SM-keskimatka R2 Teuvalla, Finaalit [18.9.2010], D55


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H75
   H80
   H85
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H35 A Fin
   H35 B Fin
   H40 A Fin
   H40 B Fin
   H45 A Fin
   H45 B Fin
   H50 A Fin
   H50 B Fin
   H55 A Fin
   H55 B Fin
   H60 A Fin
   H60 B Fin
   H65 A Fin
   H65 B Fin
   H70 A Fin
   H70 B Fin
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 44, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.2524Päivi PuolakkaSäyneisen Salpa21:2710:33
2.2529Erja RaikoHyvinkään Rasti21:30+0:0310:35
3.2528Margit SuomelaRasti-Lukko22:28+1:0111:03
4.2534Kirsti MoilanenMaarian Mahti22:29+1:0211:04
5.2538Vappu HyvärinenSaarijärven Pullistus23:03+1:3611:21
6.2523Sinikka IllaruDelta23:10+1:4311:24
7.2536Ulla KurvinenLänsi-Uudenmaan Suunnistajat23:38+2:1111:38
8.2541Pirkko KalliolaTurun Suunnistajat24:03+2:3611:50
9.2545Gunilla BjörklundIK Falken24:13+2:4611:55
10.2539Arja PajunenOriveden Ponnistus24:30+3:0312:03
11.2533Helena KansteSotkamon Jymy25:04+3:3712:20
12.2525Arja NurminenValkeakosken Haka25:17+3:5012:27
13.2535Liisa VeijalainenMS Parma25:26+3:5912:31
14.2537Maarit JuuraKankaanpään Suunnistajat25:33+4:0612:34
15.2540Airi SipponenPaimion Rasti26:05+4:3812:50
16.2532Hely SalmenojaHirvensalon Heitto26:57+5:3013:16
17.2526Anja SiukoSuunta-Sepot26:59+5:3213:17
18.2543Bodil FredIF Femman28:18+6:5113:56
19.2531Kristiina AhlqvistRaisu Lumous29:11+7:4414:22
20.2527Kirsti LaukkanenHämeenlinnan Tarmo29:12+7:4514:22
21.2504Kaija HeinonenPihkaniskat29:43+8:1614:37
22.2530Helena KattelusSippurasti29:52+8:2514:42
23.2503Tuire NiemiTampereen Pyrintö30:43+9:1615:07
24.2509Eija-Riitta LeppänenTampereen Pyrintö30:44+9:1715:07
25.2516Elise LietzénSuomusjärven Sisu30:48+9:2115:09
26.2542Elisabeth KoskialhoRasti-Lukko30:52+9:2515:11
27.2506Päivi-Kaarina TurunenHiisirasti31:25+9:5815:28
28.2514Gun FinnäsIF Brahe31:43+10:1615:37
29.2502Leena HautamäkiKortesjärven Järvi-Veikot31:47+10:2015:38
30.2507Maria-Leena HakkarainenItä-Hämeen Rasti32:22+10:5515:56
31.2508Kaisa YliniemiNivalan Urheilijat32:46+11:1916:08
32.2513Pirjo KarvonenSuomusjärven Sisu34:06+12:3916:47
33.2518Kaija LaineKauhajoen Karhu34:18+12:5116:53
34.2517Pauliina TienariKyrös-Rasti34:23+12:5616:55
35.2501Marja-Leena KlemeläLounais-Hämeen rasti35:59+14:3217:43
36.2544Pirjo LavikainenKangasala SK36:07+14:4017:46
36.2500Marlene NylundIK Falken36:07+14:4017:46
38.2522Eija HyvönenRasti-Pielinen36:48+15:2118:07
39.2511Eija NurminenTampereen Pyrintö37:45+16:1818:35
40.2515Anneli OjapaloRajamäen Rykmentti42:45+21:1821:02
41.2510Irma AhonkiviRastikarhut48:09+26:4223:42
42.2505Kaija TurkuHelsingin Suunnistajat51:27+30:0025:19
43.2521Eija LassilaVetelin Urheilijat1:04:09+42:4231:34
2519Pirjo ViitalaTurun Metsänkävijäthyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.003207 seconds)