SM-keskimatka R2 Teuvalla, Finaalit [18.9.2010], D60


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H75
   H80
   H85
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H35 A Fin
   H35 B Fin
   H40 A Fin
   H40 B Fin
   H45 A Fin
   H45 B Fin
   H50 A Fin
   H50 B Fin
   H55 A Fin
   H55 B Fin
   H60 A Fin
   H60 B Fin
   H65 A Fin
   H65 B Fin
   H70 A Fin
   H70 B Fin
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 51, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1648Arja PulkkinenJoutsenon Kullervo18:3810:09
2.1627Sirkka KetolaSaarijärven Pullistus19:08+0:3010:26
3.1640Eeva-Liisa KorkeakangasRasti-Jussit19:49+1:1110:48
4.1642Eila PalomäkiSuunta-Sepot19:58+1:2010:53
5.1646Kristiina HuttunenSäyneisen Salpa20:11+1:3311:00
6.1644Eila SeppäläYlistaron Kilpa-Veljet20:29+1:5111:10
7.1641Sirpa LakanenDelta21:15+2:3711:35
8.1626Marja SuomalainenLänsi-Uudenmaan Suunnistajat21:26+2:4811:41
9.1638Kyllikki KauppinenKalevan Rasti21:30+2:5211:43
10.1635Saga PåttIf Minken21:34+2:5611:45
11.1637Ann-Mari SandgrenNärpes OK21:35+2:5711:46
12.1639Kaija LähdekorpiIF Femman21:58+3:2011:58
13.1651Leena SavonenHämeenlinnan Suunnistajat22:06+3:2812:03
14.1650Eila PitkänenJämsän Retki-Veikot22:34+3:5612:18
15.1643Helena MannervesiPaimion Rasti22:44+4:0612:23
16.1628Salme ÅstenOK Raseborg22:49+4:1112:26
17.1645Gia AlexanderssonPargas IF22:56+4:1812:30
18.1647Maria-Leena TörröValkeakosken Haka23:29+4:5112:48
19.1612Sirpa TarkiainenSuunta-Sepot23:56+5:1813:03
20.1631Kati PeltolaMS Parma24:01+5:2313:05
21.1636Marjatta LahtinenKoovee24:21+5:4313:16
22.1649Vellamo ToivonenOK7724:25+5:4713:18
23.1634Beatrice MalmstenLynx24:38+6:0013:25
24.1633Maija VerhaRasti-Lukko24:55+6:1713:35
25.1630Leena HellstenRasti 8825:36+6:5813:57
26.1632Ritva ErkinheimoKortesjärven Järvi-Veikot26:22+7:4414:22
27.1618Alli MajaRasti-Jussit26:34+7:5614:29
28.1623Tuula KaasalainenSuunta-Sepot27:18+8:4014:53
29.1610Orvokki SoikkeliJämsän Retki-Veikot28:00+9:2215:16
30.1608Alli ElomaaRastiketut28:40+10:0215:37
31.1617Mare BeilmanLänsi-Uudenmaan Suunnistajat28:49+10:1115:42
32.1619Ritva KajavaHämeenlinnan Suunnistajat29:17+10:3915:57
33.1607Tuula SaarinenEura-Kauttuan Urheilijat31:41+13:0317:16
34.1609Ulla AhonenHämeenlinnan Suunnistajat31:51+13:1317:21
35.1622Kaija HakaniemiJämsän Retki-Veikot32:29+13:5117:42
36.1606Raija LoukoYlistaron Kilpa-Veljet32:38+14:0017:47
37.1614Marja-Leena NokelainenKeuruun Kisailijat32:56+14:1817:57
38.1600Tuula HaviaMaarian Mahti33:42+15:0418:22
39.1613Kaisu HellströmPaimion Rasti34:04+15:2618:34
40.1624Anna-Maija HautamäkiRastiketut34:27+15:4918:46
41.1620Marja-Terttu KoskinenValkeakosken Haka34:36+15:5818:51
42.1621Helena KoivunenRasti-Jussit35:30+16:5219:21
43.1604Marja KaarnijärviOriveden Ponnistus37:03+18:2520:11
44.1615Tuuli KastemaaHirvensalon Heitto37:14+18:3620:17
45.1616Gun-Britt MattssonKimito SF37:40+19:0220:32
46.1605Anne StoorKokkolan Suunnistajat37:46+19:0820:35
47.1611Arja RantalainenNastolan Terä38:13+19:3520:50
48.1603Mona BackmanIK Falken43:41+25:0323:48
49.1625Katariina FinniläVetelin Urheilijat45:07+26:2924:35
50.1602Soili LämsäYlikiimingin Nuijamiehet45:48+27:1024:58
1629Ritva MononenHämeenlinnan Suunnistajathyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.003798 seconds)