SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H70 K2


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 42, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.7269Reijo LehkonenMaarian Mahti16:308:50
2.7271Pekka NurmiRasti-Lukko17:11+0:419:12
3.7275Raimo LaitinenHiidenkiertäjät17:32+1:029:23
4.7266Teuvo ValtonenHiisirasti18:00+1:309:38
5.7257Lars HjerpeIF Femman18:41+2:1110:00
6.7274Toivo SetäläJärvenpään Palo18:46+2:1610:02
7.7273Kosti SalmelaPihtiputaan Tuisku18:49+2:1910:04
8.7268Pentti AittamäkiPihkaniskat19:03+2:3310:12
9.7256Esa KlingaLahden Suunnistajat-3719:32+3:0210:27
10.7263Heikki TamminenMaarian Mahti19:47+3:1710:35
11.7272Reino ÖsterbergLeppävaaran Sisu20:02+3:3210:43
12.7267Reino PajuojaEspoon Suunta20:05+3:3510:45
13.7253Aimo KvickItä-Hämeen Rasti20:06+3:3610:45
14.7260Osmo AronenRastikarhut20:17+3:4710:51
15.7255Mauno NieminenViitasaaren Suunta20:24+3:5410:55
16.7262Pentti SuonpääEspoon Akilles20:25+3:5510:55
17.7254Jyrki ViiriHirvensalon Heitto20:47+4:1711:07
18.7245Reijo RytköläIF Sibbo-Vargarna20:51+4:2111:09
19.7261Pentti SaloLounais-Hämeen rasti21:07+4:3711:18
20.7265Martti SukkiLounais-Hämeen rasti21:23+4:5311:26
21.7246Jorma RuutilaRasti-Jussit21:25+4:5511:28
22.7244Auvo LaaksonenMaarian Mahti21:42+5:1211:37
23.7240Stig DanielssonOK Raseborg21:48+5:1811:40
24.7252Heikki RantalaEpilän Esa21:54+5:2411:43
25.7270Seppo VänttinenEspoon Suunta22:34+6:0412:04
26.7243Uolevi RaitomäkiKalevan Rasti22:58+6:2812:17
27.7232Taisto HaapamäkiSuunta-Sepot22:59+6:2912:18
28.7259Tauno JokinenSuosmeren Salpa23:09+6:3912:23
29.7247Pentti SaarioLoimaan Jankko23:33+7:0312:36
30.7237Antti MikkolaUrjalan Urheilijat23:56+7:2612:48
31.7249Alpo NisulaMäntän Seudun Eräpirkat24:26+7:5613:04
32.7236Onni RosenqvistSuosmeren Salpa24:51+8:2113:18
33.7264Jukka VapanenRastikarhut24:53+8:2313:19
34.7242Pentti KumaraSievin Sisu25:12+8:4213:29
35.7233Pentti KoponenEspoon Suunta25:17+8:4713:32
36.7248Heino AvikainenLahden Suunnistajat-3725:19+8:4913:33
37.7239Heikki VäyrynenEspoon Suunta26:06+9:3613:58
38.7241Taisto RiihonenKauhajoen Karhu26:26+9:5614:09
39.7234Valto HalonenKuopion Suunnistajat26:49+10:1914:21
40.7250Antti MyllymäkiVaasan Suunnistajat29:08+12:3815:35
41.7238Reijo PihlajaRasti-Jussit31:24+14:5416:48
42.7230Åke SundNärpes OK34:11+17:4118:17

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.002549 seconds)