FinnSpring 2011 [23.4.2011], H21E



Lopulliset tulokset (Lähteneet 46, Keskeyttäneet 3, Hylätyt 4)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.37Tero FöhrVehkalahden Veikot1:23:095:52
2.45Petteri MuukkonenVehkalahden Veikot1:24:47+1:385:58
3.38Valentin NovikovDelta1:25:48+2:396:03
4.39Pasi IkonenVaajakosken Terä1:26:36+3:276:06
5.47Hannu AirilaKalevan Rasti1:27:16+4:076:09
6.32Jonne LakanenVaajakosken Terä1:27:56+4:476:12
7.42Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima1:28:51+5:426:16
8.24Leonid NovikovDelta1:28:52+5:436:16
9.43Jani LakanenVaajakosken Terä1:28:55+5:466:16
10.35Janne WeckmanVehkalahden Veikot1:29:01+5:526:16
11.46Olli-Markus TaivainenPellon Ponsi1:29:36+6:276:19
12.10Topi AnjalaIkaalisten Nouseva-Voima1:29:56+6:476:20
13.48Jarkko HuovilaTampereen Pyrintö1:30:22+7:136:22
14.40Tuomas TervoRajamäen Rykmentti1:30:50+7:416:24
15.41Jörgen WickholmIF Sibbo-Vargarna1:31:01+7:526:25
16.9Johannes PohjalaHiisirasti1:32:11+9:026:30
17.16Olli-Pekka KoistinenDelta1:32:30+9:216:31
18.49Olle KärnerDelta1:32:47+9:386:32
19.33Timo SildDelta1:32:59+9:506:33
20.44Dmitry TsvetkovIkaalisten Nouseva-Voima1:33:09+10:006:34
21.18Roman RyapolovLynx1:33:54+10:456:37
22.27Leo LaakkonenTampereen Pyrintö1:34:30+11:216:40
23.2Sergei DetkovHiisirasti1:34:39+11:306:40
24.28Mikko HeinonenKalevan Rasti1:34:54+11:456:41
25.7Tuomas MattilaVehkalahden Veikot1:35:39+12:306:44
26.17Timo JoensuuVaajakosken Terä1:36:08+12:596:46
27.26Aapo LeskinenLynx1:36:36+13:276:48
28.12Juha TommilaHiisirasti1:36:48+13:396:49
29.13Perttu SorsaDelta1:36:50+13:416:49
30.19Roman EfimovHiisirasti1:38:57+15:486:58
31.25Yury TambasauMS Parma1:39:38+16:297:01
32.5Stepan KodedaMS Parma1:40:08+16:597:03
33.1Mikko PatanaIkaalisten Nouseva-Voima1:40:33+17:247:05
34.31Fredric PortinPaimion Rasti1:41:53+18:447:11
35.14Juuso MetsäläKalevan Rasti1:42:03+18:547:11
36.34Vili NiemiRajamäen Rykmentti1:42:58+19:497:15
37.8Ilkka NurminenHelsingin Suunnistajat1:43:11+20:027:16
38.22Victor MansnerIF Sibbo-Vargarna1:44:16+21:077:21
39.29Esa HuttunenOK Orient1:46:04+22:557:28
50Johan BäckmanOK Orientei läht.
4Jonne LehtoVehkalahden Veikotei läht.
36Janne HeikkaTampereen Pyrintöei läht.
23Jere PajunenKalevan Rastiei läht.
30Joni HirvikallioLappeen Rientokesk
21Antti VainioMS Parmakesk
20Jani MyllärinenKooveekesk
6Aaro AsikainenKalevan Rastihyl.
3Juha SorvistoVaajakosken Terähyl.
15Samu LehtolaKangasala SKhyl.
11Antti ParjanneLynxhyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.002231 seconds)