SM-keskimatka R2 Teuvalla, Finaalit [18.9.2010], D50


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H75
   H80
   H85
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H35 A Fin
   H35 B Fin
   H40 A Fin
   H40 B Fin
   H45 A Fin
   H45 B Fin
   H50 A Fin
   H50 B Fin
   H55 A Fin
   H55 B Fin
   H60 A Fin
   H60 B Fin
   H65 A Fin
   H65 B Fin
   H70 A Fin
   H70 B Fin
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 57, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 4)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1548Sirpa LusaTampereen Pyrintö20:149:39
2.1538Sirkka OikarinenSuunta Jyväskylä21:05+0:5110:04
3.1543Annariitta KottonenLynx21:39+1:2510:20
4.1533Leena MutkaSuunta Jyväskylä22:54+2:4010:56
5.1532Anne Pelto-HuikkoEpilän Esa23:15+3:0111:06
6.1537Eija RantojaRastiketut23:41+3:2711:18
7.1510Marjatta VaaraKankaanpään Suunnistajat23:50+3:3611:23
8.1546Carola PengerPargas IF24:44+4:3011:48
9.1534Päivi SaarikoskiPihkaniskat25:16+5:0212:04
10.1509Merja ToivonenEpilän Esa25:26+5:1212:08
11.1536Outi BorgenströmIkaalisten Nouseva-voima25:55+5:4112:22
12.1545Tuula SaniHollolan Urheilijat -4626:15+6:0112:32
13.1556Päivi RaatikainenLohimaan Rasti26:29+6:1512:38
14.1535Terhi VesanenKangasala SK26:31+6:1712:39
15.1508Saija LaurilaKangasala SK27:38+7:2413:11
16.1531Ulla SoininenSäyneisen Salpa27:46+7:3213:15
17.1540Marjo VirtanenHiisirasti28:00+7:4613:22
18.1528Mirja MikkolainenValkeakosken Haka28:28+8:1413:35
19.1515Sinikka TaimistoMS Parma28:41+8:2713:41
20.1527Mirja HumalamäkiSuomussalmen Rasti28:54+8:4013:48
21.1502Riitta ErkkiläLapuan Virkiä29:00+8:4613:51
22.1541Marita KokkilaEspoon Suunta29:35+9:2114:07
23.1516Maija KerkolaTampereen Pyrintö29:36+9:2214:08
24.1547Gun-Viol LångMS Parma29:38+9:2414:09
25.1554Päivi ReimanHiisirasti29:57+9:4314:18
26.1503Sirpa KukkonenLammin Säkiä29:58+9:4414:18
27.1539Aulikki KorpioValkeakosken Haka30:13+9:5914:25
28.1524Sisko AnttilaLammin Säkiä31:02+10:4814:49
29.1525Ann-Catherin HenrikssonPargas IF31:09+10:5514:52
30.1506Sirpa PapinsaariKangasala SK31:39+11:2515:06
31.1553Mirja LinjamaEspoon Suunta32:02+11:4815:17
32.1530Merja PuromiesEspoon Suunta33:24+13:1015:57
33.1555Outi MontonenLammin Säkiä33:48+13:3416:08
34.1505Riitta JokelaYlikiimingin Nuijamiehet33:53+13:3916:10
35.1552Suvi-Päivikki UusitaloItä-Hämeen Rasti34:03+13:4916:15
36.1549Helena JumppanenPihkaniskat34:29+14:1516:28
37.1523Katriina KalliokoskiPerhon Kiri34:36+14:2216:31
38.1512Gunnevi KiiskinenTampereen Pyrintö35:05+14:5116:45
39.1504Sirpa LeinonenRastiketut35:15+15:0116:50
40.1529Tea EisanenMaarian Mahti36:03+15:4917:12
41.1522Seija JussinniemiSinkki-Sepot36:39+16:2517:30
42.1520Kirsi LaineMaarian Mahti38:58+18:4418:36
43.1513Helena SaarimäkiAngelniemen Ankkuri41:13+20:5919:40
44.1521Terttu LahtinenItä-Hämeen Rasti41:14+21:0019:41
45.1514Tuula KuismaSomeron Esa42:52+22:3820:28
46.1519Airi KattelusSippurasti43:00+22:4620:32
47.1501Tuija RantalainenNastolan Terä43:17+23:0320:40
48.1500Terhi UotilaOriveden Ponnistus43:44+23:3020:53
49.1550Marja TöyryläKymin Suunnistajat45:19+25:0521:38
50.1507Tuula KananenJämsän Retki-Veikot49:15+29:0123:31
51.1517Päivi LitmanenHelsingin Suunnistajat49:30+29:1623:38
52.1518Kaisu ToivonenOunasvaaran Hiihtoseura56:00+35:4626:44
53.1511Paula MalinenKajaanin Suunnistajat58:45+38:3128:03
1551Kirsi KihlströmHankasalmen Hankahyl.
1526Arja PulkkinenHelsingin Suunnistajathyl.
1544Anneli JämsenLohimaan Rastihyl.
1542Marita SaariHiisirastihyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.021316 seconds)