SM-viesti, R2 [18.9.2011], Hajontatulokset: H60/D40 /A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H35
   H40
   H45
   H50
   H55
   H60
   H65
   H70
   H75
   D35
   D40
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.28 Tessa Pulli27:072.   1 2 /13 Rastivarsat
2.210 Rauno Vanhalakka27:38+315.   1 5 /23 Kouvolan Suunnistajat 1
3.20 Anniina Paronen28:02+554.1 3 5 /13 Hämeenlinnan Suunnistajat
4.193 Jaakko Hörkkö28:12+1:055.3 3 4 /24 MS Parma
5.215 Martti Mäkelä28:20+1:131. 3 5 /24 SOC Asikkala
6.22 Sirra Toivonen28:32+1:257.   1 7 /13 Kangasala SK
7.197 Seppo Hämäläinen28:53+1:464.1 3 6 /24 Kankaanpään Suunnistajat
8.214 Heikki Lassila29:22+2:152.4 2 3 /25 Pitäjänmäen Tarmo
9.26 Nina Ljungqvist-Sarparanta29:30+2:238.2 3 6 /13 Lynx
10.205 Seppo Väätäinen29:59+2:5215.5 3 10 /24 Espoon Suunta
11.194 Pertti Salmenoja30:20+3:1310.3 2 9 /25 Hirvensalon Heitto
12.21 Riikka Eerola30:24+3:171. 2 4 /13 Tampereen Pyrintö 1
12.213 Seppo Repo30:24+3:179.   1 9 /23 Pihkaniskat 2
14.198 Åge Liljeström30:25+3:1810.   1 10 /23 Helsingin Suunnistajat 1
15.192 Risto Suominen30:30+3:2311.   1 11 /23 Suomusjärven Sisu 1
16.202 Kaj Koskinen30:35+3:2811.2 2 10 /25 Valkeakosken Haka
16.207 Reijo Pitkänen30:35+3:2812.   1 12 /23 Hollolan Urheilijat -46
18.19 Outi Ala-Kasari31:08+4:0110.   1 10 /13 Rasti-Kurikka
19.30 Kati Haanpää31:24+4:177.1 3 10 /13 Tampereen Pyrintö 2
20.27 Kirsi Korhonen31:27+4:205.2 2 6 /13 Navi
21.218 Timo Turpeinen31:34+4:2712.4 2 12 /25 Vaajakosken Terä
22.212 Lauri Karhumäki32:19+5:124.1 2 15 /25 Pihkaniskat 1
23.217 Oke Peltola32:28+5:21   3 16 /24 Turun Suunnistajat
24.204 Pekka Ottelin32:49+5:4216.   1 16 /23 Jämsän Retki-Veikot
25.31 Sanna Valkonen33:22+6:1512.   1 12 /13 Turun Suunnistajat
26.196 Ossi Lakkala34:08+7:0116.1 2 19 /25 Saloisten Reipas
27.195 Tauno Saari34:15+7:0820.   1 20 /23 Suunta-Sepot
28.208 Toivo Setälä34:30+7:2314.10 2 20 /25 Järvenpään Palo
29.23 Marjut Varpula35:32+8:259.1 2 9 /13 Espoon Suunta
30.211 Matti Espo35:59+8:5216.1 3 20 /24 Kouvolan Suunnistajat 2
31.25 Liisa Tuumi-Ilomäki36:04+8:5713.   1 13 /13 Hiisirasti
32.203 Altti Varheensalo36:39+9:3221.1 3 21 /24 Rastikarhut
33.29 Ulla Mellin37:23+10:1611.2 2 13 /13 Suomusjärven Sisu
34.206 Jaakko Laine38:18+11:1123.2 2 24 /25 Helsingin Suunnistajat 3
35.216 Lasse Kallio39:02+11:5523.   1 23 /23 Suomusjärven Sisu 2
36.24 Anu Reiman45:09+18:0211.3 3 13 /13 Angelniemen Ankkuri
201 Matti Hahtohyl.   1 - /23 Oriveden Ponnistus

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen