FinnSpring 2011 [23.4.2011], H10RR


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 46, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.2167Akseli JulkunenLounais-Hämeen Rasti14:019:03
2.2173Jarkko RantojaRastiketut14:14+0:139:11
3.2155Lauri SyrjäläinenHelsingin Suunnistajat14:52+0:519:36
4.2161Kristian SaloOK Orient16:08+2:0710:25
5.2182Aaro OjalaKouvolan Suunnistajat16:22+2:2110:34
6.2172Matias LautamäkiHämeenlinnan Suunnistajat17:19+3:1811:11
7.2165Vertti LaitinenKoovee18:14+4:1311:46
8.2198Casper FingerroosPaimion Rasti18:36+4:3512:00
9.2199Rasmus ToivanenDelta18:53+4:5212:11
10.2179Klaus HaanpääPaimion Rasti19:06+5:0512:20
11.2175Wille LaitamäkiDelta19:10+5:0912:22
12.2193Topias AholaKangasala SK19:27+5:2612:33
13.2158Atte NymalmPargas IF19:39+5:3812:41
14.2156Kalle KinnalaTurun Suunnistajat20:52+6:5113:28
15.2187Antti ReimanAngelniemen Ankkuri20:53+6:5213:29
16.2200Karim MbembelaLynx21:13+7:1213:42
17.2189Antti-Jussi OksaTarpian Suunta21:29+7:2813:52
18.2186Tuomas AholaKangasala SK21:36+7:3513:57
19.2162Kalle HirvilammiAuran Vannas22:03+8:0214:14
20.2166Eemeli KiveläKangasala SK22:24+8:2314:28
21.2178Aapo HämäläinenKangasala SK22:59+8:5814:50
22.2169Vertti MyllärinenLappeen Riento23:00+8:5914:51
23.2194Elias SopoKuopion Suunnistajat23:03+9:0214:53
24.2168Antti SorsaPihkaniskat23:23+9:2215:06
25.2188Taneli TeiniRasti-Lukko23:40+9:3915:17
26.2184Matti RintanenKangasala SK24:19+10:1815:42
27.2197Eemeli IlomäkiHiisirasti25:00+10:5916:08
28.2160Matias KoponenLynx25:02+11:0116:10
29.2181Juuso TervakangasEspoon Suunta25:28+11:2716:26
30.2157Tuomas RokkaLounais-Hämeen Rasti25:29+11:2816:27
31.2170Leo MatinheikkiTampereen Pyrintö25:40+11:3916:34
32.2195Eemi KankaanpääLynx26:37+12:3617:11
33.2501Ville KaunismäkiRasti-Lukko27:19+13:1817:38
34.2163Anton LeppämäkiViitasaaren Suunta28:26+14:2518:21
35.2177Viljami TeiniRasti-Lukko29:03+15:0218:45
36.2183Viktor AsklöfLynx29:44+15:4319:12
37.2174Aapo RoininenHelsingin Suunnistajat29:52+15:5119:17
38.2196Valtteri KiveläKangasala SK30:12+16:1119:30
39.2190Oula PelkonenMäntsälän Urheilijat31:16+17:1520:11
40.2164Elias PelkonenMäntsälän Urheilijat34:11+20:1022:04
41.2185Leo HaanpääPaimion Rasti34:51+20:5022:30
42.2171Kasperi SaloPunkalaitumen Kunto36:30+22:2923:34
43.2191Otto BalckVallentuna-Össeby OL36:57+22:5623:51
44.2176Tuomas NummelaEspoon Suunta40:59+26:5826:27
45.2192Joonas KuusivaaraEspoon Akilles43:19+29:1827:58
46.2180Urho OjalaKouvolan Suunnistajat1:01:49+47:4839:54
2159Seeti SalonenValkeakosken Hakaei läht.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.005564 seconds)