FinnSpring 2011 [23.4.2011], D16A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 43, Keskeyttäneet 2, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1111Tanja MoserTampereen Pyrintö37:368:59
2.1091Annabella TolonenRajamäen Rykmentti38:50+1:149:17
3.1115Suvi OikarinenOunasvaaran Hiihtoseura39:07+1:319:21
4.1093Hanna LehtoLapuan Virkiä39:56+2:209:33
5.1086Petra HuttunenKoovee40:34+2:589:42
6.1090Lilja ÖstermanTurun Suunnistajat41:16+3:409:52
7.1106Laura SinisaloMäntsälän Urheilijat41:36+4:009:57
8.1087Suvi HeittolaRasti-Kurikka42:52+5:1610:15
9.1110Amanda UusitaloKoovee43:19+5:4310:21
10.1105Pinja HietanenKouvolan Suunnistajat43:58+6:2210:31
11.1094Tiia KuneliusKouvolan Suunnistajat44:06+6:3010:33
12.1074Daria KrasilnikovaNord West44:40+7:0410:41
13.1117Milla LohikainenRastivarsat44:44+7:0810:42
14.1112Roosa HämäläinenKokkolan Suunnistajat44:58+7:2210:45
15.1104Essi RautasaloKalevan Rasti45:09+7:3310:48
16.1084Mirabella TolonenRajamäen Rykmentti45:24+7:4810:51
17.1083Pia IsolähteenmäkiRastikarhut46:53+9:1711:13
18.1092Lotta SandroosRastikarhut47:24+9:4811:20
19.1103Lilia EmaldynovaAngelniemen Ankkuri47:32+9:5611:22
20.1101Jenna LehtoLapuan Virkiä47:56+10:2011:28
21.1075Laura NeuvonenTurun Suunnistajat48:05+10:2911:30
22.1096Maria EspoKouvolan Suunnistajat48:26+10:5011:35
23.1102Nuppu LamminpääOK Orient49:39+12:0311:52
24.1099Zlata MalyshevaNord West49:48+12:1211:54
25.1077Anastasia PesegovaNord West50:21+12:4512:02
26.1100Maria KontoniemiTampereen Pyrintö51:28+13:5212:18
27.1089Henna JylhäKokkolan Suunnistajat53:25+15:4912:46
28.1107Anna-Erika KorpiTurun Suunnistajat54:59+17:2313:09
29.1109Tiina HaapakoskiRastikarhut55:09+17:3313:11
30.1081Josefina BäckOK Raseborg56:16+18:4013:27
31.1113Ruut KankoKoovee56:25+18:4913:29
32.1078Viivi ValkonenKangasniemen Kalske56:30+18:5413:31
33.1088Anniina SimonenKalevan Rasti57:13+19:3713:41
34.1082Agneta BoxströmIF Sibbo-Vargarna58:19+20:4313:57
35.1114Caroline SandelinNärpes OK58:23+20:4713:58
36.1097Anni ReimanAngelniemen Ankkuri59:35+21:5914:15
37.1116Hanni TihiläTuusulan Voima-Veikot1:00:50+23:1414:33
38.1095Emilia RantanenMS Parma1:03:55+26:1915:17
39.1076Anni PartanenRasti-Hyry1:05:05+27:2915:34
40.1108Irina StroganovaNord West1:13:09+35:3317:29
41.1080Emma RanniKankaanpään Suunnistajat1:14:28+36:5217:48
1098Anni-Kaisa MäkipääUlvilan Uraei läht.
1085Annika SinkkonenMS Parmakesk
1079Jenny RayOK77kesk

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.051917 seconds)