FinnSpring 2011 [23.4.2011], D55


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 40, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1633Sinikka IllaruDelta39:1510:07
2.1642Erja RaikoHyvinkään Rasti40:58+1:4310:33
3.1646Kirsti MoilanenMaarian Mahti42:34+3:1910:58
4.1635Kristiina AhlqvistRaisu Lumous42:48+3:3311:02
5.1641Outi BorgenströmIkaalisten Nouseva-Voima43:20+4:0511:10
6.1669Anneli LaineRastivarsat43:34+4:1911:14
7.1652Eija SunaMS Parma44:24+5:0911:26
8.1667Arja NurminenValkeakosken Haka44:27+5:1211:27
9.1643Marita SaariSuunta-Sepot45:40+6:2511:46
10.1651Airi SipponenPaimion Rasti46:20+7:0511:56
11.1653Aulikki KorpioValkeakosken Haka47:53+8:3812:20
12.1634Riitta HämäläinenHelsingin Suunnistajat47:54+8:3912:21
13.1639Airi ToivonenMS Parma47:56+8:4112:21
14.1661Tuire NiemiTampereen Pyrintö48:03+8:4812:23
15.1662Anneli HämäläinenHelsingin Suunnistajat49:22+10:0712:43
16.1631Helena JumppanenPihkaniskat49:31+10:1612:46
17.1656Marjatta VaaraKankaanpään Suunnistajat50:25+11:1012:59
18.1655Margit SuomelaRasti-Lukko51:43+12:2813:20
19.1664Maarit JuuraKankaanpään Suunnistajat53:42+14:2713:50
20.1670Rita WickholmIF Sibbo-Vargarna54:08+14:5313:57
21.1648Ulla LehtoKymin Suunnistajat54:29+15:1414:02
22.1654Kaija HeinonenPihkaniskat55:12+15:5714:13
23.1640Anita LaaksonenTarpian Suunta55:15+16:0014:14
24.1637Sinikka TaimistoMS Parma56:49+17:3414:38
25.1671Pirjo KarvonenSuomusjärven Sisu58:43+19:2815:08
26.1659Anneli BergströmEspoon Suunta59:04+19:4915:13
27.1632Anneli OjapaloRajamäen Rykmentti1:01:21+22:0615:48
28.1658Hely SalmenojaHirvensalon Heitto1:02:05+22:5016:00
29.1663Pirjo LavikainenKangasala SK1:02:10+22:5516:01
30.1668Gunnevi KiiskinenTampereen Pyrintö1:04:32+25:1716:38
31.1649Marja-Leen Väli-KlemeläDelta1:05:12+25:5716:48
32.1645Päivi-Kaarina TurunenSuunta-Sepot1:06:06+26:5117:02
33.1657Pauliina TienariKyrös-Rasti1:08:02+28:4717:32
34.1660Aila NurminenHiisirasti1:09:09+29:5417:49
35.1666Marja-Leena KlemeläLounais-Hämeen Rasti1:16:59+37:4419:50
36.1647Lea PöyhönenVetelin Urheilijat1:17:16+38:0119:55
37.1636Elisabeth KoskialhoRasti-Lukko1:19:56+40:4120:36
38.1644Kerttu JänttiSuunta Jyväskylä1:20:13+40:5820:40
39.1650Eija HyvönenRasti-Pielinen1:22:06+42:5121:09
40.1638Irma AhonkiviRastikarhut1:53:48+1:14:3329:19
1665Monica Eriksson-KronbergIF Femmanei läht.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.019445 seconds)