FinnSpring 2011 [23.4.2011], H18E


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 79, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 3)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.472Luukas ValtonenHelsingin Suunnistajat55:546:52
2.463Elias KuukkaTampereen Pyrintö57:09+1:157:01
3.487Otto LoukkalahtiDelta57:14+1:207:02
4.465Jermu KujanpääLynx57:25+1:317:03
5.459Tommi OksanenHelsingin Suunnistajat58:17+2:237:10
6.484Aleksi TuovinenKuopion Suunnistajat58:21+2:277:10
7.455Aleksi AnttolainenLahden Suunnistajat-3758:41+2:477:13
8.483Vili VirkkiHämeenlinnan Suunnistajat59:04+3:107:16
9.453Tuukka JurvakainenSuunta Jyväskylä59:34+3:407:19
10.451Tuomas KotroSK Vuoksi59:52+3:587:21
11.449Lauri NenonenSK Vuoksi59:55+4:017:22
12.468Jussi-Elmeri HalmeTampereen Pyrintö1:00:21+4:277:25
13.466Jere SipponenPaimion Rasti1:00:52+4:587:29
14.448Ville ParkkinenSK Pohjantähti1:01:58+6:047:37
15.460Santeri SainioKangasala SK1:01:59+6:057:37
16.469Tuomo StenbergMS Parma1:02:17+6:237:39
17.447Panu KangasHelsingin Suunnistajat1:02:24+6:307:40
18.481Ari MeriläinenHämeenlinnan Suunnistajat1:03:09+7:157:46
19.462Kristian KannusKangasala SK1:03:24+7:307:48
20.434Matias AholaNavi1:03:31+7:377:48
21.477Miika KirmulaAngelniemen Ankkuri1:04:54+9:007:59
22.480Teemu TernolaKangasala SK1:05:00+9:067:59
23.415Dmitriy PolaykovNord West1:05:13+9:198:01
24.410Lassi TanskanenKangasala SK1:05:29+9:358:03
25.441Matias LundIF Femman1:06:04+10:108:07
26.452Antti RantalaKangasala SK1:06:06+10:128:07
27.406Lauri SimiläSK Vuoksi1:06:53+10:598:13
28.427Albert GrönqvistIF Sibbo-Vargarna1:07:01+11:078:14
29.473Heikki VirekunnasTampereen Pyrintö1:07:15+11:218:16
30.429Christoffer VilenIF Sibbo-Vargarna1:07:29+11:358:18
31.467Lassi AaltonenHelsingin Suunnistajat1:08:49+12:558:27
32.413Mikhail BuymovKuzmolovo 1101:09:18+13:248:31
33.475Eetu SavolainenSiilin Rasti1:09:20+13:268:31
34.458Joonas NiinimäkiLynx1:09:21+13:278:31
35.456Antti VirtanenPihkaniskat1:09:42+13:488:34
36.444Niclas PortinIF Brahe1:10:04+14:108:37
37.450Jussi UittoRasti-Kurikka1:10:43+14:498:42
38.482Konsta VanhanenSK Pohjantähti1:10:44+14:508:42
39.454Niko LehtinenAsikkalan Raikas1:11:14+15:208:45
40.471Tomi NärväDelta1:11:16+15:228:46
41.461Aapo AaltioRajamäen Rykmentti1:12:30+16:368:55
42.402Samuli MäkipääUlvilan Ura1:14:03+18:099:06
42.420Atte LahtinenHelsingin Suunnistajat1:14:03+18:099:06
44.409Mikhail AnuchkinHämeenlinnan Suunnistajat1:14:36+18:429:10
45.421Olli HuhtinenTurun Suunnistajat1:15:50+19:569:19
46.418Alexand ZamchiyNord West1:16:05+20:119:21
47.408Giya TupuriyaKuzmolovo 1101:16:31+20:379:24
48.443Jani KoskelaAngelniemen Ankkuri1:16:39+20:459:25
49.440Topias PeltonenItä-Päijänteen Rasti1:17:30+21:369:32
50.414Henri AnnilaKoovee1:17:54+22:009:34
51.485Misa TuomalaSuunta Jyväskylä1:18:08+22:149:36
52.431Jyri UusitaloPellon Ponsi1:18:10+22:169:36
53.446Paavo RantalaKokkolan Suunnistajat1:18:21+22:279:38
54.478Juuso TupitsaHelsingin Suunnistajat1:18:51+22:579:41
55.405Niko NissinenSK Pohjantähti1:20:38+24:449:55
56.437Kari-Pekka SeppänenRastikarhut1:20:53+24:599:56
57.424Ville HolmbergUlvilan Ura1:21:54+26:0010:04
58.426Vili ValjakkaNavi1:22:04+26:1010:05
59.438Markus HakkarainenRaja-Karjalan Suunnist.1:22:27+26:3310:08
60.419Atte MäkeläHämeenlinnan Suunnistajat1:22:45+26:5110:10
61.476Markus RäsänenKuopion Suunnistajat1:22:51+26:5710:11
62.428Simo HasuOK Orient1:22:52+26:5810:11
63.442Gleb MaletinKuzmolovo 1101:22:55+27:0110:11
64.422Heikki HaapakoskiRastikarhut1:24:03+28:0910:20
65.423Arsi Sievi-KorteHiisirasti1:24:11+28:1710:21
66.425Henrik VillanenHämeenlinnan Suunnistajat1:24:12+28:1810:21
67.433Jarkko HänninenDelta1:28:35+32:4110:53
68.416Teemu NiskanenMäntsälän Urheilijat1:28:36+32:4210:53
69.457Karo SaarinenKangasala SK1:29:13+33:1910:58
70.412Tuomas TaubertKoovee1:30:32+34:3811:08
71.464Eeli ViholainenSuunta Jyväskylä1:30:53+34:5911:10
72.411Juho LatvalaAlajärven Ankkurit1:43:13+47:1912:41
73.407Kerkko VisuriOK771:55:43+59:4914:13
74.439Lassi HirvonenRastivarsat2:00:12+1:04:1814:46
75.417Oscar LindholmOK772:17:15+1:21:2116:52
76.445Juho PirttiniemiSaarijärven Pullistus2:30:41+1:34:4718:31
470Anssi VesantoEspoon Suuntaei läht.
430Mikko SalervoOK77ei läht.
436Ville PasanenOK77ei läht.
432Ville HiltunenHelsingin Suunnistajatei läht.
479Christian KronbergIF Femmanei läht.
435Toni-Antti ViitasaariKokkolan Suunnistajatei läht.
404Teemu KulmalaSaarijärven Pullistusei läht.
403Pekka LammiHelsingin Suunnistajatei läht.
401Tatu LeirimaaRastivarsathyl.
474Tuukka SenttulaSuunta Jyväskylähyl.
486Janne HolmijokiPaimion Rastihyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.028336 seconds)