 /29 Suomusjärven Sisu 2
22.238 Kalle Tolonen29:31+5:249.1 2 11 /29 Mesikämmenet
23.38 Johanna Ruusunen30:08+6:018.3 3 9 /9 Paimion Rasti
24.33 Ulla Harju30:11+6:048.1 2 6 /9 Tampereen Pyrintö
25.228 Heikki Pitkänen30:14+6:0715.5 2 13 /29 Jämsän Retki-Veikot
26.229 Mauri Nenonen30:38+6:3115.3 3 18 /30 Espoon Suunta
27.247 Oiva Kaasalainen31:15+7:0819.4 3 20 /30 Suunta-Sepot
28.230 Urho Ryytty31:33+7:2627.   1 27 /30 SK Vuoksi
29.243 Arvo Jonkka31:55+7:48   3 21 /30 Rastikarhut 1
30.227 Turunen Kauko32:32+8:2528.   1 28 /30 Lahden Suunnistajat-37
31.34 Riitta Ternola32:34+8:277.   1 7 /9 Kangasala SK
32.239 Juhani Sonkki32:54+8:4729.   1 29 /30 Paimion Rasti
33.244 Mauri Kuisma33:38+9:3121.4 2 22 /29 Rastikarhut 2
34.223 Erkki Latvasto35:46+11:3926.2 3 24 /30 Helsingin Suunnistajat 2
35.39 Heli Valtonen37:25+13:189.3 2 9 /9 Rasti-Lukko
36.222 Simo Luoma40:04+15:5725.11 2 26 /29 Pihkaniskat
37.241 Unto Kanerva40:07+16:0022.9 3 26 /30 Rasti-Jyry 2
38.225 Esko Linna43:33+19:2627.11 3 28 /30 Nivalan Urheilijat
39.234 Pekka Penttilä45:21+21:1428.2 2 28 /29 Someron Esa

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen