SM-keskimatka R2 Teuvalla, Finaalit [18.9.2010], H40 A Fin


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H75
   H80
   H85
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H35 A Fin
   H35 B Fin
   H40 A Fin
   H40 B Fin
   H45 A Fin
   H45 B Fin
   H50 A Fin
   H50 B Fin
   H55 A Fin
   H55 B Fin
   H60 A Fin
   H60 B Fin
   H65 A Fin
   H65 B Fin
   H70 A Fin
   H70 B Fin
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 49, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 3)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.4049Matti VainionpääRasti-Kurikka30:036:32
2.4048Sören NymalmPargas IF30:28+0:256:37
3.4044Jari LaitamäkiDelta30:31+0:286:38
4.4047Timo KarppinenSK Pohjantähti30:51+0:486:42
5.4031Jukka ErkkiläRajamäen Rykmentti31:15+1:126:48
6.4045Marko LoukkalahtiDelta31:18+1:156:48
7.4046Manne SuominenDelta32:04+2:016:58
8.4035Antti VirtanenHämeenlinnan Suunnistajat32:18+2:157:01
9.4041Kimmo GyntherItä-Hämeen Rasti32:25+2:227:03
10.4037Esa KurkiRasti-Kurikka32:33+2:307:05
11.4028Jarmo MaurialaKoovee32:34+2:317:05
12.4043Timo SivillVaajakosken Terä32:35+2:327:05
13.4036Samuli KyyrönenRajamäen Rykmentti32:47+2:447:08
14.4023Antero PulliRajamäen Rykmentti33:30+3:277:17
15.4042Severi EerolaTampereen Pyrintö33:56+3:537:23
16.4033Tomi KurhinenSippurasti34:43+4:407:33
17.4027Mika KerkolaSuomusjärven Sisu34:44+4:417:33
18.4015Jouni VidqvistMäntsälän Urheilijat35:55+5:527:49
19.4026Timo ÄijäläTampereen Pyrintö36:43+6:407:59
20.4008Tauno NiemiMetsän Pojat36:49+6:468:00
21.4024Tommi ViitasaariKokkolan Suunnistajat37:22+7:198:07
22.4004Mikko Yli-KauppilaPunkalaitumen Kunto37:25+7:228:08
23.4025Jari VihakaraKankaanpään Suunnistajat37:32+7:298:10
24.4019Mika LoukkalahtiEspoon Suunta37:38+7:358:11
25.4000Kai KamilaSuunta Jurva38:30+8:278:22
26.4030Vesa RuuskaKangasala SK38:40+8:378:24
27.4034Esko YlikangasRasti-Kurikka38:42+8:398:25
28.4021Panu HaaramoEspoon Suunta38:52+8:498:27
29.4006Mika Rinta-KeturiRasti-Jussit39:01+8:588:29
30.4020Vesa PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot39:29+9:268:35
31.4018Peter JohanssonIF Brahe39:42+9:398:38
32.4011Petri KuusinenHämeenlinnan Suunnistajat40:22+10:198:47
33.4022Jarmo KoskelaOK7741:26+11:239:01
34.4012Richard Van CampSuunta Jyväskylä41:44+11:419:04
35.4017Timo HoskariRastiketut41:57+11:549:07
36.4016Ilpo PietiläinenSK Pohjantähti42:13+12:109:11
37.4005Niklas BjörkqvistHämeenlinnan Suunnistajat42:18+12:159:12
38.4032Jari JaakkolaMaarian Mahti42:20+12:179:12
39.4010Timo JaarinenRasti 8842:31+12:289:15
40.4003Johan HolmbackMalax IF43:48+13:459:31
41.4009Timo TähtinenHelsingin Suunnistajat44:22+14:199:39
42.4001Kaj GrönIF Brahe44:32+14:299:41
43.4014Matti IlmonenItä-Päijänteen Rasti44:41+14:389:43
44.4040Tero LeppämäkiViitasaaren Suunta46:41+16:3810:09
45.4002Tuomo IsokangasAlajärven Ankkurit55:51+25:4812:09
4013Mika KulmalaRajamäen Rykmenttikesk
4029Tuomo HaanpääTampereen Pyrintöhyl.
4039Timo ParttimaaAngelniemen Ankkurihyl.
4038Kari JussilaKangasala SKhyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.005775 seconds)