FinnSpring 2011 [23.4.2011], H21AL


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 95, Keskeyttäneet 2, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1825Jussi SunaTurun Metsänkävijät41:416:20
1.1859Denis GrishmanRasti-Kurikka41:416:20
3.1875Vesa MäkinenAngelniemen Ankkuri44:22+2:416:44
4.1822Iivo KriikkulaIkaalisten Nouseva-Voima44:58+3:176:50
5.1865Mikko SirenAngelniemen Ankkuri45:34+3:536:55
6.1866Toni HartvikIF Sibbo-Vargarna45:43+4:026:56
7.1823Elmeri VähänenTampereen Pyrintö45:44+4:036:57
8.1912Janne NurminenAngelniemen Ankkuri46:50+5:097:07
9.1904Arto RankiAngelniemen Ankkuri47:20+5:397:11
10.1883Alexei PavilainenHämeenlinnan Suunnistajat47:40+5:597:14
11.1839Esko YlikangasRasti-Kurikka48:20+6:397:20
12.1914Antti KaivosaariJämsän Retki-Veikot48:23+6:427:21
13.1846Juha LassilaVetelin Urheilijat48:59+7:187:26
14.1820Kalle TiitinenLappeen Riento49:05+7:247:27
15.1898Aleksei SidorovAngelniemen Ankkuri49:06+7:257:27
16.1841Jussi TaussiLappeen Riento49:09+7:287:28
17.1818Marko LoukkalahtiDelta49:15+7:347:29
18.1831Aleksei BortnikAngelniemen Ankkuri49:18+7:377:29
19.1905Ville SaikkoLappeen Riento49:55+8:147:35
20.1847Antti IivariRasti-Kurikka49:59+8:187:35
21.1885Marko SuuronenMS Parma50:11+8:307:37
22.1908Heikki IstolahtiYlistaron Kilpa-Veljet50:25+8:447:39
23.1857Sami LöfbackaVetelin Urheilijat50:46+9:057:42
24.1861Eero KoskiYlistaron Kilpa-Veljet50:51+9:107:43
25.1890Erik FabritiusHiisirasti51:05+9:247:45
26.1877Alex TcherbakovAngelniemen Ankkuri51:19+9:387:47
27.1873Ville UittoRasti-Kurikka51:34+9:537:50
28.1829Tero MyllymäkiVetelin Urheilijat51:38+9:577:50
29.1879Olli SuonpääMS Parma51:44+10:037:51
30.1828Markus StåhlIF Sibbo-Vargarna52:34+10:537:59
31.1897Lauri LeinonenKajaanin Suunnistajat52:59+11:188:03
32.1851Jukka VertainenJämsän Retki-Veikot53:07+11:268:04
33.1834Marko KiveläVetelin Urheilijat53:20+11:398:06
34.1836Eero-Antti LonkaPargas IF53:37+11:568:08
35.1892Mikko HöglundOlavin Rasti53:46+12:058:10
36.1856Jaakko LaineDelta54:10+12:298:13
37.1913Jani VahalaMaarian Mahti54:19+12:388:15
38.1827Antti HakalaKauhavan Wisa54:24+12:438:16
39.1903Vesa AaltonenIF Brahe55:41+14:008:27
40.1843Juha SuntilaTurun Metsänkävijät56:02+14:218:30
41.1891Aaro NurmiainenLappeen Riento56:22+14:418:33
42.1821Eero PiironenOlavin Rasti56:28+14:478:34
43.1850Lauri KahilaTampereen Pyrintö56:33+14:528:35
44.1849Pekka Iso-MarkkuTurun Metsänkävijät56:57+15:168:39
45.1837Janne KiveläAngelniemen Ankkuri57:19+15:388:42
46.1835Christoffer SmedsNärpes OK57:58+16:178:48
47.1842Mikko MäättäMS Parma58:22+16:418:52
48.1911Alexey ZemlyakovYarkiy Mir58:25+16:448:52
49.1888Christopher MikanderOK Orient58:41+17:008:55
50.1884Teppo IsokoskiYlivieskan Kuula59:03+17:228:58
51.1902Riku KoivusaloRastikarhut59:27+17:469:02
