FinnSpring 2011 [23.4.2011], D12


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Valitse sarja
   H21E
   D21E
   H20E
   H18E
   D20E
   D18E
   H21A1
   H21A2
   H21A3
   H21AL
   H21B
   H21C
   H35A
   H35AL
   H40A
   H40AL
   H45A
   H45AL
   H50A
   H50AL
   H55A
   H55AL
   H60A
   H60AL
   H65A
   H65AL
   H70
   H75
   H80
   H85
   H90
   H20A
   H18A
   H16A
   H15-16B
   H15A
   H14A
   H13A
   H13-14B
   H12
   H12TR
   H10RR
   D21A
   D21AL
   D21B
   D21C
   D35A
   D35B
   D40A
   D40B
   D45A
   D45B
   D50A
   D50B
   D55
   D60
   D65
   D70
   D80
   D20A
   D18A
   D16A
   D15-16B
   D15A
   D14A
   D13A
   D13-14B
   D12
   D12TR
   D10RR
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 31, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.2419Essi RantanenMS Parma17:048:15
2.2430Susanna AhoLänsi-Lavian Loiske17:38+0:348:31
3.2431Sara KurthOunasvaaran Hiihtoseura18:18+1:148:51
4.2447Alli HaavistoTurun Suunnistajat19:02+1:589:12
5.2440Jasmiina RantalaRasti-Lukko19:32+2:289:26
6.2429Leenukka HanhijärviEspoon Akilles19:43+2:399:32
7.2449Tuuli HeikkiläLynx20:16+3:129:48
8.2417Hilda KukonlehtoKangasala SK21:11+4:0710:14
9.2425Siiri SilvennoinenKalevan Rasti21:36+4:3210:26
10.2422Pinja KoskinenRajamäen Rykmentti22:52+5:4811:03
11.2418Annika MatilainenHelsingin Suunnistajat23:06+6:0211:10
11.2445Sanni KuusinenHämeenlinnan Suunnistajat23:06+6:0211:10
13.2428Ella SkogKoovee24:38+7:3411:54
14.2421Roosa PelkonenMäntsälän Urheilijat24:52+7:4812:01
15.2444Sanni OikkonenOunasvaaran Hiihtoseura25:00+7:5612:05
16.2437Jenny ElovaaraHämeenlinnan Suunnistajat25:47+8:4312:28
17.2434Venla TurakainenHelsingin Suunnistajat25:48+8:4412:28
18.2439Julia HimiläDelta26:53+9:4913:00
19.2435Luna KetonenOK Orient29:26+12:2214:14
20.2441Heidi MustonenHelsingin Suunnistajat29:33+12:2914:17
21.2432Kaisa HaanpääTampereen Pyrintö29:45+12:4114:23
22.2424Elsa PeltonenItä-Päijänteen Rasti32:51+15:4715:53
23.2420Anna SimolaLounais-Hämeen Rasti33:21+16:1716:07
24.2423Maria MärkäläTampereen Pyrintö35:06+18:0216:58
25.2446Saara Yli-HietanenTampereen Pyrintö38:27+21:2318:35
26.2427Roosa KuusivaaraEspoon Akilles38:44+21:4018:43
27.2426Loviisa KalliokoskiPerhon Kiri38:52+21:4818:47
28.2436Lotta EerolaTampereen Pyrintö39:33+22:2919:07
29.2438Emma KivilaaksoLynx40:11+23:0719:25
30.2443Jonna HakalaIF Femman47:57+30:5323:11
2442Ella KaukonenEspoon Suuntaei läht.
2433Siiri KoskinenTurun Suunnistajatei läht.
2448Jenni KivikkoHämeenlinnan Suunnistajatkesk

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.004168 seconds)