FinnSpring 2011 [23.4.2011], D14A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 40, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.2312Janika PuikkonenSuunta Jyväskylä27:3410:09
2.2283Alexandra EnlundIF Femman28:18+0:4410:25
3.2311Ella-Noora RahkolaOunasvaaran Hiihtoseura29:16+1:4210:47
4.2308Noora KoskinenHiisirasti31:07+3:3311:27
5.2310Henna YliluikkiSuomusjärven Sisu31:55+4:2111:45
6.2274Hanne-Line EkströmMS Parma33:35+6:0112:22
7.2306Maiju OksanenIkaalisten Nouseva-Voima34:11+6:3712:35
8.2307Inna AntikainenTurun Suunnistajat34:31+6:5712:43
9.2502Emilia RiitaojaLänsi-Lavian Loiske35:35+8:0113:06
10.2286Johanna PaasiTampereen Pyrintö35:50+8:1613:12
11.2291Camilla FingerroosPaimion Rasti36:37+9:0313:29
12.2301Selja KaartinenAngelniemen Ankkuri36:43+9:0913:31
13.2300Siiri HämäläinenKangasala SK37:59+10:2513:59
14.2304Hilla ToivanenRasti-Nokia38:12+10:3814:04
15.2294Laura HolmbergUlvilan Ura39:19+11:4514:29
16.2303Iiris TaubertKoovee39:30+11:5614:33
17.2280Eveliina NurmiRastiketut40:12+12:3814:48
18.2289Juliaana NäsiSK Pohjantähti40:37+13:0314:57
19.2296Anna KuronenHelsingin Suunnistajat40:38+13:0414:58
20.2302Venla LiljeströmOlavin Rasti40:44+13:1015:00
21.2288Venla KinnalaTurun Suunnistajat42:44+15:1015:44
22.2279Nella LaurikkalaKoovee43:53+16:1916:09
23.2299Johanna BrinkPargas IF44:11+16:3716:16
24.2287Milja HeikkiläHauhon Sisu45:04+17:3016:36
25.2284Laura JerkkuTurun Suunnistajat46:35+19:0117:09
26.2278Moona LehtolaKangasala SK47:13+19:3917:23
27.2290Anri PohjonenIkaalisten Nouseva-Voima47:55+20:2117:39
28.2298Anna VirtanenHämeenlinnan Suunnistajat48:55+21:2118:01
29.2277Nea IsolähteenmäkiLänsi-Lavian Loiske49:12+21:3818:07
30.2295Anni KivilaaksoLynx49:32+21:5818:14
31.2275Anni MalinenTuusulan Voima-Veikot50:14+22:4018:30
32.2292Pernilla KarlssonPargas IF50:48+23:1418:42
33.2309Varpu VehomäkiOlavin Rasti50:54+23:2018:44
34.2281Laura HölttäHyvinkään Rasti52:35+25:0119:22
35.2282Anna NikitinaNord West53:10+25:3619:35
36.2297Jessi MäkinenMS Parma57:10+29:3621:03
37.2305Katariina AaltonenHelsingin Suunnistajat58:27+30:5321:31
38.2285Elina RaumaKaustisen Pohjan-Veikot1:14:37+47:0327:28
2276Krista LahtinenHelsingin Suunnistajatkesk
2293Aurora NäsiSK Pohjantähtihyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.029218 seconds)