FinnSpring 2011 [23.4.2011], H15A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 50, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 5)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1750Topi RaitanenTuusulan Voima-Veikot34:447:36
2.1756Antti SaikkoLappeen Riento37:57+3:138:18
3.1752Valtteri RantalaRastivarsat38:38+3:548:27
4.1761Atso SalopeltoSK Vuoksi38:46+4:028:29
5.1748Sauli PietikäinenKouvolan Suunnistajat39:09+4:258:34
6.1779Miika IrtolaKouvolan Suunnistajat39:14+4:308:35
7.1772Mikael NiemiRasti-Lukko40:51+6:078:56
8.1758Eemeli SuominenDelta43:13+8:299:27
9.1764Petrus HanhijärviEspoon Akilles43:33+8:499:31
10.1771Aaro RuoholaMS Parma44:52+10:089:49
11.1777Aleksi SopoKuopion Suunnistajat45:00+10:169:50
12.1742Casper LinnailaOK Orient45:12+10:289:53
13.1746Anssi KoirikiviRasTiimi46:24+11:4010:09
14.1743Mikko HulkkonenPihkaniskat46:39+11:5510:12
15.1770Joonas RantalaRiihimäen Suunnistajat46:44+12:0010:13
16.1759Lasse KaunismäkiRasti-Lukko46:59+12:1510:16
17.1740Ilmari IkäheimoEspoon Suunta47:25+12:4110:22
18.1775Santeri SchroderusSK Pohjantähti49:01+14:1710:43
19.1778Tuomas KattelusLapuan Virkiä49:05+14:2110:44
20.1741Jere KommioHämeenlinnan Suunnistajat49:47+15:0310:53
21.1753Niklas SarparantaLynx50:27+15:4311:02
22.1739Joona MalmiHelsingin Suunnistajat51:30+16:4611:16
23.1745Samuli SchroderusSK Pohjantähti53:05+18:2111:36
24.1751Jani LaurilaRasti-Lukko54:43+19:5911:58
25.1735Niklas SaloOK Orient55:24+20:4012:07
26.1734Justus LaitinenKoovee55:31+20:4712:08
27.1737Joona LeipijärviHämeenlinnan Suunnistajat55:33+20:4912:09
28.1738Arttu NummelaMäntsälän Urheilijat55:44+21:0012:11
29.2103Artur KulaginHelsingin Suunnistajat56:19+21:3512:19
30.1736Joonatan KiveläPerhon Kiri57:33+22:4912:35
31.1754Tuomas KaunistoTampereen Pyrintö59:34+24:5013:02
32.2106Henrik NyrhinenYlistaron Kilpa-Veljet59:45+25:0113:04
33.1768Waltteri HyvönenDelta1:00:56+26:1213:19
34.1763Axel GranbergIF Femman1:01:25+26:4113:26
35.1755Christoffer HindsbergIF Sibbo-Vargarna1:01:39+26:5513:29
36.2108Henri KangasniemiIkaalisten Nouseva-Voima1:01:43+26:5913:30
37.1747Antti RaumaKaustisen Pohjan-Veikot1:02:44+28:0013:43
38.1765Matti RajalaKouvolan Suunnistajat1:04:56+30:1214:12
39.1767Arne SågforsOK Botnia1:06:57+32:1314:38
40.1744Tuomas SainioKangasala SK1:18:13+43:2917:06
41.1773Caj SnickarsSolf IK1:19:27+44:4317:22
42.1749Mikael MandellIF Femman1:20:50+46:0617:41
43.1780Tommi RantalaSuunta Jyväskylä1:22:16+47:3217:59
44.1769Pekka MäkeläRastikarhut1:29:04+54:2019:29
45.1766Pyry VibergTurun Suunnistajat2:12:51+1:38:0729:03
1776Jussi HarjuTampereen Pyrintöhyl.
1774Jooseppi KalliokoskiRasTiimihyl.
1762Lauri GummerusRasTiimihyl.
1760Dennis RehnOK Raseborghyl.
1757Lauri MattilaRasti-Lukkohyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.109406 seconds)