FinnSpring 2011 [23.4.2011], D13A


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 37, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.2239Veera KlemettinenSuunta Jyväskylä22:329:21
2.2238Anni HaanpääTampereen Pyrintö23:29+0:579:45
3.2218Essi RoininenHelsingin Suunnistajat24:35+2:0310:12
4.2234Amy NymalmPargas IF24:44+2:1210:16
5.2232Liinu NummelaMäntsälän Urheilijat24:48+2:1610:17
6.2211Ilona HaapasaariTurun Suunnistajat24:54+2:2210:20
7.2237Ella MahlamäkiEspoon Suunta25:38+3:0610:38
8.2236Anni KyröRastivarsat27:02+4:3011:13
9.2222Heidi PlitLynx28:12+5:4011:42
10.2229Riikka MäkinenMäntsälän Urheilijat28:42+6:1011:55
11.2205Vilma AnnalaKangasala SK28:52+6:2011:59
12.2206Salla PitkänenTampereen Pyrintö28:56+6:2412:00
13.2220Emmi HakomäkiTampereen Pyrintö29:29+6:5712:14
14.2235Janina SaloOK Orient29:36+7:0412:17
15.2219Linda HuhtalaYläneen Kiri30:26+7:5412:38
16.2203Jutta NurminenValkeakosken Haka30:29+7:5712:39
17.2225Henriikka HaapasaloSK Pohjantähti30:48+8:1612:47
18.2204Johanna RäsänenKuopion Suunnistajat31:00+8:2812:52
19.2209Laura KotilaOunasvaaran Hiihtoseura31:47+9:1513:11
20.2226Heidi KangasniemiIkaalisten Nouseva-Voima31:49+9:1713:12
21.2231Isabella PaganusLynx32:10+9:3813:21
22.2213Jonna JuvaAngelniemen Ankkuri32:17+9:4513:24
23.2233Iina HasuOK Orient33:37+11:0513:57
24.2230Heini RintanenKangasala SK34:38+12:0614:22
25.2224Anniina AaltonenMS Parma35:44+13:1214:50
26.2207Miina RautakorpiKangasala SK35:52+13:2014:53
27.2221Iina RautasaloKalevan Rasti36:03+13:3114:58
28.2223Sonja LaasonenTampereen Pyrintö37:42+15:1015:39
29.2228Jenny VehkalahtiIkaalisten Nouseva-Voima38:00+15:2815:46
30.2215Ida SnickarsSolf IK38:36+16:0416:01
31.2227Venla NurmiRastiketut38:40+16:0816:03
32.2208Anu VainionpääHämeenlinnan Suunnistajat39:57+17:2516:35
33.2202Siiri LyytikäinenLappeen Riento44:40+22:0818:32
34.2214Iina RidanpääEspoon Suunta45:02+22:3018:41
35.2217Hanna-Mari SaaloMäntsälän Urheilijat48:14+25:4220:01
36.2201Veera PaasikiviKangasala SK51:49+29:1721:30
2216Venla SirviöSK Pohjantähtiei läht.
2212Liina MikkolaRastikarhutei läht.
2210Jenna RantalaMS Parmahyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.002502 seconds)