SM-keskimatka R2 Teuvalla, Finaalit [18.9.2010], D40


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H75
   H80
   H85
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H35 A Fin
   H35 B Fin
   H40 A Fin
   H40 B Fin
   H45 A Fin
   H45 B Fin
   H50 A Fin
   H50 B Fin
   H55 A Fin
   H55 B Fin
   H60 A Fin
   H60 B Fin
   H65 A Fin
   H65 B Fin
   H70 A Fin
   H70 B Fin
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 44, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 2)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.1437Jaana Pietilä-AnnalaKangasala SK27:508:13
2.1444Anniina ParonenHämeenlinnan Suunnistajat29:50+2:008:48
3.1439Ulla SilventoinenSK Pohjantähti30:04+2:148:52
4.1425Sari SaarijärviTampereen Pyrintö30:10+2:208:54
5.1431Sari KoskinenHiisirasti30:23+2:338:58
6.1426Teresa KollanenRasti-Kurikka30:39+2:499:02
7.1445Hanna VainionpääHämeenlinnan Suunnistajat31:46+3:569:22
8.1424Tiina KerkolaSuomusjärven Sisu32:07+4:179:28
9.1441Tuula NieminenRasti-Kurikka32:15+4:259:31
10.1440Sirra ToivonenKangasala SK32:56+5:069:43
11.1435Riikka HolmKuopion Suunnistajat33:00+5:109:44
12.1423Mirka HaatajaEspoon Suunta34:11+6:2110:05
13.1408Riitta MattilaRasTiimi34:14+6:2410:06
14.1429Eija BlomqvistIF Femman34:37+6:4710:13
15.1421Pia MolnarHelsingin Suunnistajat35:22+7:3210:26
16.1428Virpi PalmenEspoon Suunta36:26+8:3610:45
17.1442Hanna NiinimäkiKyrös-Rasti36:30+8:4010:46
18.1432Maarika TaipalusRasti-Kurikka37:05+9:1510:56
19.1436Marika Yli-KauppilaPunkalaitumen Kunto37:19+9:2911:00
20.1420Nina TupitsaKeravan Urheilijat37:24+9:3411:02
21.1411Marjaana SaloSiikaisten Sisu37:43+9:5311:08
22.1422Terése HagmanAkilles OK37:48+9:5811:09
23.1419Johanna PerkkalainenEpilän Esa37:53+10:0311:11
24.1403Kirsi IlmonenItä-Päijänteen Rasti38:01+10:1111:13
25.1427Aija TilvisKalajoen Junkkarit39:17+11:2711:35
26.1433Hanna LankinenHelsingin Suunnistajat39:26+11:3611:38
27.1418Minna Iso-KoivistoKauhavan Wisa39:43+11:5311:43
28.1402Annukka LatvalaRasti-Jussit39:44+11:5411:43
29.1416Annika StrandbergIF Femman39:50+12:0011:45
30.1434Virpi RemahlLahden Suunnistajat-3740:12+12:2211:52
31.1401Tuula HaverinenKajaanin Suunnistajat41:31+13:4112:15
32.1412Monika ÖsterbergOK7741:49+13:5912:20
33.1417Kristiina RajasaariRastiketut41:57+14:0712:22
34.1409Arja StevanderKuortaneen Kunto42:08+14:1812:26
35.1400Mervi HeinaroEspoon Suunta43:08+15:1812:43
36.1414Tuire JärvinenKangasala SK43:49+15:5912:56
37.1405Marjo KoistinenEspoon Suunta44:06+16:1613:01
38.1438Helena Havia-KinnalaAngelniemen Ankkuri46:24+18:3413:41
39.1413Virpi SnickarsSolf IK50:13+22:2314:49
40.1410Anna-Leena VierimaaKärsämäen Kataja53:53+26:0315:54
41.1404Heli HaakanaEspoon Suunta56:12+28:2216:35
42.1407Anne PaalanenRajamäen Rykmentti1:05:54+38:0419:26
1430Eija HannukselaSK Pohjantähtihyl.
1443Merja KuusistoLaihian Lujahyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.00562 seconds)