FinnSpring 2011 [23.4.2011], D18E


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 70, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.552Annika KottonenLynx47:288:50
1.565Sara KarvonenLynx47:288:50
3.546Elisa MäkinenMäntsälän Urheilijat47:43+0:158:53
4.551Iida SavolainenKangasala SK47:57+0:298:56
5.557Niina HulkkonenPihkaniskat49:18+1:509:11
6.554Johanna HulkkonenPihkaniskat49:28+2:009:13
7.543Henna SkogKoovee49:33+2:059:14
8.539Elli PeltomäkiRastikarhut50:48+3:209:28
9.548Sanni KiveläAngelniemen Ankkuri51:22+3:549:34
10.569Oona ValkonenKangasniemen Kalske51:32+4:049:36
11.560Pihla OtsamoHelsingin Suunnistajat51:42+4:149:38
12.553Maaret TurunenRajamäen Rykmentti51:52+4:249:40
13.567Henna SaarinenKoovee51:56+4:289:40
14.559Anniina SuhonenKuopion Suunnistajat52:03+4:359:42
15.538Johanna FrenckellOK Raseborg53:09+5:419:54
16.526Sanni KymäläinenTampereen Pyrintö53:17+5:499:55
17.563Silja AnnilaRasti-Lukko53:44+6:1610:00
18.547Susanna ForsellOK Raseborg54:14+6:4610:06
19.537Tuija KuuselaKankaanpään Suunnistajat54:54+7:2610:13
20.540Jenna LaukkarinenTuusulan Voima-Veikot55:53+8:2510:24
21.564Aino KattilakoskiKokkolan Suunnistajat55:54+8:2610:25
22.555Marika SuominenRajamäen Rykmentti56:13+8:4510:28
23.544Essi HietaojaHelsingin Suunnistajat56:26+8:5810:31
24.558Laura JakobssonRastikarhut57:42+10:1410:45
24.562Jenna PajunenNavi57:42+10:1410:45
26.556Ruska SaarelaKokkolan Suunnistajat58:02+10:3410:48
27.542Ilona LehtinenRajamäen Rykmentti58:08+10:4010:50
28.571Emma SimosasOK Orient58:51+11:2310:58
29.512Emilia HyvärinenRastivarsat59:37+12:0911:06
30.518Annukka HanhijärviEspoon Akilles1:00:43+13:1511:18
31.534Anna KerkkonenJämsän Retki-Veikot1:00:47+13:1911:19
32.568Essi HakalaMS Parma1:00:59+13:3111:21
33.501Emma PiitulainenKalevan Rasti1:01:18+13:5011:25
34.541Suvi HarjuTampereen Pyrintö1:02:19+14:5111:36
35.521Iina SantamäkiKangasala SK1:03:48+16:2011:53
36.529Anna HaatajaOunasvaaran Hiihtoseura1:04:06+16:3811:56
37.532Essi JalantoKangasala SK1:04:48+17:2012:04
38.1213Marjo BergmanOunasvaaran Hiihtoseura1:05:15+17:4712:09
39.517Krista NiiranenKalevan Rasti1:05:19+17:5112:10
40.506Lotta KirvesmiesLahden Suunnistajat-371:05:51+18:2312:16
41.520Minna NärhiJämsän Retki-Veikot1:05:53+18:2512:16
42.515Katja HeinjokiHelsingin Suunnistajat1:06:22+18:5412:22
43.525Emma LindroosPargas IF1:06:23+18:5512:22
44.513Emma LaakkioAngelniemen Ankkuri1:06:31+19:0312:23
45.522Aino-Maria MänkiLounais-Hämeen Rasti1:06:40+19:1212:25
46.550Vilmalotta SilvonenSK Vuoksi1:07:28+20:0012:34
47.561Emilia MänttäriKuopion Suunnistajat1:07:45+20:1712:37
48.536Tiia YlikangasRasti-Kurikka1:08:13+20:4512:42
49.508Mia LindrothAsikkalan Raikas1:08:54+21:2612:50
50.572Laura MänkärläLynx1:08:55+21:2712:50
51.566Aino OjanenKangasala SK1:09:12+21:4412:53
52.530Mona LindrothAsikkalan Raikas1:09:20+21:5212:55
53.516Laura VirjulaNavi1:09:30+22:0212:57
54.549Emilia TeiniRasti-Lukko1:09:57+22:2913:02
55.533Leena TaniKouvolan Suunnistajat1:10:06+22:3813:03
56.531Sanna SairanenHämeenlinnan Suunnistajat1:12:11+24:4313:27
57.503Elin NylundIF Femman1:12:31+25:0313:30
58.519Roosa PekkalinKouvolan Suunnistajat1:13:16+25:4813:39
59.570Victoria HöstmanMalax IF1:13:39+26:1113:43
60.535Anna AlppiKankaanpään Suunnistajat1:14:14+26:4613:49
61.510Riikka AjalinSuomusjärven Sisu1:14:38+27:1013:54
62.502Marjukka HanhijärviEspoon Akilles1:14:50+27:2213:56
63.505Laura LaakkonenTampereen Pyrintö1:17:24+29:5614:25
64.507Jonna KulmalaRasti-Kurikka1:18:09+30:4114:33
65.524Kaisa KauppilaVehkalahden Veikot1:21:31+34:0315:11
66.511Pinja JylänkiDelta1:22:00+34:3215:16
67.528Essi SundströmTampereen Pyrintö1:24:23+36:5515:43
68.514Eveliina KosolaSK Pohjantähti1:36:11+48:4317:55
69.509Anna TuomistoRasti-Jussit1:50:22+1:02:5420:33
504Ida KujansuuMS Parmaei läht.
523Johanna SaariKankaanpään Suunnistajatei läht.
527Heidi MattilaRasti-Lukkoei läht.
545Siiri LepolaRastivarsathyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.01477 seconds)