FinnSpring 2011 [23.4.2011], D50A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 37, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1154Sirkka OikarinenSuunta Jyväskylä34:548:20
2.1128Sirpa LusaTampereen Pyrintö39:13+4:199:22
3.1123Anne Pelto-HuikkoHiisirasti40:14+5:209:36
4.1143Tea EisanenMaarian Mahti40:28+5:349:39
5.1120Outi MontonenLammin Säkiä40:35+5:419:41
6.1146Mirja LinjamaEspoon Suunta41:50+6:569:59
7.1127Irma JokinenTurengin Sarastus42:09+7:1510:04
8.1126Lotta KuivamäkiHyvinkään Rasti43:39+8:4510:25
9.1118Tarja KankaanpääKauhavan Wisa44:57+10:0310:44
10.1125Pirkko VehomäkiOlavin Rasti46:01+11:0710:59
11.1145Kirsi LaasonenTampereen Pyrintö46:37+11:4311:08
12.1119Päivi ReimanHiisirasti49:47+14:5311:53
13.1141Marjo VirtanenHiisirasti50:09+15:1511:58
14.1133Annariitta KottonenLynx50:57+16:0312:10
15.1121Päivi SaarikoskiPihkaniskat51:02+16:0812:11
16.1122Arja VestolaNastolan Terä51:31+16:3712:18
17.1157Tuula KuismaSomeron Esa52:05+17:1112:26
18.1137Päivi RaatikainenLohimaan Rasti52:45+17:5112:35
19.1139Katriina KalliokoskiPerhon Kiri53:29+18:3512:46
20.1153Heli KarppinenPargas IF53:43+18:4912:49
21.1148Maija KerkolaTampereen Pyrintö53:59+19:0512:53
22.1130Merja ToivonenEpilän Esa54:47+19:5313:04
23.1150Päivi NiemiRajamäen Rykmentti54:51+19:5713:05
24.1152Marja TöyryläKymin Suunnistajat55:46+20:5213:19
25.1151Ann-Catherin HenrikssonPargas IF57:34+22:4013:44
26.1155Tiina WesterlundKoovee57:41+22:4713:46
27.1147Anneli RautasaloKalevan Rasti59:09+24:1514:07
28.1144Tiina LeskinenLynx59:10+24:1614:07
29.1136Ritva VäisänenKymin Suunnistajat1:00:22+25:2814:24
30.1142Sirpa PapinsaariKangasala SK1:01:26+26:3214:40
31.1131Terhi RajamäkiKangasala SK1:01:43+26:4914:44
32.1134Päivi Mäkineste-MäkeläRasti-Kurikka1:02:11+27:1714:50
33.1156Terhi UotilaOriveden Ponnistus1:04:37+29:4315:25
34.1138Tuula ToivanenRasti-Nokia1:09:23+34:2916:34
35.1129Maj-Lis RantalaKaustisen Pohjan-Veikot1:31:33+56:3921:51
36.1140Anne HannukainenKankaanpään Suunnistajat1:40:09+1:05:1523:54
1132Pirjo KuuselaPunkalaitumen Kuntoei läht.
1149Terhi VesanenKangasala SKei läht.
1124Marita KokkilaEspoon Suuntaei läht.
1135Vuokko KirvesmiesLahden Suunnistajat-37kesk

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.003902 seconds)