SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H50 K2


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 37, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.5277Pekka VuorinenOK Orient17:046:56
2.5276Esa KinnunenPihkaniskat17:56+0:527:17
3.5266Jarmo OikarinenSuunta Jyväskylä18:50+1:467:39
4.5273Jussi SilvennoinenKalevan Rasti19:00+1:567:43
5.5265Ari KattainenHyvinkään Rasti19:08+2:047:46
6.5272Pekka KittiläHämeenlinnan Suunnistajat19:10+2:067:47
7.5275Timo PartanenRasti-Hyry19:18+2:147:50
8.5270Kari ValonenLahden Suunnistajat-3719:20+2:167:51
9.5249Ari AnttasHiisirasti19:22+2:187:52
10.5267Juhani YlönenRasti E419:59+2:558:07
11.5274Kyösti KukonlehtoValkeakosken Haka20:01+2:578:07
12.5258Arto VirtalaLaitilan Jyske20:20+3:168:15
13.5235Jouko Keski-OjalaKannuksen Ura20:28+3:248:18
14.5269Jouko KaramoHelsingin Suunnistajat20:33+3:298:20
15.5261Seppo LaitinenKangasniemen Kalske20:37+3:338:22
16.5259Ari ParviainenKeravan Urheilijat21:00+3:568:31
17.5264Markku LaineMäntsälän Urheilijat21:06+4:028:34
18.5257Jukka KeskitaloLauttakylän Luja21:10+4:068:35
19.5268Markku HelleSaarijärven Pullistus21:21+4:178:40
20.5250Kari HölsöPaimion Rasti21:28+4:248:43
21.5260Jorma VarkilaLammin Säkiä21:58+4:548:55
22.5251Timo RantalaKaustisen Pohjan-Veikot22:49+5:459:16
23.5247Johan GrannabbaOK Terjärv22:51+5:479:16
24.5243Pentti MalinenKajaanin Suunnistajat23:17+6:139:27
25.5238Markku KotamäkiKuopion Suunnistajat23:27+6:239:31
26.5253Reino KurkelaOunasvaaran Hiihtoseura23:43+6:399:38
27.5230Mikael KvistIF Femman23:48+6:449:40
28.5244Kauko JylhäKälvian Tarmo24:08+7:049:48
29.5236Stefan StrandbergIF Femman25:45+8:4110:27
30.5241Timo RajamäkiKyrös-Rasti27:39+10:3511:13
31.5234Eero PalomäkiIF Femman27:59+10:5511:21
32.5254Jukka HeikuraTuupovaaran Sepot28:37+11:3311:37
33.5256Ilkka OjapaloRajamäen Rykmentti29:30+12:2611:58
34.5240Jan LångMS Parma29:37+12:3312:01
35.5245Reijo ToppariKauhavan Wisa32:06+15:0213:02
36.5237Jukka VirnalaJalasjärven Jalas32:33+15:2913:13
37.5231Tapani VähämaaRasti-Kurikka38:21+21:1715:34

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.006205 seconds)