SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H70 K1


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 43, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.7174Reijo WastimoPihkaniskat16:549:09
2.7175Veijo TahvanainenKalevan Rasti17:02+0:089:13
3.7171Kalevi EiluRasti-Lukko17:11+0:179:18
4.7155Matti HaaramoEspoon Suunta17:26+0:329:26
5.7168Mikko HouniEpilän Esa17:33+0:399:30
6.7170Olavi KittiläSaloisten Reipas17:48+0:549:38
7.7173Pertti SalminenHämeenlinnan Suunnistajat18:03+1:099:46
8.7172Olavi ErkkiläHämeenlinnan Suunnistajat18:19+1:259:55
9.7167Kari KuokkanenPihkaniskat18:52+1:5810:13
10.7147Reino PääkkönenRasti-Pielinen19:05+2:1110:20
11.7161Risto JoonasMaarian Mahti19:13+2:1910:24
12.7158Paavo MoisioSaarijärven Pullistus19:26+2:3210:31
13.7166Seppo KuusistoRasti-Lukko19:40+2:4610:39
14.7151Per-Erik SabelIF Femman20:01+3:0710:50
15.7163Matti JuhonsaloLounais-Hämeen rasti20:02+3:0810:51
16.7164Matti KeskinenTikkakosken Suunnistajat20:05+3:1110:52
17.7160Seppo SaarioMS Parma20:14+3:2010:57
18.7152Jouko RantaRasti-Nokia20:17+3:2310:59
19.7156Matti LainemaXYZ20:31+3:3711:06
20.7145Klas SandvikOK Terjärv20:56+4:0211:20
21.7153Erkki KoipijärviMäntän Seudun Eräpirkat21:14+4:2011:30
22.7159Mikko HeikkiläMaarian Mahti21:19+4:2511:32
23.7150Helge KnuuttilaVaasan Suunnistajat21:50+4:5611:49
24.7146Antti HietaharjuÄhtärin Urheilijat21:58+5:0411:54
25.7134Matti HaatainenIisu22:13+5:1912:02
26.7149Keijo RuokonenHelsingin Suunnistajat22:30+5:3612:11
27.7148Ilari VirtanenHämeenlinnan Suunnistajat23:14+6:2012:35
28.7140Pekka SalminenEspoon Suunta23:21+6:2712:39
29.7157Jaakko AlalahtiOulun NMKY:n Urheilijat23:43+6:4912:50
30.7165Pentti KarppinenRastivarsat23:54+7:0012:56
31.7139Olli JuntunenHelsingin Suunnistajat24:03+7:0913:01
32.7138Tapani LaineKuopion Suunnistajat24:51+7:5713:27
33.7132Lars-Gunnar HolmOK Botnia25:36+8:4213:52
34.7144Kurt GunellIK Falken26:08+9:1414:09
35.7136Roy BrännbackaIF Brahe26:16+9:2214:13
36.7142Mauno AutioAlajärven Ankkurit26:56+10:0214:35
37.7135Keijo LaurilaMaarian Mahti27:58+11:0415:09
38.7141Sven-Olof StormIF Femman28:41+11:4715:32
39.7131Pekka LoukkalahtiKalevan Rasti31:13+14:1916:54
40.7169Tarmo SalmiRaja-Karjalan Suunnistajat32:39+15:4517:41
41.7154Aimo HaapaniemiLahden Suunnistajat-3736:02+19:0819:31
42.7130Jorma VirtanenOK Kristina36:04+19:1019:32
43.7133Eero KemppainenHelsingin Suunnistajat45:17+28:2324:31

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.006297 seconds)