SM-keskimatka R2 Teuvalla, Finaalit [18.9.2010], H50 B Fin


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H75
   H80
   H85
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H35 A Fin
   H35 B Fin
   H40 A Fin
   H40 B Fin
   H45 A Fin
   H45 B Fin
   H50 A Fin
   H50 B Fin
   H55 A Fin
   H55 B Fin
   H60 A Fin
   H60 B Fin
   H65 A Fin
   H65 B Fin
   H70 A Fin
   H70 B Fin
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 31, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.5166Arvo AholaRasti-Kurikka18:296:46
2.5164Tauno PajukangasKaustisen Pohjan-Veikot21:11+2:427:46
3.5254Jukka HeikuraTuupovaaran Sepot21:24+2:557:51
4.5253Reino KurkelaOunasvaaran Hiihtoseura22:34+4:058:16
5.5146Veikko HilliRasti-Jussit23:03+4:348:27
6.5237Jukka VirnalaJalasjärven Jalas23:26+4:578:35
7.5144Kenneth ReinikkaHyvinkään Rasti23:49+5:208:44
8.5154Timo Halla-AhoYlä-Savon Rasti24:11+5:428:52
9.5158Jouni HakalaRaision Kuula24:38+6:099:02
10.5147Tuomo LusaTampereen Pyrintö24:47+6:189:05
11.5244Kauko JylhäKälvian Tarmo24:49+6:209:06
12.5149Tuomo PuustinenPihkaniskat25:01+6:329:10
13.5245Reijo ToppariKauhavan Wisa25:12+6:439:14
14.5236Stefan StrandbergIF Femman25:17+6:489:16
15.5138Timo TommilaRastikarhut25:25+6:569:19
16.5142Jari ToivonenEpilän Esa25:52+7:239:29
17.5240Jan LångMS Parma26:37+8:089:45
17.5137Hannu PeniSippurasti26:37+8:089:45
19.5141Kari YlikoskiTampereen Pyrintö26:38+8:099:46
20.5134Juha HeimalaLappeen Riento27:00+8:319:54
21.5241Timo RajamäkiKyrös-Rasti27:26+8:5710:03
22.5135Timo HämynenÄänekosken Sarjakuvaseura28:48+10:1910:33
23.5139Esa JuuraKankaanpään Suunnistajat29:12+10:4310:42
24.5230Mikael KvistIF Femman29:36+11:0710:51
25.5153Heikki HakalaKortesjärven Järvi-Veikot32:42+14:1311:59
26.5131Juhani EilolaRasti-Kurikka33:42+15:1312:21
27.5231Tapani VähämaaRasti-Kurikka35:19+16:5012:56
28.5234Eero PalomäkiIF Femman38:23+19:5414:04
29.5133Teuvo PitkäkangasAlajärven Ankkurit42:44+24:1515:40
30.5132Erkki ArgillanderVaalan Karhu58:22+39:5321:23
5136Harri ViitasaloRiihimäen Suunnistajathyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.004233 seconds)