SM-keskimatka R2 Teuvalla, Finaalit [18.9.2010], H45 B Fin


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H75
   H80
   H85
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H35 A Fin
   H35 B Fin
   H40 A Fin
   H40 B Fin
   H45 A Fin
   H45 B Fin
   H50 A Fin
   H50 B Fin
   H55 A Fin
   H55 B Fin
   H60 A Fin
   H60 B Fin
   H65 A Fin
   H65 B Fin
   H70 A Fin
   H70 B Fin
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 41, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 2)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.4652Tuomo MarttinenKangasniemen Kalske26:337:42
2.4752Matti TarkkanenUlvilan Ura27:02+0:297:51
3.4660Jari MaunukselaTarpian Suunta27:46+1:138:03
4.4760Tom StenlundIF Brahe27:49+1:168:04
5.4755Simo UusikartanoTurun Metsänkävijät28:52+2:198:23
6.4641Arto KalliokoskiPerhon Kiri29:34+3:018:35
7.4661Seppo JylhäKälvian Tarmo29:57+3:248:41
8.4740Harri Rinta-PiirtoRasti-Kurikka30:21+3:488:48
9.4636Pekka JokinenPälkäneen Lukko30:47+4:148:56
10.4650Timo RonkainenKokkolan Suunnistajat32:07+5:349:19
11.4744Johan ByggningsbackaIF Brahe32:29+5:569:26
12.4746Seppo HakalaPälkäneen Lukko32:31+5:589:26
13.4767Markku MäntyTurun Metsänkävijät32:59+6:269:34
14.4750Eero KoskivirtaEtelä-Kymen Suunnistajat33:26+6:539:42
15.4753Geza MolnarLahden Suunnistajat-3733:42+7:099:47
16.4735Jukka KoskiniemiHonkajoen Seudun Urheilijat33:51+7:189:49
17.4732Mikko KuitunenKangasniemen Kalske33:54+7:219:50
18.4640Jari LiukkonenItä-Hämeen Rasti33:58+7:259:51
19.4741Jyrki KajavaltaTurun Suunnistajat34:05+7:329:53
20.4742Harri VirkkalaKokkolan Suunnistajat34:21+7:489:58
21.4737Matti KattelusLapuan Virkiä34:23+7:509:59
22.4634Bo-Göran SundNärpes OK34:43+8:1010:04
23.4631Timo LeskeläRasti 8835:04+8:3110:11
24.4633Ville SalonenVaasan Suunnistajat35:05+8:3210:11
25.4638Jukka MäkiKangasniemen Kalske35:12+8:3910:13
26.4739Jouni MutkaSuunta Jyväskylä35:24+8:5110:16
27.4630Kai HarjuKannuksen Ura36:13+9:4010:31
28.4635Vesa IjäsTarpian Suunta39:30+12:5711:28
29.4639Kari KoivumäkiKokkolan Suunnistajat40:25+13:5211:44
30.4647Jukka SuominenLaitilan Jyske40:39+14:0611:48
31.4743Hannu KortetjärviPälkäneen Lukko40:53+14:2011:52
32.4733Ismo KandolinPohjankyrön Rasti41:43+15:1012:06
33.4632Ari-Matti LeinonenRastiketut42:41+16:0812:23
34.4643Timo RitakallioLynx42:46+16:1312:25
35.4645Eero HakalaIF Femman42:57+16:2412:28
36.4731Jari RajamäkiOK Kristina43:37+17:0412:39
37.4642Ari KuusholmaHiisirasti44:35+18:0212:56
38.4734Reima PiispanenSaloisten Reipas49:13+22:4014:17
39.4745Heikki KoskelaRasti-Jussit57:25+30:5216:40
4747Ari MatkaselkäOulaisten Huimahyl.
4637Antti LassilaKuortaneen Kuntohyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.002459 seconds)