FinnSpring 2011 [23.4.2011], D21A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 60, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 3)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1382Inga DambePaimion Rasti51:337:57
2.1367Heidi HaapasaloTampereen Pyrintö54:46+3:138:27
3.1370Maria LaineTampereen Pyrintö55:11+3:388:31
4.1409Isabelle FeerKangasala SK55:35+4:028:34
5.1388Johanna TervoMS Parma57:05+5:328:48
6.1412Irina MihalkoRastivarsat57:35+6:028:53
7.1406Katja RodionovaPargas IF58:54+7:219:05
8.1374Satu MäkitammiKangasala SK59:23+7:509:10
9.1398Sanna PalomäkiLapuan Virkiä59:32+7:599:11
10.1358Marika AirilaKalevan Rasti59:56+8:239:15
11.1368Salla TöyryläVehkalahden Veikot1:00:07+8:349:16
12.1393Laura PalmKangasala SK1:01:27+9:549:29
13.1395Maija OjanenKangasala SK1:01:30+9:579:29
14.1373Johanna NiittymäkiHämeenlinnan Suunnistajat1:01:53+10:209:33
15.1389Anu UhotoinenDelta1:02:26+10:539:38
16.1362Riikka TimperiVehkalahden Veikot1:02:29+10:569:38
17.1390Heini SaarimäkiAngelniemen Ankkuri1:02:42+11:099:40
18.1363Heini PapinsaariKangasala SK1:03:01+11:289:43
19.1399Sabrina MeriheinäIF Sibbo-Vargarna1:03:04+11:319:44
20.1404Sanna NurmiAngelniemen Ankkuri1:03:17+11:449:46
21.1375Nina TemjakovaPaimion Rasti1:03:26+11:539:47
22.1396Jenni SimolaEspoon Suunta1:03:30+11:579:48
23.1372Sanni LepolaOK Orient1:03:45+12:129:50
24.1408Tuija TimonenKalevan Rasti1:04:33+13:009:57
25.1400Essi KangasahoDelta1:04:46+13:139:59
26.1405Linda EkonojaOK Botnia1:05:10+13:3710:03
27.1415Erika UotilaKoovee1:05:22+13:4910:05
28.1355Tiina VäreSomeron Esa1:05:25+13:5210:05
29.1376Matleena MannelinAngelniemen Ankkuri1:05:26+13:5310:06
30.1371Hanna SivénÄhtärin Urheilijat1:05:32+13:5910:07
31.1377Hanna RuhanenHelsingin Suunnistajat1:05:52+14:1910:10
32.1380Hanna KangasahoLynx1:06:30+14:5710:15
33.1407Marja-Terttu RepoOlavin Rasti1:06:42+15:0910:17
34.1387Natalia GurtchenkovaNärpes OK1:06:47+15:1410:18
35.1391Jenni MettäläHiisirasti1:09:09+17:3610:40
36.1383Anastasia SaranenHiisirasti1:09:15+17:4210:41
37.1366Anna ElfforsHiisirasti1:09:52+18:1910:47
38.1402Inkeri LindemanAngelniemen Ankkuri1:09:53+18:2010:47
39.1365Terhi MykkänenKangasala SK1:10:41+19:0810:54
40.1357Johanna PensasLapuan Virkiä1:11:04+19:3110:58
41.1359Essi PartanenValkeakosken Haka1:11:39+20:0611:03
42.1360Elina ErkkiläLapuan Virkiä1:11:42+20:0911:04
43.1413Polina KuznetsovaHämeenlinnan Suunnistajat1:14:08+22:3511:26
44.1354Leena LinjamaEspoon Suunta1:14:41+23:0811:31
45.1397Hanna LaineRastivarsat1:16:23+24:5011:47
46.1369Riina SuntioinenDelta1:16:29+24:5611:48
47.1418Jenni JärvinenHiisirasti1:16:48+25:1511:51
48.1378Reetta LakanenVehkalahden Veikot1:17:23+25:5011:56
49.1410Vivian LindholmOK771:18:13+26:4012:04
50.1394Pernilla BacklundNärpes OK1:19:33+28:0012:16
51.1401Tiia KeltamäkiHelsingin Suunnistajat1:20:36+29:0312:26
52.1381Sonja KellokumpuKajaanin Suunnistajat1:21:20+29:4712:33
53.1385Ritva PartanenIisalmen Visa1:25:15+33:4213:09
54.1361Daniela RenlundOK771:25:52+34:1913:15
55.1356Ramona ÅkermarckHelsingin Suunnistajat1:26:25+34:5213:20
56.1379Teija RantalaIisalmen Visa1:26:27+34:5413:20
57.1353Minttu-Maija RepoOlavin Rasti1:37:15+45:4215:00
1403Minna SaarinenKooveeei läht.
1392Heli HeikkiläMS Parmaei läht.
1384Marjo LiikanenRajamäen Rykmenttiei läht.
1416Maija HuhtalaRastihaukatei läht.
1386Kaisa PirkonenKuopion Suunnistajatei läht.
1411Hilla LamminpääOK Orientei läht.
1414Henna HöglundKalevan Rastihyl.
1417Eija MeriläinenLynxhyl.
1364Laura LeijolaDeltahyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.010429 seconds)