SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H60 K2


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 42, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.6272Taisto KemppainenVaalan Karhu16:257:21
2.6273Heikki SaarinenMäntsälän Urheilijat16:57+0:327:35
3.6263Pekka KansteSotkamon Jymy17:17+0:527:44
4.6271Matti RailimoRastivarsat17:36+1:117:53
5.6249Veikko LoukonenPiikkiön Kehitys17:45+1:207:57
6.6266Timo PeltolaMS Parma17:55+1:308:01
7.6258Eero JuolaKokkolan Suunnistajat18:11+1:468:09
8.6254Timo HarjuVehkalahden Veikot18:29+2:048:17
9.6264Risto OrpanaSOC Asikkala18:37+2:128:20
10.6270Erkki TurunenHiisirasti18:40+2:158:22
11.6269Pertti NieminenRajamäen Rykmentti18:49+2:248:26
12.6261Heikki PajunenPaimion Rasti18:51+2:268:26
13.6255Matti VirtanenVihtavuoren Pamaus18:53+2:288:27
14.6265Ari OvaskaEpilän Esa19:07+2:428:34
15.6230Jorma KarvonenSK Vuoksi19:21+2:568:40
16.6268Kauko PääkköläLapin Veikot19:27+3:028:43
17.6244Erkki KoivukangasKälvian Tarmo19:28+3:038:43
18.6253Håkan RaumaOK Botnia19:35+3:108:46
19.6252Veijo KurvinenLänsi-Uudenmaan Suunnistajat19:45+3:208:51
20.6260Leo KoistinenVakka-Rasti19:49+3:248:52
21.6257Heikki KyyrönenRajamäen Rykmentti20:00+3:358:57
22.6267Paavo InkinenRastivarsat20:17+3:529:05
23.6250Pertti ImmanenOriveden Ponnistus20:28+4:039:10
24.6248Torvald HaldinIF Femman20:29+4:049:10
25.6256Yngve AlexanderssonNärpes OK20:51+4:269:20
26.6247Lasse VuorinenAngelniemen Ankkuri21:20+4:559:33
27.6239Teuvo PajukoskiRasti-Jussit21:48+5:239:46
28.6262Pentti TammisaariHirvensalon Heitto21:51+5:269:47
29.6240Seppo KaarnijärviOriveden Ponnistus22:41+6:1610:09
30.6241Markku VirtanenEspoon Akilles23:23+6:5810:28
31.6236Mauri PensasMalax IF23:32+7:0710:32
32.6242Matti ValtaJämsän Retki-Veikot23:41+7:1610:36
33.6243Reijo LiitiäinenAkilles OK23:47+7:2210:39
34.6235Altti VarheensaloRastikarhut24:14+7:4910:51
35.6231Pertti VälimäkiRajamäen Rykmentti24:19+7:5410:53
36.6232Pekka PuolakkaSäyneisen Salpa24:52+8:2711:08
37.6251Mauno NäsiRasti-Jussit25:48+9:2311:33
38.6238Harri KuosaLoimaan Jankko27:54+11:2912:30
39.6259Pertti SalmenojaHirvensalon Heitto28:48+12:2312:54
40.6233Heikki KujanpääAlajärven Ankkurit30:53+14:2813:50
41.6245Kauko SalonenVihtavuoren Pamaus38:43+22:1817:20
6246Pertti EurenRastikarhuthyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.019178 seconds)