FinnSpring 2011 [23.4.2011], H20E


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 65, Keskeyttäneet 5, Hylätyt 3)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.267Einari HeinaroHelsingin Suunnistajat58:365:57
2.265Jesse LaukkarinenRajamäen Rykmentti1:02:44+4:086:22
3.264Otto SundIF Femman1:04:55+6:196:35
4.259Sami HämäläinenMS Parma1:05:00+6:246:36
5.237Toni SaariVaajakosken Terä1:08:16+9:406:55
6.250Antti-Pekka LeskinenLynx1:08:50+10:146:59
7.258Tobias HenrikssonPargas IF1:09:57+11:217:06
8.254Miika ArvolaKoovee1:10:43+12:077:10
9.246Kimmo MieskoskiRasti-Lukko1:10:51+12:157:11
10.251Miika SuominenRajamäen Rykmentti1:10:52+12:167:11
11.261Tero LinnainmaaIkaalisten Nouseva-Voima1:11:52+13:167:17
11.241Otto SimosasOK Orient1:11:52+13:167:17
13.240Lauri LinnainmaaKoovee1:12:33+13:577:21
14.224Lauri NuuttilaRasti-Kurikka1:13:38+15:027:28
15.253Niko IhalainenNavi1:14:13+15:377:32
16.260Jussi ParkkinenSK Pohjantähti1:14:18+15:427:32
17.257Lauri HeikkaHelsingin Suunnistajat1:14:29+15:537:33
18.244Joel SågforsOK Botnia1:14:50+16:147:35
19.249Sami ValkamaKauhavan Wisa1:15:33+16:577:40
20.239Tommi ReponenPaimion Rasti1:16:05+17:297:43
21.218Henri KalvePaimion Rasti1:16:35+17:597:46
22.263Erik HaajanenOK Raseborg1:16:42+18:067:47
23.228Kare KaskinenUlvilan Ura1:18:40+20:047:59
24.243Samu HeiskaKauhavan Wisa1:19:11+20:358:02
25.236Eero-Matti VainioMS Parma1:19:20+20:448:03
26.248Martti SiikaluomaVehkalahden Veikot1:20:02+21:268:07
27.234Schoultz VonOK Orient1:20:25+21:498:09
28.204Topi HasuOK Orient1:22:58+24:228:25
29.235Peter SundelinIF Femman1:24:32+25:568:34
30.238Jukka-Pekka SeppänenHiisirasti1:26:13+27:378:45
31.201Markku EloLaitilan Jyske1:28:03+29:278:56
32.231Raine TolonenVesaisen Pojat1:28:29+29:538:58
33.262Eetu SummanenRajamäen Rykmentti1:30:07+31:319:08
34.210Henri KontoniemiTampereen Pyrintö1:30:09+31:339:09
35.229Otso SeppäläRajamäen Rykmentti1:30:22+31:469:10
36.215Kalle OnnelaKoovee1:32:19+33:439:22
37.252Kari-Jussi KorhonenOlavin Rasti1:33:18+34:429:28
38.266Joona ViholainenSuunta Jyväskylä1:33:54+35:189:31
39.209Niklas AhtiEspoon Suunta1:35:19+36:439:40
40.226Aleksi AnttilaRastivarsat1:36:24+37:489:47
41.222Ville PaldanKoovee1:36:56+38:209:50
42.212Fredrik BlomsterOK Orient1:37:04+38:289:51
43.219Henrikki HakalaKauhavan Wisa1:37:37+39:019:54
44.225Mats AhlnäsIF Femman1:41:14+42:3810:16
45.217Kalle PeltomäkiSiikaisten Sisu1:43:25+44:4910:29
46.221Joonas SalminenValkeakosken Haka1:45:02+46:2610:39
47.223Olli-Petteri HirvonenRastivarsat1:45:10+46:3410:40
48.213Nikita SomovKuzmolovo 1101:46:32+47:5610:48
49.232Kalle KokkilaEspoon Suunta1:46:33+47:5710:48
50.247Kleo KetonenOK Orient1:48:32+49:5611:00
51.216Miika LaineKymin Suunnistajat1:49:11+50:3511:04
52.202Jussi KiveläVehkalahden Veikot1:53:35+54:5911:31
53.227Roy WickholmOK Raseborg1:54:57+56:2111:39
54.220Joni PenttinenKankaanpään Suunnistajat1:59:23+1:00:4712:06
55.205Janne KuningasLuumäen Rasti2:02:00+1:03:2412:22
56.211Matias RintaKauhavan Wisa2:06:44+1:08:0812:51
57.233Sami MäntyHirvensalon Heitto2:26:41+1:28:0514:53
256Patrick KronbergIF Femmanei läht.
230Tomi KoskelaAngelniemen Ankkuriei läht.
242Janne NieminenPaimion Rastikesk
255Oskari MikkolaHelsingin Suunnistajatkesk
245Pyry HuhtanenKooveekesk
203Santeri ValkamoKooveekesk
207Lauri InkeriOlavin Rastikesk
214Artem PopovEspoon Suuntahyl.
206Simo VillanenSK Vuoksihyl.
208Riku SirenKyrös-Rastihyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.019489 seconds)