FinnSpring 2011 [23.4.2011], D20E


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 44, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.327Tuulia VibergMS Parma1:06:118:33
2.332Anna NärhiDelta1:06:50+0:398:38
3.342Frida LönnbergPargas IF1:08:08+1:578:48
4.343Sari AnttonenKeuruun Kisailijat1:09:55+3:449:02
5.331Saana-Maria RahkoSK Pohjantähti1:10:32+4:219:06
6.347Tytti KirvesmiesLahden Suunnistajat-371:11:13+5:029:12
7.346Tiia MiettinenMS Parma1:11:43+5:329:16
8.341Niina PapinsaariKangasala SK1:12:15+6:049:20
9.311Essi VarjonenLapuan Virkiä1:17:08+10:579:57
10.339Miitu KorhonenKuopion Suunnistajat1:18:05+11:5410:05
11.325Julia BjörkstrandIF Femman1:18:17+12:0610:06
12.345Sonja LiukkonenDelta1:19:18+13:0710:14
13.335Anna LaitinenRasti-Lukko1:19:41+13:3010:17
14.326Vuokko JurvakainenSuunta Jyväskylä1:20:02+13:5110:20
15.324Iiris SaarenpääKangasala SK1:20:33+14:2210:24
16.333Emma SilvennoinenPaimion Rasti1:20:47+14:3610:26
17.310Sonja MörskyKeuruun Kisailijat1:20:56+14:4510:27
18.328Sanna KauppilaVehkalahden Veikot1:21:00+14:4910:27
19.334Sonja KyröläTampereen Pyrintö1:21:37+15:2610:32
20.306Milka LeppäsalmiKeuruun Kisailijat1:22:32+16:2110:39
21.340Ida-Marie SkogvikIK Kronan1:22:55+16:4410:42
21.316Suvi YlikyläRastikarhut1:22:55+16:4410:42
23.337Miina KankoKoovee1:23:29+17:1810:47
24.344Natalia KankoKoovee1:25:53+19:4211:05
25.338Milla MattilaHelsingin Suunnistajat1:26:50+20:3911:13
26.323Alina SabirovaKazanRus1:26:52+20:4111:13
27.314Sanna YlikyläRastikarhut1:26:54+20:4311:13
28.322Eveliina HasuKouvolan Suunnistajat1:28:16+22:0511:24
29.303Carita EspoKouvolan Suunnistajat1:29:13+23:0211:31
30.312Elina GrahnNärpes OK1:29:58+23:4711:37
31.302Elina KilpeläinenVehkalahden Veikot1:31:49+25:3811:51
32.304Vilma LamminpääOK Orient1:31:58+25:4711:52
33.317Anna MoilanenKajaanin Suunnistajat1:32:06+25:5511:53
34.308Tarja KrumIF Sibbo-Vargarna1:33:39+27:2812:05
35.321Ina WesterlundOK771:34:24+28:1312:11
36.336Elli KosolaSK Pohjantähti1:34:25+28:1412:11
37.307Eveliina HirvonenPaimion Rasti1:36:01+29:5012:24
38.330Kristiina LampinenHelsingin Suunnistajat1:37:28+31:1712:35
39.319Laura JugaKeravan Urheilijat1:38:14+32:0312:41
40.305Emmi JokinenHämeenlinnan Suunnistajat1:39:40+33:2912:52
41.315Emmi HasuOK Orient1:39:59+33:4812:54
42.313Milla SaarimäkiAngelniemen Ankkuri1:43:06+36:5513:19
43.329Reeta RantanenMS Parma1:51:09+44:5814:21
320Jenni HakulinenVehkalahden Veikotei läht.
318Outi ValkonenKangasniemen Kalskeei läht.
301Rafaela IlmoniOK77ei läht.
309Laura JakobssonEspoon Suuntakesk

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.002544 seconds)