SM-keskimatka R2 Teuvalla, Finaalit [18.9.2010], Lehdistötulokset


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H75
   H80
   H85
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H35 A Fin
   H35 B Fin
   H40 A Fin
   H40 B Fin
   H45 A Fin
   H45 B Fin
   H50 A Fin
   H50 B Fin
   H55 A Fin
   H55 B Fin
   H60 A Fin
   H60 B Fin
   H65 A Fin
   H65 B Fin
   H70 A Fin
   H70 B Fin
| Lehdistötulokset |
Valitse haluamasi tulokset joko alueittain tai seuroittain ja paina Näytä alueittain tai Näytä seuroittain -painiketta. Valitse myös montako tulosta sarjasta näytetään joka tapauksessa sekä tulosten muoto (jos haluat esimerkiksi lehdistömuodossa).
Alueittain Seuroittain
Kaikki alueet
     Etelä-Pohjanmaa
     FSO
     Häme
     Kaakko
     Kainuu
     Keski-Pohjanmaa
     Keski-Suomi
     Lahti
     Lappi
     Pohjois-Pohjanmaa
     Satakunta
     Savo-Karjala
     Uusimaa
     Varsinais-Suomi

Parasta sarjasta:

Tulosten muoto:

Kaikki seurat

  Etelä-Pohjanmaa
     Alajärven Ankkurit
     Jalasjärven Jalas
     Kauhajoen Karhu
     Kauhavan Wisa
     Kortesjärven Järvi-Veikot
     Kuortaneen Kunto
     Laihian Luja
     Lapuan Virkiä
     Pohjankyrön Rasti
     Rasti-Jussit
     Rasti-Kurikka
     Rastiketut
     Suunta Jurva
     Vaasan Suunnistajat
     Vähäkyrön Viesti
     Ylistaron Kilpa-Veljet
     Ähtärin Urheilijat

  FSO
     Akilles OK
     IF Brahe
     IF Femman
     If Minken
     IF Sibbo-Vargarna
     IK Falken
     IK Kronan
     Kimito SF
     Malax IF
     Närpes OK
     OK Botnia
     OK Kristina
     OK Orient
     OK Raseborg
     OK Terjärv
     OK77
     Pargas IF
     Solf IK
     Vörå IF

  Häme
     Epilän Esa
     Hauhon Sisu
     Hämeenlinnan Suunnistajat
     Hämeenlinnan Tarmo
     Ikaalisten Nouseva-voima
     Kangasala SK
     Koovee
     Kyrös-Rasti
     Lounais-Hämeen rasti
     Mäntän Seudun Eräpirkat
     Oriveden Ponnistus
     Pirkkalan Hiihtäjät
     Pälkäneen Lukko
     Rasti-Nokia
     Tampereen Pyrintö
     Tarpian Suunta
     Turengin Sarastus
     Urjalan Urheilijat
     Valkeakosken Haka
     Virtain-Ruoveden Suunnistajat

  Kaakko
     Etelä-Kymen Suunnistajat
     Joutsenon Kullervo
     Juvan Urheilijat
     Kouvolan Rasti-72
     Kuusankosken Urheiluseura
     Kymin Suunnistajat
     Lappeen Riento
     Navi
     Raja-Karjalan Suunnistajat
     Sippurasti
     SK Vuoksi
     Vehkalahden Veikot

  Kainuu
     Kajaanin Suunnistajat
     Rasti-Hyry
     Sotkamon Jymy
     Suomussalmen Rasti

  Keski-Pohjanmaa
     Halsuan Toivo
     Himangan Urheilijat
     Kalajoen Junkkarit
     Kannuksen Ura
     Kaustisen Pohjan-Veikot
     Kokkolan Suunnistajat
     Kälvian Tarmo
     Lohtajan Veikot
     Nivalan Urheilijat
     Perhon Kiri
     RasTiimi
     Sievin Sisu
     Vetelin Urheilijat
     Ylivieskan Kuula

  Keski-Suomi
     Hankasalmen Hanka
     Itä-Päijänteen Rasti
     Jämsän Retki-Veikot
     Kangasniemen Kalske
     Keuruun Kisailijat
     Laukaan Urheilijat
     Lohimaan Rasti
     Muuramen Rasti
     Pihtiputaan Tuisku
     Rasti E4
     Saarijärven Pullistus
     Suunta Jyväskylä
     Tikkakosken Suunnistajat
     Vaajakosken Terä
     Vihtavuoren Pamaus
     Viitasaaren Suunta

  Lahti
     Hollolan Urheilijat -46
     Itä-Hämeen Rasti
     Lahden Suunnistajat-37
     Lammin Säkiä
     Metsän Pojat
     Nastolan Terä
     Rastivarsat
     SOC Asikkala

  Lappi
     Lapin Veikot
     Ounasvaaran Hiihtoseura
     Pellon Ponsi

  Pohjois-Pohjanmaa
     Haapaveden Urheilijat
     Haukiputaan Heitto
     Iisu
     Kärsämäen Kataja
     Laitasaaren Veto
     Oulaisten Huima
     Oulun NMKY:n Urheilijat
     Oulun Tarmo
     Saloisten Reipas
     Sinkki-Sepot
     SK Pohjantähti
     Vaalan Karhu
     Ylikiimingin Nuijamiehet

  Satakunta
     Eura-Kauttuan Urheilijat
     Hiisirasti
     Honkajoen Seudun Urheilijat
     Kankaanpään Suunnistajat
     Lauttakylän Luja
     Punkalaitumen Kunto
     Rasti-Lukko
     Rastikarhut
     Siikaisten Sisu
     Stormin Teräs
     Suosmeren Salpa
     Suunta-Sepot
     Ulvilan Ura

  Savo-Karjala
     Kalevan Rasti
     Keski-Karjalan Rasti
     Kuopion Suunnistajat
     Rasti-Pielinen
     Siilin Rasti
     Sonkajärven Pahka
     Säyneisen Salpa
     Tuupovaaran Sepot
     Ylä-Savon Rasti

  Uusimaa
     Delta
     Espoon Akilles
     Espoon Suunta
     Helisngin Poliisi-Voim.
     Helsingin Suunnistajat
     Hiidenkiertäjät
     Hyvinkään Rasti
     Järvenpään Palo
     Keravan Urheilijat
     Leppävaaran Sisu
     Lynx
     Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
     Mäntsälän Urheilijat
     Pihkaniskat
     Pitäjämän Tarmo
     Raisu Lumous
     Rajamäen Rykmentti
     Rasti-Jyry
     Rastihaukat
     Riihimäen Suunnistajat
     Tuusulan Voima-Veikot
     XYZ
     Äänekosken Sarjakuvaseura

  Varsinais-Suomi
     Angelniemen Ankkuri
     Auran Vannas
     Hirvensalon Heitto
     Laitilan Jyske
     Loimaan Jankko
     Maarian Mahti
     MS Parma
     Paimion Rasti
     Piikkiön Kehitys
     Raision Kuula
     Rasti 88
     RastiPiikkiö
     Salon Viesti
     Someron Esa
     Suomusjärven Sisu
     Turun Metsänkävijät
     Turun Suunnistajat
     Turun Visat
     Vakka-Rasti

Parasta sarjasta:

Tulosten muoto:


Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.06752 seconds)