52.1833Ville TaussiLappeen Riento59:42+18:019:04
53.1864Jani SompiJämsän Retki-Veikot59:47+18:069:05
54.1848Tero VäisänenLappeen Riento1:00:40+18:599:13
55.1860Ville KoponenLynx1:00:41+19:009:13
56.1881Vesa Ylis-JunttilaHämeenlinnan Suunnistajat1:00:58+19:179:15
57.1868Janne KansonenJoutsenon Kullervo1:01:16+19:359:18
58.1830Ilkka KohvakkaKouvolan Suunnistajat1:01:24+19:439:19
59.1826Vesa OvaskaLuumäen Rasti1:01:57+20:169:24
60.1900Mathias HaraldIK Falken1:02:30+20:499:29
61.1917Antti KuuselaHämeenlinnan Suunnistajat1:02:52+21:119:33
62.1915Aleksi AaltonenSuunta-Sepot1:03:07+21:269:35
63.1907Elias PeltonenItä-Päijänteen Rasti1:04:01+22:209:43
64.1882Aki MyllärinenJoutsenon Kullervo1:04:06+22:259:44
65.1899Antti KarhunenTurun Metsänkävijät1:04:21+22:409:46
66.1880Alexander SheinKuzmolovo 1101:04:36+22:559:48
67.1817Juho KattelusAuran Vannas1:04:43+23:029:49
68.1869Eero PietiläTampereen Pyrintö1:05:11+23:309:54
69.1894Mikko SabelHämeenlinnan Suunnistajat1:06:50+25:0910:09
70.1862Santeri VaaraKankaanpään Suunnistajat1:07:56+26:1510:19
71.1832Jussi SeppäSuunta-Sepot1:08:05+26:2410:20
72.1858Pauli HuhtiniemiLuumäen Rasti1:11:50+30:0910:54
73.1840Joona OjapaloRajamäen Rykmentti1:13:45+32:0411:12
74.1845Petri HirvikallioLuumäen Rasti1:13:50+32:0911:13
75.1824Leo TolvanenPihkaniskat1:14:25+32:4411:18
76.1906Marcus EnegrenSolf IK1:15:32+33:5111:28
77.1909Janne AsukasKankaanpään Suunnistajat1:16:20+34:3911:35
78.1844Svante NilssonOK Orient1:16:40+34:5911:38
79.1895Lassi ValtanenHinnerjoen Yritys1:18:02+36:2111:51
80.1910Vesa ArkiTurun Metsänkävijät1:18:16+36:3511:53
81.1918Mikko LaineRasti 881:18:42+37:0111:57
82.1876Jesse ValtoRauman Työväen Urh.1:19:17+37:3612:02
83.1887Jere SiivonenSuunta-Sepot1:21:26+39:4512:22
84.1872Mikko KesäläLaitasaaren Veto1:22:44+41:0312:34
85.1838Jari AhtoPalo-881:22:48+41:0712:34
86.1855Jaakko HannukainenKankaanpään Suunnistajat1:22:57+41:1612:36
87.1886Jari KansonenJoutsenon Kullervo1:23:25+41:4412:40
88.1819Mikko KankareSomeron Esa1:23:56+42:1512:45
89.1916Tuomas MikkolaRastikarhut1:26:34+44:5313:09
90.1870Teemu VuorenpääJämsän Retki-Veikot1:31:03+49:2213:49
91.1853Jussi HannukainenKankaanpään Suunnistajat1:36:13+54:3214:36
92.1871Jussi LassilaPitäjänmäen Tarmo1:47:04+1:05:2316:15
93.1889Markus LeppänenIisalmen Visa1:55:22+1:13:4117:31
1863Tapio PeräRajamäen Rykmenttiei läht.
1901Ville SundbergLynxei läht.
1867Juhani ValtanenHinnerjoen Yritysei läht.
1874Tero ViljanenHämeenlinnan Suunnistajatei läht.
1896Jani LeppäniemiVetelin Urheilijatei läht.
1854Pentti Iso-MarkkuTurun Metsänkävijätei läht.
1878Antti MalmKankaanpään Suunnistajatei läht.
1893Kalle RosenbladMS Parmakesk
1852Kari HuhtaOlavin Rastikesk

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.056227 seconds)