SM-keskimatka R2 Teuvalla, Finaalit [18.9.2010], D35


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H75
   H80
   H85
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H35 A Fin
   H35 B Fin
   H40 A Fin
   H40 B Fin
   H45 A Fin
   H45 B Fin
   H50 A Fin
   H50 B Fin
   H55 A Fin
   H55 B Fin
   H60 A Fin
   H60 B Fin
   H65 A Fin
   H65 B Fin
   H70 A Fin
   H70 B Fin
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 33, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.2318Päivi KulmalaRajamäen Rykmentti29:498:07
2.2332Sini PekkalaEspoon Suunta31:53+2:048:40
3.2317Anne PolsoVetelin Urheilijat32:18+2:298:47
4.2334Tatjana EskolinPargas IF32:24+2:358:49
5.2321Sanna NymalmPargas IF32:35+2:468:52
6.2324Ingela MattssonPargas IF32:42+2:538:54
7.2322Mervi PesuRajamäen Rykmentti33:45+3:569:11
8.2327Terhi MatintaloLauttakylän Luja33:46+3:579:11
9.2319Katja SundellHiisirasti34:22+4:339:21
10.2320Sanna PalomäkiLapuan Virkiä34:27+4:389:22
11.2311Saana SivillSuunta Jyväskylä34:40+4:519:26
12.2326Larissa ErolaHelsingin Suunnistajat34:43+4:549:26
13.2316Ulla-Maria ÅstrandOK Botnia35:29+5:409:39
14.2330Kirsi KoivuniemiLahden Suunnistajat-3736:37+6:489:57
15.2310Sirpa TorvinenOunasvaaran Hiihtoseura36:39+6:509:58
16.2328Anu TahvanainenLahden Suunnistajat-3737:19+7:3010:09
17.2325Piritta WartiainenKouvolan Rasti-7237:44+7:5510:16
18.2315Kati NynäsKokkolan Suunnistajat38:25+8:3610:27
19.2323Heidi SalonenRajamäen Rykmentti38:47+8:5810:33
20.2331Hanna KetamoSuunta-Sepot38:56+9:0710:35
21.2302Katarina NikkinenKouvolan Rasti-7240:28+10:3911:00
22.2301Kirsi IsoherranenOK7741:13+11:2411:13
23.2304Kristiina VaanoLauttakylän Luja42:33+12:4411:34
24.2303Taina VaismaaSuunta Jyväskylä44:36+14:4712:08
25.2306Linda EnaIK Falken44:49+15:0012:11
26.2305Tiina RautakorpiEspoon Akilles44:50+15:0112:12
27.2314Veera Puro-AhoYlistaron Kilpa-Veljet44:52+15:0312:12
28.2307Lilian BjörndahlIK Falken45:05+15:1612:16
29.2313Lotta WasströmSolf IK46:19+16:3012:36
30.2309Kati FräntiRasti-Kurikka49:49+20:0013:33
31.2308Leena OjalaRasti-Kurikka52:09+22:2014:11
32.2300Suvi ManninenJämsän Retki-Veikot52:14+22:2514:12
33.2312Kati LundenMaarian Mahti1:05:02+35:1317:41

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.003881 seconds)