SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H55 K3


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 42, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.5871Raimo HyyryläinenJuvan Urheilijat16:166:59
2.5869Matti ÄijöIkaalisten Nouseva-voima18:29+2:137:56
3.5870Matti HautalaOulun NMKY:n Urheilijat18:52+2:368:06
4.5872Matti ViirtoDelta19:08+2:528:13
5.5865Arhi TervoOulun NMKY:n Urheilijat19:19+3:038:17
6.5868Timo ValkonenRajamäen Rykmentti19:31+3:158:23
7.5867Rauli HelkkulaTurun Metsänkävijät19:34+3:188:24
8.5859Peter KronholmIF Brahe19:36+3:208:25
9.5863Seppo OllikainenJuvan Urheilijat20:07+3:518:38
10.5862Arto KiiskinenTampereen Pyrintö20:15+3:598:41
11.5856Aulis RantalaKokkolan Suunnistajat20:41+4:258:53
12.5853Ari YlikaatialaLapuan Virkiä20:42+4:268:53
13.5866Heikki PelkonenNastolan Terä20:49+4:338:56
14.5858Risto KallioAngelniemen Ankkuri21:17+5:019:08
15.5842Esko MäkiniemiPunkalaitumen Kunto21:23+5:079:11
16.5851Olli KumpulainenJärvenpään Palo21:25+5:099:12
17.5855Erkki PulkkinenRasti-Lukko21:27+5:119:12
18.5844Eero PasanenKuusankosken Urheiluseura22:31+6:159:40
19.5850Mauri RustariVirtain-Ruoveden Suunnistajat22:44+6:289:45
20.5854Heikki LepistöOriveden Ponnistus22:51+6:359:48
21.5849Esa MaajärviLappeen Riento23:05+6:499:54
22.5860Mats SvedströmNärpes OK23:24+7:0810:03
23.5840Markku NurminenSuosmeren Salpa23:25+7:0910:03
24.5845Kaj KoskinenValkeakosken Haka23:29+7:1310:05
25.5864Antero LaaksoPunkalaitumen Kunto23:45+7:2910:12
26.5848Kalle HuttunenKuopion Suunnistajat24:01+7:4510:18
27.5847Asko KorpijärviKannuksen Ura24:03+7:4710:19
28.5861Mikko SaniHollolan Urheilijat -4624:22+8:0610:27
29.5837Juha KarhunenKuopion Suunnistajat25:12+8:5610:49
30.5835Markku VesisenahoSievin Sisu25:19+9:0310:52
31.5841Jorma MatilainenSuunta Jyväskylä25:28+9:1210:56
32.5846Seppo RintamäkiRasti-Jussit26:18+10:0211:17
33.5838Pekka RaatikainenRasti E426:20+10:0411:18
34.5832Kari ErkkiläLapuan Virkiä27:18+11:0211:43
35.5836Ville LaukkaRaisu Lumous27:26+11:1011:46
36.5857Jukka NyystiläLaihian Luja27:30+11:1411:48
37.5834Jyrki HeleniusRasti-Nokia28:24+12:0812:11
38.5839Heimo JumppanenPihkaniskat31:45+15:2913:38
39.5831Raimo SyrjäläAuran Vannas32:05+15:4913:46
40.5830Jorma HarjuKortesjärven Järvi-Veikot32:41+16:2514:02
41.5833Hannu NieminenJämsän Retki-Veikot34:26+18:1014:47
42.5852Timo AhlrothTurengin Sarastus35:58+19:4215:26

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.005583 seconds)