FinnSpring 2011 [23.4.2011], D20E



Lopulliset tulokset (Lähteneet 44, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.327Tuulia VibergMS Parma1:06:118:33
2.332Anna NärhiDelta1:06:50+0:398:38
3.342Frida LönnbergPargas IF1:08:08+1:578:48
4.343Sari AnttonenKeuruun Kisailijat1:09:55+3:449:02
5.331Saana-Maria RahkoSK Pohjantähti1:10:32+4:219:06
6.347Tytti KirvesmiesLahden Suunnistajat-371:11:13+5:029:12
7.346Tiia MiettinenMS Parma1:11:43+5:329:16
8.341Niina PapinsaariKangasala SK1:12:15+6:049:20
9.311Essi VarjonenLapuan Virkiä1:17:08+10:579:57
10.339Miitu KorhonenKuopion Suunnistajat1:18:05+11:5410:05
11.325Julia BjörkstrandIF Femman1:18:17+12:0610:06
12.345Sonja LiukkonenDelta1:19:18+13:0710:14
13.335Anna LaitinenRasti-Lukko1:19:41+13:3010:17
14.326Vuokko JurvakainenSuunta Jyväskylä1:20:02+13:5110:20
15.324Iiris SaarenpääKangasala SK1:20:33+14:2210:24
16.333Emma SilvennoinenPaimion Rasti1:20:47+14:3610:26
17.310Sonja MörskyKeuruun Kisailijat1:20:56+14:4510:27
18.328Sanna KauppilaVehkalahden Veikot1:21:00+14:4910:27
19.334Sonja KyröläTampereen Pyrintö1:21:37+15:2610:32
20.306Milka LeppäsalmiKeuruun Kisailijat1:22:32+16:2110:39
21.340Ida-Marie SkogvikIK Kronan1:22:55+16:4410:42
21.316Suvi YlikyläRastikarhut1:22:55+16:4410:42
23.337Miina KankoKoovee1:23:29+17:1810:47
24.344Natalia KankoKoovee1:25:53+19:4211:05
25.338Milla MattilaHelsingin Suunnistajat1:26:50+20:3911:13
26.323Alina SabirovaKazanRus1:26:52+20:4111:13
27.314Sanna YlikyläRastikarhut1:26:54+20:4311:13
28.322Eveliina HasuKouvolan Suunnistajat1:28:16+22:0511:24
29.303Carita EspoKouvolan Suunnistajat1:29:13+23:0211:31
30.312Elina GrahnNärpes OK1:29:58+23:4711:37
31.302Elina KilpeläinenVehkalahden Veikot1:31:49+25:3811:51
32.304Vilma LamminpääOK Orient1:31:58+25:4711:52
33.317Anna MoilanenKajaanin Suunnistajat1:32:06+25:5511:53
34.308Tarja KrumIF Sibbo-Vargarna1:33:39+27:2812:05
35.321Ina WesterlundOK771:34:24+28:1312:11
36.336Elli KosolaSK Pohjantähti1:34:25+28:1412:11
37.307Eveliina HirvonenPaimion Rasti1:36:01+29:5012:24
38.330Kristiina LampinenHelsingin Suunnistajat1:37:28+31:1712:35
39.319Laura JugaKeravan Urheilijat1:38:14+32:0312:41
40.305Emmi JokinenHämeenlinnan Suunnistajat1:39:40+33:2912:52
41.315Emmi HasuOK Orient1:39:59+33:4812:54
42.313Milla SaarimäkiAngelniemen Ankkuri1:43:06+36:5513:19
43.329Reeta RantanenMS Parma1:51:09+44:5814:21
320Jenni HakulinenVehkalahden Veikotei läht.
318Outi ValkonenKangasniemen Kalskeei läht.
301Rafaela IlmoniOK77ei läht.
309Laura JakobssonEspoon Suuntakesk

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.01936 seconds)