FinnSpring 2011 [23.4.2011], H21A3



Lopulliset tulokset (Lähteneet 63, Keskeyttäneet 2, Hylätyt 5)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.781Jouni KahelinVaajakosken Terä1:00:345:57
2.794Mats DahlénKristiansand OK1:02:33+1:596:09
3.791Kimmo PajulaTurun Metsänkävijät1:02:45+2:116:10
4.745Maxim SychevHiisirasti1:03:55+3:216:17
5.747Petteri LaitinenKangasala SK1:04:34+4:006:21
5.763Simo MertanenLappeen Riento1:04:34+4:006:21
7.779Daniel StenlundPaimion Rasti1:04:35+4:016:21
8.790Sören LöschKangasala SK1:04:53+4:196:23
9.784Matti TöyryläVehkalahden Veikot1:05:39+5:056:27
9.760Andreas HallIF Femman1:05:39+5:056:27
11.752Henrik VäisänenHiisirasti1:06:05+5:316:30
12.778Ari-Pekka JoensuuLapuan Virkiä1:06:38+6:046:33
13.785Jani NissinenHiisirasti1:06:52+6:186:35
14.789Petr ZaslonkinHiisirasti1:07:20+6:466:37
15.756Jari SillmanIF Sibbo-Vargarna1:07:37+7:036:39
16.739Vesa KankaanpääOK771:07:44+7:106:40
17.741Juha HyyryläinenAnttolan Urheilijat1:08:04+7:306:42
18.773Juha-Ville KetolainenVehkalahden Veikot1:08:15+7:416:43
19.759Jouni HeinonenKoovee1:08:30+7:566:44
20.795Jouni KujalaSK Pohjantähti1:09:27+8:536:50
21.777Magnus TorrkullaIF Femman1:10:02+9:286:53
22.776Olli-Jussi KorpinenAnttolan Urheilijat1:10:05+9:316:54
23.797Timo MikkolaTampereen Pyrintö1:12:34+12:007:08
24.793Lauri SorsaKangasala SK1:12:59+12:257:11
25.738Kari KallioKoovee1:13:07+12:337:11
26.775Jesse MartéliusPellon Ponsi1:13:33+12:597:14
27.769Tuomo IstolahtiYlistaron Kilpa-Veljet1:13:39+13:057:15
28.774Janne RunttiVesaisen Pojat1:14:56+14:227:22
29.786Lauri PohjolaSuunta Jyväskylä1:15:00+14:267:23
30.749Andris JubelisLapuan Virkiä1:15:02+14:287:23
31.771Taneli PantsarPellon Ponsi1:15:31+14:577:26
32.764Heikki ManninenAnttolan Urheilijat1:15:42+15:087:27
33.780Tero KopraOriveden Ponnistus1:16:07+15:337:29
34.796Rasmus AlénKangasala SK1:17:03+16:297:35
35.751Alexander RaykovTurun Suunnistajat1:17:18+16:447:36
36.767Jens JernIF Femman1:17:42+17:087:38
37.742Daniel BlomsterIF Sibbo-Vargarna1:17:45+17:117:39
38.757Marko TölliSuunta Jyväskylä1:19:39+19:057:50
39.783Ivan EgorovJoutsenon Kullervo1:20:13+19:397:53
40.755André BruguièreRasti-Nokia1:22:01+21:278:04
41.758Ville KosolaSK Pohjantähti1:23:10+22:368:11
42.746Jani HämäläinenLahden Suunnistajat-371:23:33+22:598:13
43.748Tero JunttilaAnttolan Urheilijat1:24:11+23:378:17
44.735Alexandr MaluginTurun Suunnistajat1:25:51+25:178:27
45.766Pavel ZarevenkoNärpes OK1:27:13+26:398:35
46.788Jaakko KulmalaSaarijärven Pullistus1:31:34+31:009:00
47.799Pekka NiemiKankaanpään Suunnistajat1:33:09+32:359:10
48.787Antti ErämajaKoovee1:33:35+33:019:12
49.765Veli-Pekka KuuttiPerttelin Peikot1:34:23+33:499:17
50.740Joonas SavolaVesaisen Pojat1:36:21+35:479:28
51.772Mikko LeminenYlistaron Kilpa-Veljet1:38:29+37:559:41
52.736Attila MolnarHelsingin Suunnistajat1:38:41+38:079:42
53.768Tommi PajalaLynx1:38:59+38:259:44
54.762Ville KokkilaEspoon Suunta1:43:41+43:0710:12
55.743Matti RaitoharjuRasti-Lukko1:56:39+56:0511:28
56.754Niko HautalaKauhavan Wisa2:04:54+1:04:2012:17
734Antti MyllärinenJoutsenon Kullervoei läht.
737Seppo MäkinenPellon Ponsiei läht.
761Teemu VartiamäkiIF Sibbo-Vargarnaei läht.
744Elmeri JuuraKankaanpään Suunnistajatkesk
798Janne MänkärläLynxkesk
792Severin HowaldTampereen Pyrintöhyl.
753Mikko HaikonenTampereen Pyrintöhyl.
770Mikko TruhponenSaarijärven Pullistushyl.
782Timo VarisKalevan Rastihyl.
750Lauri VuorinenVehkalahden Veikothyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.02559 seconds)