FinnSpring 2011 [23.4.2011], Lehdistötulokset


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Lehdistötulokset |
Valitse haluamasi tulokset joko alueittain tai seuroittain ja paina Näytä alueittain tai Näytä seuroittain -painiketta. Valitse myös montako tulosta sarjasta näytetään joka tapauksessa sekä tulosten muoto (jos haluat esimerkiksi lehdistömuodossa).
Alueittain Seuroittain
Kaikki alueet
     *Ei aluetta*
     Etelä-Pohjanmaa
     FSO
     Häme
     Kaakko
     Kainuu
     Keski-Pohjanmaa
     Keski-Suomi
     Lahti
     Lappi
     Pohjois-Pohjanmaa
     Satakunta
     Savo-Karjala
     Uusimaa
     Varsinais-Suomi

Parasta sarjasta:

Tulosten muoto:

Kaikki seurat

  
     KazanRus
     Koovee
     Kouvolan Suunnistajat
     Kristiansand OK
     Kuzmolovo 110
     Mile-Sport
     Nord West
     NTNUI
     Skogsfalken
     Vallentuna-Össeby OL
     Yarkiy Mir

  Etelä-Pohjanmaa
     Alajärven Ankkurit
     Kauhajoen Karhu
     Kauhavan Wisa
     Laihian Luja
     Lapuan Virkiä
     Pohjankyrön Rasti
     Rasti-Jussit
     Rasti-Kurikka
     Rastiketut
     Suunta Jurva
     Teuvan Rivakka
     Ylistaron Kilpa-Veljet
     Ähtärin Urheilijat

  FSO
     IF Brahe
     IF Femman
     IF Sibbo-Vargarna
     IK Falken
     IK Kronan
     Kimito SF
     Malax IF
     Närpes OK
     OK Botnia
     OK Kristina
     OK Orient
     OK Raseborg
     OK77
     Pargas IF
     Solf IK

  Häme
     Epilän Esa
     Hauhon Sisu
     Hämeenlinnan Suunnistajat
     Hämeenlinnan Tarmo
     Ikaalisten Nouseva-Voima
     Kalvolan Keihäs
     Kangasala SK
     Kyrös-Rasti
     Lounais-Hämeen Rasti
     Mäntän Seudun Eräpirkat
     Oriveden Ponnistus
     Rasti-Nokia
     Tampereen NMKY:n Urh.
     Tampereen Pyrintö
     Tarpian Suunta
     Turengin Sarastus
     Urjalan Urheilijat
     Valkeakosken Haka
     Virtain-Ruoveden Suunnist
     Ylöjärven Urheilijat

  Kaakko
     Anttolan Urheilijat
     Joutsenon Kullervo
     Kymin Suunnistajat
     Lappeen Riento
     Luumäen Rasti
     Navi
     Olavin Rasti
     Raja-Karjalan Suunnist.
     SK Vuoksi
     Vehkalahden Veikot

  Kainuu
     Kajaanin Suunnistajat
     Rasti-Hyry
     Suomussalmen Rasti

  Keski-Pohjanmaa
     Himangan Urheilijat
     Kaustisen Pohjan-Veikot
     Kokkolan Suunnistajat
     Kälviän Tarmo
     Lohtajan Veikot
     Perhon Kiri
     RasTiimi
     Vetelin Urheilijat
     Ylivieskan Kuula

  Keski-Suomi
     Hankasalmen Hanka
     Itä-Päijänteen Rasti
     Jämsän Retki-Veikot
     Kangasniemen Kalske
     Keuruun Kisailijat
     Laukaan Urheilijat
     Lohimaan Rasti
     Pihtiputaan Tuisku
     Saarijärven Pullistus
     Suunta Jyväskylä
     Tikkakosken Suunnistajat
     Vaajakosken Terä
     Vihtavuoren Pamaus
     Viitasaaren Suunta

  Lahti
     Asikkalan Raikas
     Hollolan Urheilijat -46
     Itä-Hämeen Rasti
     Lahden Suunnistajat-37
     Lahden Taimi
     Lammin Säkiä
     Nastolan Terä
     Rastivarsat

  Lappi
     Ounasvaaran Hiihtoseura
     Pellon Ponsi

  Pohjois-Pohjanmaa
     Haukiputaan Heitto
     Laitasaaren Veto
     Oulun NMKY:n Urheilijat
     Oulun Tarmo
     Oulun Yliop.Urheiluseura
     Pudasjärven Urheilijat
     SK Pohjantähti
     Vesaisen Pojat
     Ylikiimingin Nuijamiehet

  Satakunta
     Eura-Kauttuan Urheilijat
     Hiisirasti
     Hinnerjoen Yritys
     Kankaanpään Suunnistajat
     Kodisjoen Kaiku
     Lauttakylän Luja
     Länsi-Lavian Loiske
     Palo-88
     Punkalaitumen Kunto
     Rasti-Lukko
     Rastikarhut
     Rauman Työväen Urh.
     Siikaisten Sisu
     Suosmeren Salpa
     Suunta-Sepot
     Ulvilan Ura
     Vallan Suunta

  Savo-Karjala
     Iisalmen Visa
     Ilomantsin Urheilijat
     Kalevan Rasti
     Kontiolahden Urheilijat
     Kuopion Suunnistajat
     Nilsiän Nujakka
     Rasti-Pielinen
     Siilin Rasti
     Ylä-Savon Rasti

  Uusimaa
     Delta
     Espoon Akilles
     Espoon Suunta
     Helsingin Suunnistajat
     Hyvinkään Rasti
     Karjaan Ura
     Keravan Urheilijat
     Kevytrakennemiehet
     Leppävaaran Sisu
     Lynx
     Länsi-Uudenmaan Suunnist.
     Mäntsälän Urheilijat
     Otaniemen Jyllääjät
     Pihkaniskat
     Pitäjänmäen Tarmo
     Raisu Lumous
     Rajamäen Rykmentti
     Rasti-Jyry
     Rastihaukat
     Riihimäen Suunnistajat
     Tuusulan Voima-Veikot
     XYZ

  Varsinais-Suomi
     Angelniemen Ankkuri
     Auran Vannas
     Halikon Hakoniskat
     Hirvensalon Heitto
     Kemiön Kiilat
     Laitilan Jyske
     Loimaan Jankko
     Maarian Mahti
     MS Parma
     Paimion Rasti
     Perttelin Peikot
     Raision Kuula
     Rasti 88
     Rasti-Perniö
     RastiPiikkiö
     Salon Viesti
     Someron Esa
     Suomusjärven Sisu
     Turun Metsänkävijät
     Turun NMKY
     Turun Suunnistajat
     Turun Visat
     Vakka-Rasti
     Yläneen Kiri

Parasta sarjasta:

Tulosten muoto:


Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.117414 seconds)