FinnSpring 2011 [23.4.2011], D21E


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 38, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.130Minna KauppiAsikkalan Raikas1:06:066:49
2.133Merja RantanenKoovee1:08:30+2:247:04
3.139Maria RantalaAngelniemen Ankkuri1:08:45+2:397:06
4.132Vroni König-SalmiTurun Suunnistajat1:10:30+4:247:17
5.128Julia NovikovaDelta1:12:35+6:297:30
6.138Saila KinniTampereen Pyrintö1:12:40+6:347:30
7.126Venla NiemiTampereen Pyrintö1:13:02+6:567:32
8.127Bodil HolmströmNTNUI1:13:34+7:287:36
9.121Aino LeskinenLynx1:15:01+8:557:45
10.119Mari VäänänenKalevan Rasti1:15:42+9:367:49
11.107Outi OjanenKangasala SK1:16:30+10:247:54
12.122Maija SianojaMS Parma1:18:15+12:098:05
13.134Yvonne GunellPargas IF1:18:26+12:208:06
14.135Ulrika UotilaKoovee1:18:52+12:468:09
15.124Laura LammilaMS Parma1:20:24+14:188:18
16.106Jenny PaulinDelta1:22:56+16:508:34
17.111Natalia KorzhovaHiisirasti1:23:28+17:228:37
18.108Anni HeikkonenRastikarhut1:23:35+17:298:38
19.136Marika TeiniRasti-Lukko1:24:05+17:598:41
20.116Outi SareilaMS Parma1:24:13+18:078:42
21.101Anastasia TikhonovaHiisirasti1:24:30+18:248:43
22.105Taru IkäheimonenLynx1:25:06+19:008:47
23.131Anna KoponenLynx1:25:25+19:198:49
24.120Miia NiittynenKoovee1:25:52+19:468:52
25.102Sanna HeinonenMS Parma1:26:23+20:178:55
26.123Elisa KemppainenVehkalahden Veikot1:26:30+20:248:56
27.125Saara NorrgrannPaimion Rasti1:26:38+20:328:57
28.129Mari VäisänenKalevan Rasti1:27:37+21:319:03
29.104Natalia VinogradovaAngelniemen Ankkuri1:27:43+21:379:03
30.113Sanna AndelinLahden Taimi1:28:03+21:579:05
31.114Liis JohansonMS Parma1:28:04+21:589:06
32.118Tuuli PaunonenKoovee1:30:33+24:279:21
33.115Laura HokkaSK Pohjantähti1:31:07+25:019:24
34.109Saara NikkariRajamäen Rykmentti1:31:16+25:109:25
35.112Matleena OjapaloRajamäen Rykmentti1:32:24+26:189:32
36.103Margarita MolotkovaRasti-Kurikka1:33:10+27:049:37
37.117Laura PajunenAnttolan Urheilijat1:38:55+32:4910:13
110Susanna TervoMS Parmaei läht.
140Anni-Maija FinckeTampereen Pyrintöei läht.
137Hanna RaitanenRajamäen Rykmenttihyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.00403 seconds)