FinnSpring 2011 [23.4.2011], D15A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 36, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1026Netta RajamäkiKangasala SK34:329:34
2.1047Johanna ViiloTampereen Pyrintö35:45+1:139:55
3.1017Jutta JussilaTampereen Pyrintö36:46+2:1410:12
4.1034Petra AhoNavi37:01+2:2910:16
5.1013Emmi JokelaSuunta-Sepot37:05+2:3310:17
6.1036Niina ReponenPaimion Rasti37:13+2:4110:19
7.1046Jonna JärvinenKangasala SK37:49+3:1710:29
8.1015Meikku Rinta-JouppiTampereen Pyrintö38:02+3:3010:33
9.1016Noora HyyrynenKouvolan Suunnistajat38:20+3:4810:38
10.1030Veera Koski-SänttiRasti-Kurikka40:02+5:3011:06
11.1011Helena MatilainenHelsingin Suunnistajat40:17+5:4511:10
12.1024Tiina AnttilaSuomusjärven Sisu41:45+7:1311:34
13.1037Mona JuppoHelsingin Suunnistajat41:52+7:2011:36
14.1029Vilma JuvakkaLappeen Riento42:47+8:1511:52
15.1025Karoliina UkskoskiPerhon Kiri43:16+8:4412:00
16.1048Essi VäisänenSK Vuoksi43:17+8:4512:00
17.1042Emmi SantamäkiKangasala SK45:22+10:5012:35
18.1031Outi HasuOK Orient46:48+12:1612:58
19.1043Heidi MikkolaKankaanpään Suunnistajat46:54+12:2213:00
20.1041Sarianna Sievi-KorteHiisirasti47:13+12:4113:05
21.1027Pinja SipiläinenSuunta Jyväskylä47:36+13:0413:12
22.1040Aino SummanenHelsingin Suunnistajat47:39+13:0713:13
23.1038Minttu PaunuTampereen Pyrintö49:11+14:3913:38
24.1028Juulia VehkalahtiIkaalisten Nouseva-Voima49:48+15:1613:48
25.1033Anna-Kaisa IsolahtiSK Pohjantähti49:51+15:1913:49
26.1035Henna-Maria RiikolaSK Pohjantähti50:01+15:2913:52
27.1023Katriina JasuHiisirasti52:20+17:4814:31
28.1039Marjaana IsokallioLänsi-Lavian Loiske52:30+17:5814:33
29.1012Laura ReunaHiisirasti52:53+18:2114:40
30.1045Pinja AntikainenMäntsälän Urheilijat54:52+20:2015:13
31.1021Anna-Reetta ReunanenTampereen Pyrintö55:49+21:1715:28
32.1014Hilla AntikainenMäntsälän Urheilijat1:01:47+27:1517:08
33.1018Saana PeltolaKaustisen Pohjan-Veikot1:03:04+28:3217:29
34.1032Heini TarvainenNavi1:07:35+33:0318:44
35.1044Julia MunckOlavin Rasti1:08:32+34:0019:00
1020Aino PullinenIF Sibbo-Vargarnaei läht.
1022Tuulia KivistöIF Sibbo-Vargarnaei läht.
1019Elli-Noora KamppuriTampereen Pyrintökesk

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.004045 seconds)