FinnSpring 2011 [23.4.2011], H55A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 62, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.2089Ilkka SaarimäkiAngelniemen Ankkuri49:218:15
2.2055Teuvo TöyryläVehkalahden Veikot49:35+0:148:18
3.2096Simo ValtanenHinnerjoen Yritys51:36+2:158:38
4.2054Arto NiemiRajamäen Rykmentti52:35+3:148:48
5.2050Seppo KeltamäkiYlä-Savon Rasti53:51+4:309:01
6.2090Jukka SaramäkiLynx54:31+5:109:07
7.2062Markku RitanotkoTurun Metsänkävijät54:35+5:149:08
8.2074Matti JokinenTurun Visat56:54+7:339:31
9.2060Vesa TervoRajamäen Rykmentti57:11+7:509:34
10.2068Ari Yli-KaatialaLapuan Virkiä58:01+8:409:42
11.2059Jukka NyystiläLaihian Luja58:14+8:539:45
12.2085Risto KallioAngelniemen Ankkuri58:32+9:119:48
13.2072Heikki HulkkonenPihkaniskat59:07+9:469:53
14.2083Antero LaaksoPunkalaitumen Kunto59:35+10:149:58
15.2065Kalle HuttunenKuopion Suunnistajat1:00:03+10:4210:03
16.2101Tapio HalmeAngelniemen Ankkuri1:00:07+10:4610:03
17.2086Eero NevalainenPihkaniskat1:00:41+11:2010:09
18.2069Jukka KeskitaloLauttakylän Luja1:00:51+11:3010:11
19.2037Jouko NurminenTampereen Pyrintö1:01:00+11:3910:12
20.2071Esko MäkiniemiPunkalaitumen Kunto1:01:05+11:4410:13
21.2035Arto KiiskinenTampereen Pyrintö1:01:29+12:0810:17
22.2100Markku SipponenPaimion Rasti1:01:59+12:3810:22
23.2061Mauri RustariVirtain-Ruoveden Suunnist1:02:28+13:0710:27
24.2076Rauli HelkkulaTurun Metsänkävijät1:03:13+13:5210:35
25.2056Peter KronholmIF Brahe1:04:19+14:5810:46
26.2040Tore HögnäsIF Brahe1:04:27+15:0610:47
27.2066Esko PensasLaihian Luja1:06:52+17:3111:11
28.2058Jaakko RaulaTurun Metsänkävijät1:06:55+17:3411:12
29.2048Jarmo LehtoVehkalahden Veikot1:07:14+17:5311:15
30.2097Timo TommilaRastikarhut1:08:21+19:0011:26
31.2052Erkki PulkkinenRasti-Lukko1:08:35+19:1411:28
32.2095Timo JänttiSuunta Jyväskylä1:08:39+19:1811:29
33.2038Reijo HirveläPunkalaitumen Kunto1:08:52+19:3111:31
34.2102Seppo TurpeinenKontiolahden Urheilijat1:09:20+19:5911:36
35.2070Jorma LindemanRasti-Perniö1:09:52+20:3111:41
36.2077Kari VirtanenPellon Ponsi1:10:16+20:5511:45
37.2098Timo Halla-AhoYlä-Savon Rasti1:10:51+21:3011:51
38.2049Mats SvedströmNärpes OK1:11:15+21:5411:55
39.2045Reino KurkelaOunasvaaran Hiihtoseura1:11:35+22:1411:59
40.2051Juha ReimanHiisirasti1:12:19+22:5812:06
41.2057Martin WickholmIF Sibbo-Vargarna1:13:08+23:4712:14
42.2082Jorma MatilainenSuunta Jyväskylä1:13:17+23:5612:16
43.2088Jukka NurmiAuran Vannas1:15:14+25:5312:35
44.2039Hannu VehmaaKoovee1:15:26+26:0512:37
45.2075Kauko JylhäKälviän Tarmo1:16:44+27:2312:50
46.2063Raimo HannukainenKankaanpään Suunnistajat1:16:53+27:3212:52
47.2042Hannu AhlqvistRaisu Lumous1:18:19+28:5813:06
48.2080Ari KartaslammiKyrös-Rasti1:21:20+31:5913:36
49.2073Juha NiemistöVihtavuoren Pamaus1:21:33+32:1213:39
50.2047Martti PihlajamaaVetelin Urheilijat1:23:56+34:3514:03
51.2093Ari NurminenValkeakosken Haka1:25:04+35:4314:14
52.2099Markku RaikoHyvinkään Rasti1:25:26+36:0514:18
53.2092Hannu KuivalaTurun Suunnistajat1:26:27+37:0614:28
54.2091Markus JakobssonRastikarhut1:28:42+39:2114:50
55.2078Timo LehtovirtaRastikarhut1:29:41+40:2015:00
56.2043Heikki LuukkaHirvensalon Heitto1:31:52+42:3115:22
57.2044Kari PapinsaariKangasala SK1:36:23+47:0216:08
58.2036Markku HyvönenRasti-Pielinen1:39:01+49:4016:34
59.2081Seppo KinkkiTampereen NMKY:n Urh.1:44:41+55:2017:31
60.2053Esa SaarelaKokkolan Suunnistajat1:51:44+1:02:2318:42
2041Hannu PaunonenKooveeei läht.
2046Risto AiraksinenOulun NMKY:n Urheilijatei läht.
2067Pentti KuuselaPunkalaitumen Kuntoei läht.
2094Sune StåhlIF Sibbo-Vargarnaei läht.
2079Håkan KronbergIF Femmanei läht.
2064Jouko MalinenHelsingin Suunnistajatei läht.
2084Martti LeppäläHämeenlinnan Suunnistajatkesk
2087Keijo HongistoLoimaan Jankkohyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.004042 seconds)