FinnSpring 2011 [23.4.2011], H60A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 63, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 3)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.2000Jouni SavelainenHelsingin Suunnistajat39:227:56
2.2021Pertti PäivänrantaSK Vuoksi39:50+0:288:02
3.2009Pekka KerkolaTampereen Pyrintö40:16+0:548:07
4.2020Pekka KansteOK Raseborg41:33+2:118:22
5.1996Åge LiljeströmHelsingin Suunnistajat42:07+2:458:29
6.1989Tapio PeippoSK Vuoksi42:34+3:128:35
7.2014Mauri TolvanenLeppävaaran Sisu42:56+3:348:39
8.1986Simo HelkkulaPitäjänmäen Tarmo43:56+4:348:51
9.2018Olli KnaapiTurun Metsänkävijät44:03+4:418:53
10.2004Seppo VäätäinenEspoon Suunta45:15+5:539:07
11.1976Jaakko HörkköMS Parma45:18+5:569:08
12.1973Reijo PitkänenHollolan Urheilijat -4646:02+6:409:17
13.1988Seppo KorpinenRajamäen Rykmentti46:06+6:449:17
14.1970Jussi LavikainenKangasala SK46:47+7:259:26
15.2003Seppo KiuruHollolan Urheilijat -4647:41+8:199:36
16.1980Reino SinneläSuomusjärven Sisu47:46+8:249:37
17.1991Risto JarvaOriveden Ponnistus47:51+8:299:38
18.2031Reijo MouhuRaja-Karjalan Suunnist.47:53+8:319:39
19.1987Ilmari MäkiläEspoon Suunta48:04+8:429:41
20.2002Håkan RaumaOK Botnia48:12+8:509:43
21.1979Pertti SalmenojaHirvensalon Heitto48:52+9:309:51
22.2026Heikki LassilaPitäjänmäen Tarmo49:32+10:109:59
23.1969Tauno PajalaEspoon Suunta50:00+10:3810:04
24.1983Eero SompiJämsän Retki-Veikot50:07+10:4510:06
25.1972Pentti JokinenKankaanpään Suunnistajat50:22+11:0010:09
26.1992Juhani NippalaRasti-Jyry50:39+11:1710:12
27.1994Harri MäkeläSuunta-Sepot51:22+12:0010:21
28.2030Erkki TurunenSuunta-Sepot52:03+12:4110:29
29.2015Yngve AlexanderssonNärpes OK52:39+13:1710:37
30.2025Sven EklundNärpes OK53:25+14:0310:46
31.1993Tapio LindstedtOriveden Ponnistus53:38+14:1610:48
32.1974Pekka OttelinJämsän Retki-Veikot53:41+14:1910:49
33.2013Pentti HirvonenTurun Metsänkävijät54:47+15:2511:02
34.2033Matti LampinenNavi55:23+16:0111:10
35.1999Sakari NurminenTurun Metsänkävijät55:37+16:1511:12
36.2027Raimo PusaVirtain-Ruoveden Suunnist55:38+16:1611:13
37.1977Seppo Väli-KlemeläPaimion Rasti55:44+16:2211:14
38.1995Ensio LakanenVaajakosken Terä56:01+16:3911:17
39.1971Reijo PuurunenOulun Tarmo56:17+16:5511:20
40.1981Markku VesalainenAngelniemen Ankkuri56:25+17:0311:22
41.2008Veikko HytönenSuunta Jyväskylä56:57+17:3511:28
42.2029Tapani HuhtaKangasala SK56:59+17:3711:29
43.1998Veli-Matti KycklingHelsingin Suunnistajat57:10+17:4811:31
44.2012Matti MäkiläDelta58:01+18:3911:41
45.1984Touko TuomolaRasti 8858:04+18:4211:42
46.1975Pekka InkiTurun Metsänkävijät58:55+19:3311:52
47.1985Jaakko LaineHelsingin Suunnistajat59:17+19:5511:57
48.2032Pentti TamminenPerttelin Peikot59:29+20:0711:59
49.2010Altti VarheensaloRastikarhut1:02:59+23:3712:41
50.1982Ralf EklundRasti-Lukko1:03:26+24:0412:47
51.2001Timo VarilaTurun Metsänkävijät1:04:31+25:0913:00
52.2006Tauno AsukasKankaanpään Suunnistajat1:04:36+25:1413:01
53.2017Markku NurminenSuosmeren Salpa1:04:44+25:2213:03
54.1978Karl-Gustav NorrgrannNärpes OK1:05:37+26:1513:13
55.2023Raimo KaukiainenHollolan Urheilijat -461:06:44+27:2213:27
56.2024Heimo VälimäkiTurun Visat1:10:39+31:1714:14
57.2028Harri TolvanenPihkaniskat1:10:42+31:2014:15
58.2005Henrik NylundIK Falken1:15:08+35:4615:08
59.1997Tuomo KuopioAuran Vannas1:19:03+39:4115:56
60.2022Harri KuosaLoimaan Jankko1:21:00+41:3816:19
2011Heikki HilloValkeakosken Hakaei läht.
2034Leo KoistinenVakka-Rastiei läht.
2007Martti MykkänenSiilin Rastiei läht.
2019Pertti ImmanenOriveden Ponnistushyl.
1990Pekka KurikkaUrjalan Urheilijathyl.
2016Matti RitasaloVakka-Rastihyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.003765 seconds)