SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H55 K2


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 40, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 4)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.5768Risto AiraksinenOulun NMKY:n Urheilijat16:237:09
2.5769Markku HeikkaOulun NMKY:n Urheilijat16:38+0:157:15
3.5772Jukka SaramäkiLynx17:04+0:417:26
4.5765Matti JokinenTurun Visat17:39+1:167:42
5.5761Keijo HongistoLoimaan Jankko18:12+1:497:56
6.5764Kari Ranta-PuskaEspoon Akilles18:14+1:517:57
7.5770Esa LehtoHelsingin Suunnistajat18:31+2:088:04
8.5756Timo HyytiäinenJuvan Urheilijat18:44+2:218:10
9.5771Pertti PäivänrantaSK Vuoksi19:18+2:558:25
10.5745Jouni HongellKokkolan Suunnistajat19:51+3:288:39
11.5760Keijo TarvonenKangasniemen Kalske20:02+3:398:44
12.5759Esko SalminenSuomusjärven Sisu20:27+4:048:55
13.5743Jaakko RaulaTurun Metsänkävijät20:33+4:108:57
14.5755Tapio HalmeAngelniemen Ankkuri20:55+4:329:07
15.5758Reijo HirveläPunkalaitumen Kunto20:57+4:349:08
16.5744Hannu NiinimäkiLaihian Luja21:24+5:019:20
17.5738Bo ÖsterbackaIf Minken21:40+5:179:27
18.5752Ari KartaslammiKyrös-Rasti21:46+5:239:29
19.5750Asko MäättäKuusankosken Urheiluseura21:54+5:319:33
20.5739Pertti LuuriRasti-Jussit21:55+5:329:33
21.5747Raimo HirsimäkiJärvenpään Palo21:57+5:349:34
22.5767Markku PiironenKalevan Rasti22:07+5:449:38
23.5762Lassi KurittuSuunta Jyväskylä22:33+6:109:50
24.5757Seppo KiuruHollolan Urheilijat -4623:22+6:5910:11
25.5763Jouko NurminenTampereen Pyrintö24:03+7:4010:29
26.5737Jorma KaatajaRastiketut24:29+8:0610:40
27.5766Esa ToivonenTarpian Suunta25:46+9:2311:14
28.5733Hannu PöyhönenVetelin Urheilijat26:23+10:0011:30
28.5732Mauri SinneläSuomusjärven Sisu26:23+10:0011:30
30.5736Bengt LillsjöMalax IF26:35+10:1211:35
31.5748Hannu AhlqvistRaisu Lumous26:53+10:3011:43
32.5753Risto SuominenSuomusjärven Sisu26:55+10:3211:44
33.5735Jouko HaviaPaimion Rasti27:51+11:2812:08
34.5730Arto AinikkamäkiKauhajoen Karhu27:52+11:2912:09
35.5734Jouko KoskialhoRasti-Lukko28:55+12:3212:36
36.5746Pekka PalttalaTurengin Sarastus30:12+13:4913:10
5742Tom RoseliusAkilles OKhyl.
5749Ari NurminenValkeakosken Hakahyl.
5741Kalevi LahtiItä-Hämeen Rastihyl.
5731Martti NärväSuunta Jurvahyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.006642 seconds)