FinnSpring 2011 [23.4.2011], H21A1


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 65, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 3)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.649Simo MartomaaKalevan Rasti1:00:395:59
2.631Jarno ParkkinenRajamäen Rykmentti1:03:38+2:596:17
3.659Miika HernelahtiKalevan Rasti1:04:42+4:036:23
4.624Aleksi LeskinenLynx1:06:12+5:336:32
5.633Petri SaariLapuan Virkiä1:06:13+5:346:32
6.957Simo-Pekka FinckeKalevan Rasti1:06:31+5:526:34
7.626Lauri OikarinenSuunta Jyväskylä1:06:51+6:126:36
8.613Juho KinniTampereen Pyrintö1:09:09+8:306:49
9.662Ville KeskisaariLynx1:09:28+8:496:51
10.650Aleksi MattilaLynx1:09:56+9:176:54
11.648Tuomas MetsäläLynx1:10:26+9:476:57
12.664Timo MähönenKalevan Rasti1:11:09+10:307:01
13.623Kalle RantalaKalevan Rasti1:11:10+10:317:01
14.621Mikko LassilaHelsingin Suunnistajat1:12:06+11:277:07
15.628Markku LaaksonenHelsingin Suunnistajat1:12:27+11:487:09
16.657Robin FröbergPargas IF1:12:56+12:177:12
17.642Panu TeittinenKangasala SK1:13:05+12:267:13
18.615Jaakko IstolahtiYlistaron Kilpa-Veljet1:13:24+12:457:14
19.652Tommi UusimäkiPellon Ponsi1:13:42+13:037:16
20.602Tapani MäkinenMäntsälän Urheilijat1:14:06+13:277:19
21.660Lauri KleemolaLynx1:14:09+13:307:19
22.639Andreas KraasIkaalisten Nouseva-Voima1:15:09+14:307:25
23.653Jukka PajulaLapuan Virkiä1:15:13+14:347:25
24.619Antti EkonojaPellon Ponsi1:16:05+15:267:30
25.646Erno PakkalaHyvinkään Rasti1:16:09+15:307:31
26.620Juri KirjanovHämeenlinnan Suunnistajat1:16:14+15:357:31
27.665Timo AhvenainenMäntsälän Urheilijat1:16:36+15:577:33
28.666Anssi MuikkuAnttolan Urheilijat1:16:42+16:037:34
29.661Santtu SainioMäntsälän Urheilijat1:17:10+16:317:37
30.612Juho-Matti TaivainenPellon Ponsi1:17:25+16:467:38
31.654Evgeny ArtemovIkaalisten Nouseva-Voima1:18:32+17:537:45
32.618Juuso TuomaalaIkaalisten Nouseva-Voima1:18:42+18:037:46
33.607Aki YlitaloHauhon Sisu1:18:51+18:127:47
34.606Matti MaajärviLappeen Riento1:19:06+18:277:48
35.609Petri AnnilaKoovee1:19:09+18:307:48
36.616Henri TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima1:19:21+18:427:50
37.604Topi PenttinenOK Orient1:19:54+19:157:53
38.608Jouni VidqvistMäntsälän Urheilijat1:20:37+19:587:57
39.645Lauri LaineMäntsälän Urheilijat1:20:53+20:147:59
40.601Sergey GorokhovRasti-Kurikka1:21:24+20:458:02
41.610Lars-Johan AhlqvistOK Orient1:21:40+21:018:03
42.632Jussi PartanenHyvinkään Rasti1:23:03+22:248:12
43.605Rinat GabitovEspoon Suunta1:23:04+22:258:12
44.641Ove HaldinIF Femman1:24:38+23:598:21
45.636Mikael KauppiRasti-Lukko1:24:56+24:178:23
46.634Arto LiljaAnttolan Urheilijat1:25:40+25:018:27
47.643Oskari PesolaHelsingin Suunnistajat1:26:15+25:368:31
48.651Mikko PiriläHämeenlinnan Suunnistajat1:26:29+25:508:32
49.667Lauri MäkinenMäntsälän Urheilijat1:27:44+27:058:39
50.611Rauno RatilainenVehkalahden Veikot1:28:15+27:368:42
51.629Aapo LaihoVehkalahden Veikot1:28:50+28:118:46
52.663Tomi SilvonenMäntsälän Urheilijat1:29:10+28:318:48
53.647Jukka PokelaLuumäen Rasti1:31:24+30:459:01
54.658Mikko KurkelaOunasvaaran Hiihtoseura1:32:25+31:469:07
55.614Kimmo NiemiHyvinkään Rasti1:33:47+33:089:15
56.640Svyatoslav PlisKouvolan Suunnistajat1:34:28+33:499:19
57.630Olli SaavalainenSiilin Rasti1:41:01+40:229:58
58.635Atte SeppänenJoutsenon Kullervo1:50:27+49:4810:54
59.617Mikko SaarinenKangasala SK1:52:45+52:0611:07
60.622Juuso KattelusAuran Vannas2:02:51+1:02:1212:07
61.655Juhana PakkasmaaOtaniemen Jyllääjät2:38:16+1:37:3715:37
656Mika HämälistöTurun Metsänkävijätei läht.
627Jaani LantelaVehkalahden Veikotei läht.
637Jukka TaniKouvolan Suunnistajatei läht.
625Mikko TöyryläVehkalahden Veikotkesk
603Tuomas TalaDeltahyl.
638Kai SamposaloKangasala SKhyl.
644Vyacheslav MukhidinovTurun Metsänkävijäthyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.036186 seconds)